Skocz do zawartości

Polska Liga Update


Lucasinho

Rekomendowane odpowiedzi

CMRev samo informacji nie zbiera, wiec być moze powinno się to nazywać koordynacją.

Tu się nie zgodzę, jak byśmy polegali tylko na tym co nam użytkownicy nadeślą to wątpię że byśmy to kiedykolwiek skończyli.

 

Trochę rozumiem rozgoryczenie niektórych osób, że piękna idea projektu ogólnoscenowego nie jest przez nas kontynuowana. Jednak dajcie mi jeden powód dlaczego projekt w którym całą czarną robotę odwali CM Rev ma być sygnowany nazwami innych serwisów? Z całym szacunkiem, ale to nie my pierwsi wycofaliśmy się z tego projektu, żeby zrobić wszystko wspólnie.

 

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

Reklamujemy się wszędzie, gdzie się da - tutaj, na stronach, piszemy do regionalnych serwisów, do stron klubowych. Naprawdę nie rozumiem czemu robicie z tego problem - autorami są nasi redaktorzy, w dodatku jesteśmy oficjalną stroną gry w Polsce, więc nasza legitymacja do tego projektu jest tym większa, natomiast każdy kto dołoży cegiełkę w postaci przysłania raportu będzie również wspomniany w odpowiednim miejscu. Nie chcesz mieć swojego klubu w PLU albo nie chcesz mieć dobrze odwzorowanych niższych lig, to nie przesyłaj raportu. Natomiast nie rozumiem co Ci przeszkadza w tym, że projekt firmuje CM Revolution, skoro tak faktycznie jest.

 

Ahh, no i nie przypominam sobie zakazu reklamy projektu dot. gry, który jest firmowany przez indywidualną stronę. Tym bardziej w sytuacji, gdy jest to uaktualnienie z którego pewnie będzie chciał skorzystać każdy.

Odnośnik do komentarza

Kleyo - dla mnie to tak wygląda ze scena wam przesyła raporty (czyli odwala częśc czarnej roboty), a potem wy macie z tego profity

 

To zamieńmy się - ja Ci dam raporty [ale nie wszystkie kompletne i nie wszystkie dobrze zrobione], a Ty to wszystko wklepiesz w edytor żeby działało. DO tego sam pozbierasz dane o budżetach klubów, o frekwencji, o bazie treningowej, opracujesz widełki, podzielisz reputacje, kluby filialne, sędziów itp. itd. Bo przecież to co my robimy to nic, bo Scena za nas odwala czarną robotę.

Odnośnik do komentarza

No bo wyskakujecie z projektem pod egidą CMRev, zamiast ogłosić kontynuację poprzedniej ogólnoscenowej idei. Nie chodzi mi tutaj o przynależność autorów poprzedniej wersji do którejkolwiek ze stron, ale o zwykłą przyzwoitość, czytaj: post w odpowiednim dziale, czy może byśmy nie wznowili prac, z propozycją formularza i zbiórki raportów. A tak, niestety, CMRev przywłaszczyło sobie niejako ten dodatek.

Odnośnik do komentarza

Cóż za beton. Jak zwykle, na tej scenie co by się nie zrobiło, nawet taką rzecz jak update z polskimi ligami, to zawsze znajdą się jakieś mendy, które będą chodzić i walić swoimi frustracjami i rozczarowaniami. Może to już nawet nie beton, a jakiś ogniomur - weźcie sobie dynamit, wsadźcie do ust i podpalcie lont. Nie chcecie pomóc, nie chcecie być koordynatorami regionów, to oni pewnie sobie poradzą, znajdą innych, wymienią w readme, no, ale dajcie już spokój, zejdźcie z nich albo po prostu się odwalcie.

 

Na FM Zone nie było żadnych problemów z napisaniem niusa o tym - zrobiono to błyskawicznie i chwała. Z tego co wiem przychodzą kolejne formularze, są następne pomysły. Tylko tutaj, jak zawsze są jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza

Samemu by mi to zajęło kupę czasu, ale zjednoczeni moglibyśmy zrobic szybciej i to znacznie. I do tego zmierzam, pozwólcie sobi pomóc ludziom spoza cmrev, jeżeli takowi chętni będą

 

:lol::rotfl: Kpisz k***a? W zeszłym roku była taka sama gadka. Wiesz jak to wyglądało? Napierdalałem ja z Kleyo, Spoxikiem, Wąsem i Gietzem.... Owszem otrzymaliśmy sporo raportów, ale większość klubów opracowywaliśmy sami... Centrum wypięło się tak, że aż żal. Jedyną współprace podjęło FM Zone, tyko dlatego, że stamtąd był Kleyo...

Odnośnik do komentarza

Samemu by mi to zajęło kupę czasu, ale zjednoczeni moglibyśmy zrobic szybciej i to znacznie. I do tego zmierzam, pozwólcie sobi pomóc ludziom spoza cmrev, jeżeli takowi chętni będą

 

:lol::rotfl: Kpisz k***a? W zeszłym roku była taka sama gadka. Wiesz jak to wyglądało? Napierdalałem ja z Kleyo, Spoxikiem, Wąsem i Gietzem.... Owszem otrzymaliśmy sporo raportów, ale większość klubów opracowywaliśmy sami... Centrum wypięło się tak, że aż żal. Jedyną współprace podjęło FM Zone, tyko dlatego, że stamtąd był Kleyo...

Milo, ze w koncu ktos otwartym tekstem powiedzial czemu teraz to wyglada jak wyglada :>

Odnośnik do komentarza

a ja szczerze mówiąc mam głęboko w D**** pod czyją flagą to wychodzi. grunt, że może mój ulubiony klubik będzie w bazie i będzie zrobiony.

obecnie sam go tworzyłem na własne potrzeby i jestem zadowolony. a to iż opracowałem go na ten Update to może też się komuś przyda. koniec OT

 

wysłałem formularz z Hutnikiem Warszawa.

Odnośnik do komentarza

Ale nie rozumiem, nie możesz iść spać jak widzisz ten tematu tutaj, a nie tam? Jednemu nie pasuje patronat, drugiemu temat, wrzućcie trochę na luz. Myślę, że jak Icon uzna, że warto wesprzeć tą inicjatywę to ją tam przerzuci.

Ja zawsze byłem i będę za tym żeby się nie dzielić jako społeczność. Przykro jest czytać posty Pucka, który wyzywa użytkowników tego forum od mend i betonu. Jest mi również przykro, że Brudas swego czasu kiedy bardzo mu pomagałem był taki miluśki, a teraz nagle okazuje się, że pomagała mu tylko czwórka ludzi. Fajnie Mirku, a to ponoć ja jestem tym czymś z forum. Fajnie byłoby się dowiedzieć, że CM Rev zamierza zrobić projekt po swojemu i poinformować choćby mnie czy kogoś innego z ModTeamu - mówiąc krótko: zrobić to w cywilizowany sposób. No ale po co? Prościej przecież ogłosić wszem i wobec, że mamy w dupie wszystko i wszystkich, dajcie nam formularze mendy z CMF, a my sobie napiszemy, że to nasze i tylko nasze.

 

Pucek, z kim ty wojujesz? Kogo definiujesz przez CMF? Chyba ci się już do końca w głowie coś poprzewracało w tej nienawiści jaką w sobie nosisz. Może w końcu powiedz z kim wojujesz, bo obawiam się, że taki choćby Brudas czy Barton uważają się za część tego forum, więc jesteś również przeciwko swoim.

 

Jako administrator forum i jedna z najstarszych stażem osób na scenie nie mam zamiaru niczego bojkotować, zamykać tematu, tupać nogą. Powiem tylko tyle - znów panowie z CM Rev zostawiliście za sobą smród. Temat przenoszę w odpowiednie miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jest mi również przykro, że Brudas swego czasu kiedy bardzo mu pomagałem był taki miluśki, a teraz nagle okazuje się, że pomagała mu tylko czwórka ludzi. Fajnie Mirku, a to ponoć ja jestem tym czymś z forum.

 

Ale źle zrozumiałeś moje słowa. Gdzie napisałem, że nie pomogłeś? Byłeś główna osobą, która skleciła ten projekt z dwóch. Otwarłeś nam temat na forum, prowadziłeś dyskusję, wykonałeś instalator. Pamiętam Twoją deklaracje, że niższą ligę wykonasz, ale co z tego skoro rąk do pracy było tyle, że nawet ja jestem rozczarowany, bo wydaje mi się, że prace wykonaliśmy marniutką. Zrobiliśmy praktycznie tylko 3 ligę i schemat 4 a przypomnij sobie jakie były plany. Te plany, nie padły, bo nam z Kleyo czy Tobie się nie chciało, tylko dlatego, że raportów dla IV lig była ilość minimalna, każdy raport musielibyśmy robić sami na podstawie stron klubowych czy 90minut (co zresztą czyniliśmy już w wypadku 3 ligi) (oczywiście zdarzało się, że dostawaliśmy dane i dla IV, tutaj wielki ukłon w stronę Sk8tera). Projekt scenowy zatrzymał się na tym, że Centrum w ogóle nie włączyło się do akcji (z braku ludzi, chociaż ten brak zupełnie nie przeszkadzał im aby na stronie pojawiały się nowe ligi), z cmrev ciągle ciągałem do jakichś zadań Lucasinho i BartuSa, podobnie starał się Kleyo z FM Zone. Wierzyłem, że do akcji włączy się większa ilość ludzi i przez moją klawiaturę płynie ogólny żal i rozczarowanie, że wyglądało, to jak wyglądało. Dlatego postanowiłem wyprowadzić Rafee z błędnego pojęcia o możliwościach sceny (chociaż może wtedy nikt w nas nie wierzył i po "sukcesie" ostatniej wersji teraz zgłosiło by się więcej osób). Tak w kwestii wyjaśnienia, nikt się do mnie nie zgłosił w sprawie wydawania nowej wersji PLU (zobaczyłem ten temat na forum), sam się musiałem dowiadywać wczoraj.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...