Skocz do zawartości

Miniracing


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 6 na 10 lub 11... u mnie masakra była, wszyscy mi latacie po całym torze :/. Przy starcie bolid Andrewa latał od góry na dół i nie wiedziałem, czy ruszyć, czy nie. Po chwili wszyscy ruszyli i zamuliło trochę. Przez jakieś 1/3 wyścigu Wasze bolidy u mnie stały w miejscu! Dwóch stało na pierwszym zakręcie, jeden za drugim zakrętem. Dalej też tam jakoś. Przez to sporo straciłem. Karwasowi nawet mechanicy zmieniali opony i dolewali paliwa na tym zakręcie xD. Jeszcze mnie hamachi wywalilo do pulpitu -_-. Pierwsze kółka ponad minutę mi zajmowały, jedno nawet prawie dwie (przez hamachi). Śmieszne to było. Aż mi się odechciało jechać. Tym bardziej, że podczas pierwszego wyścigu, kiedy lotokot hostował, zanim wszystkich wywaliło, byłem trzeci. To chyba kolejna gra, po netsoccerze, w którą nie będę mógł grać przez 128 kb/s internet :/. Muszę poczekać jeszcze trochę na te 2 mb ^^.

Odnośnik do komentarza

W pierwszysm wyścigu nie mogłem zagrać z niewiadomych mi przyczyn technicznych :keke: W Drugim, w którym hostował Kamyk, jechało się już ekstra. Nikt nigdzie nie latał po całym torze i można było spokojnie wygrać wyścig :keke:

Odnośnik do komentarza

mcak: ale wiesz, gdyby nie fakt, że musiałem skończyć, to z twojej spokojnej wygranej byłyby nici :keke: a ja równie spokojnie sięgnął bym po dublet. Zresztą byłem wtedy pierwszy.

 

Jutro bawcie się sami, ja nie dam rady. Pojutrze zresztą chyba też. Tak więc macie niepowtarzalną okazję, by wygrać jakiś wyścig :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...