Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że tak, ale musisz dogadać się z mieszkańcami danego domu z podziałem kosztów, żeby nie było później, że przyjedzie 10 waletów i miejsce się znajdzie dla nich wiadomo - ale wjadą na krzywy ryj i zlot za free będzie.

FYM: jak jest z tą 5 osoba w domku na kanapie? Dostaje swoja pościel i trzeba to zgłosić? Czy to już między mieszkańcami domku się będą rozliczać i trzeba brać śpiwór?

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie do osób z Poznania. Moża by się zabrać, przy czym odebraliście by mnie albo w Jarocinie, albo w Nowym Miescie nad Wartą?

narazie nic nie wiadomo: ile osób będzie z Poznania i ile aut. Jeśli jest sensowne połaczenie pkp w obie strony to pewnie lepiej pkp.

Erni zrobisz dokładny risercz z cenam? ;)

Odnośnik do komentarza

Z racji zapytania poprzez sms. Mnie w tym roku nie będzie na 99,9%. Jak przyjadę to na jeden dzień, zobaczyć fajne mordy i zwinąć się z samego rana. Na mnie proszę nie liczyć, a jak przyjadę będę liczył na siebie.

Wszystkim życzę udanego zjazdu, wybitnych bramek, wygrania turnieju (jakiegokolwiek), poznania fajnych dziewczyn, wygranej w lotka, zebrania czterolistnej kończyny, podwyżki w pracy, kupna nowego auta, mniejszych korków, lepszy dróg itp, itp

Odnośnik do komentarza

Rezerwować mi miejsce bo na pewno pojadę wpłata będzie dokonana jutro tylko niech mi kasę da ten wyzyskiwacz :D Poinformowałem szefa, że nawet gby by w firmie nastała plaga chorób czy innych tam to i tak mnie nie zobaczy w firmie przez tydzień.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...