Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie tyle pierwszeństwo, co byłoby dobrze żeby osoby jadące na cały zlot wpłaciły jako pierwsze. Potem zajmiemy się osobami, które chcą przyjechać na krótszy okres. Póki idą wpłaty od tej pierwszej grupy nie widzę potrzeby, aby dopisywać, że przybywają na 4 noclegi.

Ok, podejrzewam, że mój nick też niedługo się pojawi, bo wpłata poszła na 4 noclegi :).

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym się wybrał jako debiutant bo nie miałem szczęścia co do urlopu w poprzednich latach.

Są ludzie ze stolicy? Może macie obcykany dojazd państwowym transportem?

 

Ludzi ze stolicy jest tłum. Niestety nie korzystamy z państwowego transportu. Jesteśmy burżujami, poruszuamy się własnym transportem.

Kruger poruszył wazny temat. Da się tam dojechać PKP czy PKS?

 

Podziękowania dla Wujka za cynk o wpłatach :*

Kaska poszła :D Co do domku to jak co roku liczę na domek z Wujkiem, Puckiem i Pulkiem, jak jedzie :) .

Chyba, że będą jakieś inne roszady personalne :D .

 

Jeżeli Pucek i Pulek pojadą bierzemy standardowy domek :) . Skąłd jest solidny i pewny :D .

Chociaż najlepszym domkiem byłby taki w składzie: Ja, ty, Pucek, Pulek, Shqvarny, Lotokot, Mauro, Perez, Brudas i Gabe :D .

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym się wybrał jako debiutant bo nie miałem szczęścia co do urlopu w poprzednich latach.

Są ludzie ze stolicy? Może macie obcykany dojazd państwowym transportem?

 

Ludzi ze stolicy jest tłum. Niestety nie korzystamy z państwowego transportu. Jesteśmy burżujami, poruszuamy się własnym transportem.

Kruger poruszył wazny temat. Da się tam dojechać PKP czy PKS?

 

Podziękowania dla Wujka za cynk o wpłatach :*

Kaska poszła :D Co do domku to jak co roku liczę na domek z Wujkiem, Puckiem i Pulkiem, jak jedzie :) .

Chyba, że będą jakieś inne roszady personalne :D .

 

Jeżeli Pucek i Pulek pojadą bierzemy standardowy domek :) . Skąłd jest solidny i pewny :D .

Chociaż najlepszym domkiem byłby taki w składzie: Ja, ty, Pucek, Pulek, Shqvarny, Lotokot, Mauro, Perez, Brudas i Gabe :D .

 

 

To burżuazja jak by miała wolny bagażnik zapakowała by chętnego bo jednak zawsze to szybciej i wygodniej niż tłuc się pkp , pks

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...