Skocz do zawartości

XI zjazd


XI Zlot CMF  

116 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Smetek-W tym samym poście, który cytowałeś zaznaczyłem że odłożenie kasy to żaden problem.

 

FYM-Sensei członkiem indiańskiego plemienia nie jest, ich wierzeń również nie śledzi, toteż nie zdawał sobie sprawy że termin ten jest od jakiegoś czasu stały i nie zmienny.

 

Wujek-Nie ma potrzeby z niego rezygnować, nie wiem czy śledzisz dyskusję od początku, ale już zostało napisane że zlot i woodstock odbywają się w dwóch innych terminach. I tak...zawali się :P.

Odnośnik do komentarza

A ja mam inne pytanie. Czy pojawiają się na zlocie osoby niepijące? Czy wszyscy nawalają ile się da?:P

 

Nawet Henkel pił w tym roku, niedasię ;)

 

A na serio, to raczej chyba totalnie trzeźwych nie ma, ale nieprzytomnych też nie.

 

Czasami tylko ktoś zaśnie na plaży, ławce czy krześle :keke: .

jmk, jeżeli nie pijesz nie będzie problemu. Ci co chcą piją, ci co nie chcą nie piją. Potrafimy gadać o wszystkim. Na ostatnim Zlocie udało mi się nawet przez kilknaście minut pogadać o FM-ie :D .

Alkohol to tylko dodatek do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

O sorry, taki MikeMitnick zarzeka się, że nie pił, choć wcale nie wyglądał ;)

koleszko skusiłeś mnie swoim wyrobem piwowarskim tom pękł niczym bańka mydlana i się skusił na kufelek (plastykowy) piwka do kiełbaski, poza tym wybrykiem cały zlot chodziłem trzeźwy jak świnia :] jmk jak nie chcesz to nie pijesz, nie chcesz to nawet nie musisz jeść :) nie ma jakiegoś przymusu czy namawiania ze strony innych, nie róbmy ze zloty jakiejś patologii :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...