Skocz do zawartości

I kto tu rządzi?


gierobak

Rekomendowane odpowiedzi

FM 2010 10.3.0

Patch:FM 2010 Revolution Update v0.1

Ligi:Anglia (1-4), Francja (1-4), Grecja (1-2), Hiszpania (1-3), Holandia (1-2), Niemcy (1-3), Polska (1-2), Rosja (1-2), Turcja (1-2), Ukraina (1-2), Reszta lig-Podgląd.

 

Pomyślałem, że mógłbym stworzyć nową historię. Wybrać klub, który nie odniósł znacznego sukcesu w Europie, czy nawet w kraju. Najbardziej zaciekawiły mnie drużyny z La Liga.: Osasuna, Almeria, Getafe i Villareal. Zdecydowałem się na Getafe, bo ma mocny i młody, ambitny skład. Dodatkowo w minionym sezonie team awansował do Ligi Europejskiej.

Odnośnik do komentarza

Plan zgrupowania Getafe

Nowy trener Getafe Kamil Gieroba podał plan zgrupowania przed sezonem 2009/10. Wszystko zaczniemy od King Cup, który został założony przez Getafe i jego sponsora Burger King. W pucharze oprócz Hiszpanów zagrają:Arsenal, Benfica i River Plate. W półfinale gospodarze spotkają się z tymi ostatnimi. Mecze 11 i 12 lipca. Następnie 30 lipca mecz z Colonią Ofigevi, 10 sierpnia spotkanie z belgijskim Tongeren, a na sam koniec pojedynek 16 sierpnia z Athletic Bilbao.

 

1 lipca 2009, sport.pl

 

Oficjalnie-Nowy Argentyńczyk w Getafe

 

Do Oscara Ustariego i Caty Diaza dołączył nowy Argentyńczyk. Młodzieżowy reprezentant Albicelestes-Diego Buonanotte, bo o nim mowa wzmocnił Getafe za 5 mln funtów. Wraz z Danielem Parejo i Pedro Leonem ma stanowić trójkąt w środku pola, przed cofniętym Derekiem Boatengiem.

 

-Cieszę się z podpisania kontraktu z nowym klubem. Trener wie, że mam duże ambicje. Przychodząc do Getafe zrobiłem krok do przodu, aby stworzyć wielką karierę. Już się nie mogę doczekać, aby niedługo rywalizować w lidze z Villą, Messim czy Cristiano Ronaldo. To dla mnie jak sen.-twierdzi Buonanotte na konferencji prasowej.

 

4 lipca 2009, transfery.info

Odnośnik do komentarza

Transfery na dzień 10.7.2009

Do klubu:

Diego Buonanotte (River Plate)-5 mln

Marcin Żewłakow-wolny

Angelos Basinas-Wolny

Robbie Keane-Wolny

Wesley Sonck-Wolny

Guillermo Franco-Wolny

 

Z klubu:

Joffre Guerron (Fiorentina)-1,9 mln

Miguel Pallardo (Torino)-1,4 mln

Kepa (Levenkusen)-1,6 mln.

 

Nie planuje już żadnych zakupów, chyba, że wzmocnię defensywę. Przydałoby się jeszcze 3-4 zawodników sprzedać, bo mam mały przepych w kadrze.

Odnośnik do komentarza
11 lipiec 2009, 15:00

Getafe-River Plate 6:3, 1/2 King Cup

Keane 4' 15'

Dentinho 19' 44'

Franco 20'

Buonanotte 31'

Albin 45+3'

Cata Diaz 57'

Ortega 69'

 

Skład:Ustari, Cortes, M.Torres, Diaz, Mario, Pedro Leon, Albin, Buonanotte (Viduka 78'), Parejo (Basinas 45'), Keane , Franco (Żewłakow 45')

 

Mieliśmy po prostu przewagę nad River Plate. Pod każdym względem. Strzeliliśmy gole z akcji, rzutu rożnego i z rzutu wolnego. Znakomicie w debiucie pokazał się Keane, który objął rolę kapitana. Za mecz dostał ocenę 9.3. W finale będzie ciężko, bo Arsenal (4:3 z Benficą w 1/2) to bardzo mocny rywal.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...