Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Daj mu pograć w pierwszym zespole, kupiłbyś gościa, którego nie masz okazji oglądnąć w akcji?

Co do samego sprzedawania piłkarzy to chyba każdy ma taki problem.

Co do dziwnych sytuacji w FMie, w 2021 prezes zwolnił menadżera PSG, bo mieli 17. pozycję w lidze.

Fakt faktem, 17. pozycja, 5 meczy zaległych i gdyby je wszystkie wygrali to by na 3. miejsce weszli :P

Odnośnik do komentarza

Czyli odpowiedziom jest: gram na wersji 11.0.0 bez żadnego patcha?

Dokładnie tak. Najnowszy patch to poprawia, a przynajmniej u mnie od I ligi polskiej do Premiership z tym problemów nie było, choć wcześniej miałem podobne sytuacje jak u Ciebie.

 

 

Witam, mam problem ze sprzedawaniem piłkarzy. Gram Newcastle United, 2-gi sezon i cholernie trudno sprzedać piłkarza, często za cenę niższą niż jego wartość. Gram na patchu 11.3.0

 

Cierpliwości, ja również miałem z tym problemy i pisałem na forum o tym. Jakoś właśnie między 2. a 4. sezonem wszystko wróciło do normy i dostaję sporo więcej kasy nawet za piłkarzy którzy są poza pierwszym składem.

Odnośnik do komentarza

Wiecie może dlaczego spadają umiejętności trenerskie? Dajmy na to, że ustawiam sobie full umiejętności w FMRTE, ale mija pół miesiąca i drastycznie spadają, jak zablokować żeby trenerowie zachowali swoje umiejętności przez cały sezon? Dziękuję za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

CA też spróbuj na 200.

Kiedyś pamiętam bawiłem się FMRTE i zrobiłem sobie piłkarza wszystko na 20 w ostatniej lidze angielskiej, wszystko było by fajnie gdyby nie to, że wszystkie atrybuty mu spadały.

Jak się potem dowiedziałem trzeba jeszcze ustawić PA na 200, CA możliwe, że też.

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tutaj nowy więc nie wiem czy taki temat już się pojawił, a mianowicie przy uruchamianiu menagera wyskakuje komunikat "football manager 2011 is running dangerously low on memory. please quit and free up some memory"

Ramu mało na pewno nie mam bo 4 GB, gra działała cały czas bez zarzutów aż jakiś miesiąc temu pojawiło się to po raz pierwszy. Próbowałem wszystkiego, ustawianie ramu we właściwościach systemu, przeinstalowania gry, w końcu zainstalowałem ponownie windowsa i pomogło ale tylko na jakieś kilka dni i ponownie to samo. Dzisiaj postawiłem ponownie system, zainstalowałem oczywiście grę i niestety komunikat widnieje. Szukałem w necie wątków na ten temat ale nic konkretnego nie znalazłem, te same czynności co wykonałem powyżej. Może ktoś z Was uporał się z tym problemem?? jeżeli tak to proszę o jakieś wskazówki. Oczywiście moderatorów proszę o przeniesienie tematu w odpowiedni dział jeżeli napisałem go w niewłaściwym miejscu.

Pozdrawiam i czekam na szybka odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...