Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedno pytanie. Co zrobić z zawodnikiem który jest dramatycznie słaby, nie łapie się nawet na trybuny? Niestety on nie chce roziwązać kontraktu, żaden klub sie po niego nie zgłasza, a zarząd nie chce rozwiązać kontraktu z powodu zbyt duzego odszkodowania. Pomózcie.

 

Daj im pograć w pierwszym składzie, anonimów nikt nie chce wypożyczać.

 

Tyle że ja mam na ich wypozycenie 6 dni.

Odnośnik do komentarza

Troche mało czasu, ale na przyszłość spróbuj z klubem filialnym. Może będzie chciał przejść.

 

Znowu nie działa, bo pensja w klubie filjalnym nadal płace ja. Jeśli chodzi o rozwiązanie kontraktu z zawodnikiem to udało się. Wchodziłem w interekacje z zawodnikiem i celowo go denerwowałe i po pewnym czasie zgodził się rozwiązać kontarkt za zaledwie 20 tys. A zarabiał 4 ty.s tygodniowo, więc bardzo mi sie to opłaciło.

 

Obejrzeć mecz w telewizji i policzyć strzały celne i niecelne oraz zainstalować najnowszego patcha.

 

No tak, ale jak widz w FM;ie zawodnika wychodzącego sam na sam, który strzela 20 metrów od bramki na siłe to nie wiem jak to jest mozliwe. I tak robi reprezentant Słoweni.

Odnośnik do komentarza

Teraz kolejny problem. Pierwsza runda jesienna i Korona gra fantastyznie z 3 porazkami jest na 4 miejscu i walczy o LE. Teraz druga rudna wiosenna, po 8 kolejach, 6 porazek, remis i zwyciestwo, 10 miejsce. Tym tempem jeszcze z ligi spadne. Dlaczego tak sie dzieje? Wymieniłem tylko 3 zawodników. Golańskiego zastapił reprezentant Chile Sebastian Toro. Pawła Sobolewskiego na lewym skrzydle zastępuje inny Chilijczyk z sprowadzony z Union Temuco za 60 tys. funtów Sebastian Pardo. I ostatnia zmiana, Marka Nowaka, który grać na pozycjo fensywnego pomocnika, który odszedł do Lecha gra teraz sprowadzony za 750 tys. Mateusz Klich. Czasami na prawym skrzydle zamiast Sandera Puriego wystawiam Pascala Angnana kupionego z Wydad Casablanca za 800 tys., na miejsce Damiana Gorawskiego, którego zwolniłem bo był za słaby jak na Korone. To wszystkie zmiany w składzie jakie przeprowadziłem w zimie. Wydaje sie ze teraz zespól powinien grać lepiej. Jednak włąśnie jest przerwa 26 kolejki i przegrywam 3:1 u siebie. Co jest nie tak? Co musze zrobic, aby zaczac wygrywać? W tym czasie morale zespołu spadło do fatalnego poziomu. Nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza

Rotacja składu. Nie graj cały czas tym samym składem w lidze i pucharach. Daj wszystkim po troche pograć, może pomoże, daj sie rezerwowym wykazać.

Podobne problemy mam w Jagielloni, dopiero raz wygrałem lige, a jestem w tym klubie ok 10 lat :(, a po ostatnim crash dumpie (m.in wygrana Polską z Irlandią 7-2). Może zbiore siłe i wróce do tego sejwa :P

Jeżeli wymieniałeś zawodników to może daj im inną taktyką pograć.

 

 

Teraz moje pytanie:

Jeżeli kupie przykładowo 18-sto latka z Brazylii i nie otrzyma pozwolenia na pracę to przejdzie do mojego klubu i nie będzie mógł zostać zgłoszony czy transfer zostanie anulowany? Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jak to? To co ja musze zmieniać taktyke raz na 5 kolejek? A tym czasem przegrałem 6 mecz z rzędu, 8 w rundzie, 12 pozycja. A pUchar Polski wygrał po karnych Bałtyk Gdynia w finale z Legią.

 

Rotacja składu. Nie graj cały czas tym samym składem w lidze i pucharach. Daj wszystkim po troche pograć, może pomoże, daj sie rezerwowym wykazać.

Podobne problemy mam w Jagielloni, dopiero raz wygrałem lige, a jestem w tym klubie ok 10 lat :(, a po ostatnim crash dumpie (m.in wygrana Polską z Irlandią 7-2). Może zbiore siłe i wróce do tego sejwa :P

Jeżeli wymieniałeś zawodników to może daj im inną taktyką pograć.

 

 

Teraz moje pytanie:

Jeżeli kupie przykładowo 18-sto latka z Brazylii i nie otrzyma pozwolenia na pracę to przejdzie do mojego klubu i nie będzie mógł zostać zgłoszony czy transfer zostanie anulowany? Dzięki za pomoc.

 

 

Ja cały czas próbuje zmieniać, Tu wstawie jednego tam drugiego, tylko cały czas pod ta sama taktyke. Co do twojego pytania. To pozowolenia na pewno są w Anglii, nie wiem w jakich innych krajach również, ale wiem że jeśli pozwolenia nie dostanie to transfer jest anulowany. No ale mozna sie jeszcze od tego dowoływać i moze dostanie warunkowe, ale nie wiem od czego to zależy

 

 

 

A przecież taka Barcelona cały czas gra taką sama taktyką i jej nie zmieniaja, więc czemu nagle gra nauczyła sie ze mna grać?

 

 

 

No więc zmiana taktyki nie pomogła. Kolejne dwie porażki. Teraz mam ich już 10 w rundzie i jak na razie tylko 4 punkty. Została ostatnia kolejka. Mecz z Polonia Bytom, porażka oznacza spadek na miejsce 14.

Edytowane przez lucasp17
Odnośnik do komentarza

A w jaki sposób zespół dobrze przygotować w zimie? Ja spróbuje teraz po sezonie zagrać kilka sparingów, aby ich zgrać i wierze w sukces w przyszłym sezonie. Nie przeprowadze juz więcej transferów. Przyjdzie tylko 3 z którymi juz kontrakty podpisałem i wróci kilku z wypozyczenia. Myślę, ze stać tych zawodników na wiele, szczególnie Sebastian Toro, którego potencjał wynosi 164(sprawdziłem po podpisaniu kontraktu w końcu zapłaciłem 4 MLN i chciałem wiedzieć czy to nie bad) i jak się okazuje na razie gra fatalnie, w 7 meczach, srednia 5, 83.

Odnośnik do komentarza

Sebastian Toro u mnie w Chelsea w roku 2016 jest kluczowym zawodnikiem za którego zapłaciłem pomad 11mln euro i średnią ma 7.5, więc myślę że różni gracze w różnych rozgrywkach różnie dają sobie radę... Nie mniej jak na Ekstraklasę to powinna być super gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Ale w Chelsea jest 2016 a u mnie to pierwszy sezon i tak w niego wierze, ale pewne jest że tak szybko w Koronie rozwijać się nie będzie. Zaskakujace było to że reprezentanci Chile chceli do mnie przejsć. Bo z kolejnym mam od zimy podpisany kontarkt i po zakończeniu sezonu do mnie przechodzi za zaledwie 400 tys. Teraz wysyłam skautów po kolei do wszystkich klubów, zaczynam od skandynawi. Może znajde jakies talenty na wzór Toro, a wtedy z nikim nie przegram. Ciekawe transfery przeprowadził u mnie Lech, który sprowadził 4 zawodników Bate Borysów. Jak to mozliwe? Wydali na nich prawie 5 MLN,

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Jezu pierwszy sezon zawsze jest ciężki dla nowego zawodnika. Musi poznać język, zaaklimatyzować się w nowym klubie itd. Każdy zawodnik odpala po różnym czasie czasami jest to miesiąc czasami rok. Tym bardziej że jest z Chile czyli zupełnie innego kulturowo kraju. W Polsce szybko aklimatyzują się zawodnicy z Bałkanów, Rosjanie, Białorusini innym jest ciężej. Co do Lecha to normalne że tyle wydaje mają na transfery bodajże 2-3 miliony pewnie sprzedali jeszcze Stilica albo Rudnevsa i masz swoje 5 milionów. Opłaty też mogły być rozłożone na raty ale tego nie zobaczysz widać tylko cenę końcową.

Odnośnik do komentarza

U mnie na sejwie rok 2021, a Lech obroty kilkadziesiąt milionów euro. Takim klubom łatwiej wypromować grajka. Przykładowo gościu z wszystkimi statami 12 będzie więcej wart w Wiśle, Lechu czy Legii niż w Twojej Koronie. Byle szaraka potrafią opchnąć za kokosy. Co do aklimatyzacji to może trwać nawet 2 lata, sprawdź u swoich grajków czy wszyscy mówią po polsku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...