Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To jaką masz radę dla mnie ws karnych?

 

Jak grasz w 5 lidze angielskiej to tak jak Polska karne ci nie wychodzą, chyba że grasz w 1 lidze to inna sprawa polecam ci wymienić kadrę na afrykańczyków, więcej strzelają ale za to są czarni i dużo kasy chcą

 

mistrzu nie zgodze sie z tym ja gram stala rzeszów i zaczynalem od 2 ligi teraz gram juz 4 sez i jak narazie na iles tam karnych moi zawodnicy nie wykorzystali jednego i przeciwnik nie wykorzystal jednego

nie wiem co jest u was ale ja nie ustawiam sam do wykonywania karnych tylko assystent mi proponuje kogo wyzbnaczyc do karnych i ja sie tej rady trzymam

Edytowane przez Ernie Souchak
Usunięcie części piramidki - tej nie zawierającej treści istotnej.
Odnośnik do komentarza

To jaką masz radę dla mnie ws karnych?

Ja mam prostą metodę. Do Gloucester (6 liga angielska) ściągam z wolnego transferu jednego zawodnika, który ma karne na 16/18. Ale jest też dobrym napastnikiem i strzela. Ponieważ mam podwójne obywatelstwo to są to zazwyczaj Polscy. Potem wyznaczam ich w kreatorze stałych fragmentów jako głównych wykonujących rzuty karne i daje im grać we wszystkich meczach. No i na 10 karnych mam 9 strzelonych :)

Na przykład w drugim sezonie był dostępny Polski napastnik po 30tce Chmiest. Ma karne na 16 i wali bez ogródek każdy idealnie. Do czasu popsucia się save nie strzelił tylko jednego karnego. Miałem mecz, w którym miałem cztery gole z tego trzy ze stałych fragmentów, karny, wolny i róg.

Teraz gram od nowa znów Glocesterem na nowym patchu. Wyczaiłem już pierwszego dnia Polaka z karnymi na 18 :)

Aby odnaleźć odpowiedniego napastnika zaprosiłem na testy 10 najlepszych z grupy ok 50 Polaków, których przeglądałem.

 

FM 2011 to kolejna gra tego typu, w którą gram, więc na prawdę mam pojęcie. Zawsze ustawiam piłkarzy do wykonywania karnych pod względem wysokości atrybutu ,,rzuty karne" (od najlepszego do najgorszego) i przez tyle lat nie było z tym problemu. Ci zawodnicy z Arsenalu, to van Persie i Albin. W FM 2011 nie ma możliwości trenowania stałych fragmentów gry, ale gole po rzutach wolnych i rożnych mi się zdarzają.

Odnośnik do komentarza

@kiacz, to jest wg mnie tylko jedna możliwa odpowiedź. Bramkarze mają taki parametr obrona rzutów karnych i widać przeciwnicy arsenalu mają bramkarzy na tak dobrym poziomie, że ten parametr mają bardzo wysoki. Sprawdzaj po takim niestrzelonym karnym jaką wysokość tego atrybutu miał bramkarz przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

dobra to prawda co powiedzial maxymili ale fakt buga w karnych jest potwierdzony wiec musisz czekac na latke

 

no nie wiem, ja tam gram bez patcha i nie zauważyłem buga w karnych, wręcz przeciwnie, niezależnie od tego kto strzela, wszystko wchodzi. Inaczej było tylko w demie.

Odnośnik do komentarza

Ale bzdura...nie wiem, czy gdzieś ktoś to już pisał, a mianowicie: Grosicki chce odejść-wystawiam go na listę. Jest kilku chętnych, więc proponuję go im. Pojawia się komunikat od Padovy, że "Grosicki nie ma czego u nas szukać...", każdy to zna, i nie składają oni oferty. Za chwilę tenże Grosicki z ryjem do mnie, że odrzuciłem ofertę Padovy...Gdzie tu sens, gdzie logika? No i nadal jest to domaganie się karnego na połowie boiska, na przykład...czyli nie tknęli tego w ogóle...

Odnośnik do komentarza

@kiacz, to jest wg mnie tylko jedna możliwa odpowiedź. Bramkarze mają taki parametr obrona rzutów karnych i widać przeciwnicy arsenalu mają bramkarzy na tak dobrym poziomie, że ten parametr mają bardzo wysoki. Sprawdzaj po takim niestrzelonym karnym jaką wysokość tego atrybutu miał bramkarz przeciwnika.

 

Jaki to atrybut? Jeden na jednego?

Odnośnik do komentarza

@kiacz, to jest wg mnie tylko jedna możliwa odpowiedź. Bramkarze mają taki parametr obrona rzutów karnych i widać przeciwnicy arsenalu mają bramkarzy na tak dobrym poziomie, że ten parametr mają bardzo wysoki. Sprawdzaj po takim niestrzelonym karnym jaką wysokość tego atrybutu miał bramkarz przeciwnika.

 

Jaki to atrybut? Jeden na jednego?

 

Rzuty karne bodajże

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...