Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł nowej opcji do FM-a i nie bardzo wiem gdzie go umieścić. Może nie jest to wielka rewelacja i pewnie ktoś już wpadł na to ale mino to napiszę. Chodzi o prostą opcję, by zaczynać grę z realnymi wynikami, kontuzjami itd. np. z daty 3 tygodni przed premierą. Byłoby to fajne urozmaicenie oraz dla niektórych wyzwanie (np. utrzymać w lidze francuskiej takie Arles-Avignon) :)

 

Co sądzicie?

 

PS Jeśli jest jakiś temat odnośnie pomysłów to prosiłbym moda o przeniesienie posta do tegoż wątku.

Odnośnik do komentarza

ja będę grał na 2d po prostu, bo nie chcę zrezygnować z tych fajnych mimo wszsytko nowinek, tryb 3d w fm 2010 był fajny i nie narzekałem na neigo. Wogóle poprzednia wersja jest kompletna

 

Cieszę się, że SI nei dostalo tej nagrody Gold Joystick, to kara za biały skin

Odnośnik do komentarza

czy wie ktos jak laczyz fm z fifa 2011? bo jak kazdy wie przd wyborem skladu na mecz jest opcja ze jesli posiadasz fifa mozesz zagrac itp ale jak klikam to otwiera mi sie przegladarka a w niej strona by kupic fifa a ja juz ja mam pomozcie - sorry jesli pisalem nie w tym dziale ale nie am pojecia co i jak dziala na tej stronie - to moj pierwszy post pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam ;]

 

Jestem fanem Barcy i mam takie pytanko. Nie długo zacznę grać przez sieć z kumplami ;] Ja oczywiście Barca jeden Chelsea inny kumpel coś ma wybrać

 

 

I chce grać jak prawdziwa Barca. I mam parę pytań

 

We wcześniejszych Fmach grając Barcą nie znalazłem w szkółce Barcy żadnego utalentowanego gracza musiałem kupować graczy pokroju Kroosa Pjanicia Sakho i inne talenty, a grałem sporo sezonów. Co zrobić żeby z La Masi wychodziły talenty pokroju Xaviego Iniesty itp. Nie chce kupować utalentowanych 20 latków za grube pieniądze. Trenerów chce ściągnąć najlepszych ale co oprócz tego ?? Czy może to po prostu błąd gry że jest dużo talentów z Rosji i innych krajó a w Barcy mało. Przecież jak Barca ma najnowocześniejszą baze treningową i akademie powinny się pojawiać diamenty do oszlifowania ;]

 

Druga kwestia. Jak ustawić Barce ofensywnie żeby miała także ekstremalnie dużo posiadania piłki ?? Normalnie Barca ma często koło 80 % ze słabszymi zespołami. Grając w Fma max to miałem moze 60 %

 

Co oprócz wolne tempo gry krótkie podania szerokie pole gry przetrzymywanie piłki przez Xaviego co jeszcze można ustawić ?? Jeśli w ogóle się da ??

 

 

To tyle mam nadzieje że ktoś pomoże ;P

Odnośnik do komentarza

Mam problem z demem. Na laptopie demko śmiga aż miło lecz kupiłem nowego netbooka dużo lepszego od staruszka laptopa a mimo wszystko nie działa mi tutaj demo. Cały myk polega na tym, że gdy uruchamiam demo nic się nie dzieje, pamięć wirtualna dochodzi do pewnego momentu zatrzymuje się i koniec, nic się nie dzieje... Co tutaj pomoże?

Odnośnik do komentarza
Gość Pan_przeciętniak

Witam serdecznie. Poważnie zastanawiam się nad zakupem nowego FM w dniu premiery czego nie robiłem nigdy bo gra miała za dużo błędów. Może ktoś mi odp czy naprawdę warto kupić grę od razu po premierze czy czekać do grudnia na patcha?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Poważnie zastanawiam się nad zakupem nowego FM w dniu premiery czego nie robiłem nigdy bo gra miała za dużo błędów. Może ktoś mi odp czy naprawdę warto kupić grę od razu po premierze czy czekać do grudnia na patcha?

Do grudnia raczej gra nie potanieje, więc raczej różnicy nie ma kiedy kupisz. A patch, choćby z uaktualnieniem składów na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...