Skocz do zawartości

Livescore - MŚ RPA 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Vamiemu się nie dziwie, bo jest chorągiewką ale innym ;)

oj tam ;)

Ja powiem tak. W półfinale dla zasady zapewne będę kibicował Hiszpanom. Jeśli jednak Niemcy po raz kolejny pokażą tak ładną grę jak z Argentyną i przejadą się po Hiszpanii, to płakać nie będę. Są świetnie przygotowani do turnieju, a do tego grają ładną i skuteczną piłkę.

Póki co, to chyba jak nikt inny zasługują na tytuł mistrzowski :-k

Odnośnik do komentarza

Ten caly mundial to jakieś kuriozum. Niech mi ktoś wytłumaczy po chuja w ogóle grać w tą piłkę jak o wyniku decyduje sędzia i jego widzimisie? Chciałem by wygrał Paragwaj...nie wygrał. Jaki powinien być wynik tak naprawdę to się już sam pogubiłem. Ciekawe kto w sumie był bardziej pokrzywdzony... No cóż niestety Hiszpania przegra z Niemcami, już dla Paragwaju większe bym szanse widział. Jedyne na co licze to, że Holandia skarci szwabów.

Odnośnik do komentarza

nie ważne w jakim stylu, nie ważne czy zasłużenie, ważne, że wygrali i to, przynajmniej dla mnie się liczy, dlatego w meczu z Niemcami nie mam żadnych wątpliwości, że będę kibicował Hiszpanom...

 

A ja sam nie wiem :| Lubię Barcelonę, ale reprezentacji Hiszpanii nie. Niemców też nie lubię, a w dodatku wyeliminowali Anglię :-k

 

ja mam odwrotnie... Barcelony nie lubię, a Hiszpanię tak

Odnośnik do komentarza

Hiszpania - Niemcy 0:4

 

Hiszpanie sie doczolgali do tego etapu i boje sie, ze wygraja - graja typowe "ja do Ciebie, ty do mnie" i nic z tego nie wynika bo robia to 100 x wolniej i bardziej niedokladnie niz jest np. w Barcelonie. Mam nadzieje, ze Niemcy ich pykna, najlepiej wysoko, bo na dzien dzisiejszy to najladniej grajaca reprezentacja na MS i co by nie mowic to wywiezli juz 2 potegi do domu. Jesli Hiszpania bedzie grala tak wolno no to jest szansa, ze to Niemcy zdominuja srodek pola (przed mistrzostwami wydawaloby sie to smieszne gdybym stawial zestaw: Podolski, Muller, Oezil, Khedira, Schweinsteiger ponad pomoc Hiszpanii).

 

Ogolnie - beznadziejne mistrzostwa. Jedyna reprezentacja, ktorej gre warto pamietac to Niemcy. Zreszta, maja tez najpiekniejsze spotkanie (z Angolami) na koncie.

Odnośnik do komentarza

imo Niemcy nie mieli jeszcze wymagającego przeciwnika, Hiszpania powinna wygrać :)

no tak, nie pomyślałem.

Zapomniałem, że Anglia i Argentyna to ogórki

uważasz Argentynę Maradony za poważnego rywala dla Niemców? na jakiej podstawie? a z Anglią z pomocą sędziów, to i Algieria by wygrała :P

 

GyzzBurn :lol:

 

Niemcy w grupie mieli Ghanę i Serbię, więc dosyć wymagające drużyny, które typowane były przed Mundialem na czarnych koni MŚ. Ghana odpadła dopiero 1/4. Rozgromili 4:1 Anglików i 4:0 Argentynę :]

no i właśnie z Ghaną najsłabszy mecz, a z Serbią porażka...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...