Skocz do zawartości

Ku Wielkiej Wiśle!


Fajfer11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

możliwe ale żadna LEGENDA sceny by się nie pokusiła o takie rozwiązanie, spytaj Melera on coś o tym wie, nie pękaj ziomek, wejście miałeś mocne, jedź dalej z koksem i pamiętaj żebyś jak najbardziej realnie odwzorował swojego manago,

Odnośnik do komentarza

Po zapoznaniu się z sztabem szkoleniowym,ruszyłem na 1 trening.

 

 

-Okej,wiem że ta cała rotacja źle na was wpływa, ale ja nie będę tolerował opierdalania się.Jak się coś komuś nie podoba to niech wypierdala do innego klubu.Wisła to miejsce tylko dla krajowej czołówki i ambitnych graczy.Jeśli macie jakieś wątpliwości pytać mnie o wszystko.Chce wiedzieć o wszystkim,poza tym nazywam się Filip,mam 26 lat więc wielu z was jest starszych ode mnie,niech was mój wiek nie zmyli.Macie mnie szanować i słuchać, inaczej wylot z klubu.

 

Pierwszy trening jakoś minął.Jako że jestem kibicem Wisły mam już pojęcie kto się nadaje ,a kto nie

 

 

BRAMKARZE:

 

Marcin Juszczyk-Jak najszybciej sprzedać

 

Filip Kurto-Młody,niech się ogrywa na wypożyczeniu

 

Mariusz Pawełek-Póki co nr 1,jednak bardzo niepewny

 

OBROŃCY:

 

Peter Singlar-Dobry zmiennik dla Alvareza i Brożka,przydałby się ktoś młodszy

 

Marcelo-Ostoja defensywy,gwiazda zespołu,raczej go sprzedam bo potrzebuje kasy na transfery

 

Arkadiusz Głowacki-Legenda,zostanie do końca kontraktu,a może nawet dłużej

 

Piotr Brożek-Solidny,ale bez rewelacji,pewne miejsce w składzie

 

Pablo Alvarez-Solidny,ale tak jak Brożkowi,też mu czegoś brakuje

 

Mariusz Jop-Jak najszybciej się go pozbyć

 

Cléber-Dobry zmiennik w razie kartek lub kontuzji obrońców

 

POMOCNICY:

 

 

Konrad Gołoś-Do sprzedania

Radosław Sobolewski-Pewny gracz,pierwszy skład

 

Łukasz Garguła-Dobry rozgrywający,jednak pomyśle nad kimś młodszym

 

Junior Diaz-Wszechstronny,rezerwa,świetny do łatania dziur

 

Tomas Jirsak-Za słaby,do sprzedania

 

Andraž Kirm-Niezły grajek,ale u mnie będzie grzał ławę

 

Wojciech Łobodziński-Wypożyczenie,lub sprzedaż

 

Krzysztof Mączyński-Młody,utalentowany,wypożyczę go by się ogrywał

 

Łukasz Burliga-Jak wyżej

 

Issa Ba-Po sezonie odejdzie

 

 

 

 

NAPASTNICY:

 

Rafał Boguski-Będzie grał jako OPŚ

 

Georgi Hristov-Zostanie odesłany do domu

 

Patryk Małecki-Utalentowany napastnik,jednak widzę go na skrzydle

 

Paweł Brożek-Najlepszy gracz,gwiazda

 

 

Potrzebujemy jakichś 5-6 graczy.Wzmocnień wymagają :Skrzydła,Atak,Bramka,Obrońca Środkowy i ewentualnie OPŚ

 

20.6.10

 

Postanowiłem rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron z:Rafałem Janasem, Andrzejem Bahrem, Andrzejem Turczyńskim i Kazimierzem Kmiecikiem.Dziś także miał zostać rozegrany sparing z Wisłą U-21.Naszymi kolejnymi sparing-partnerami będą:Podbeskidzie, PSV, Brno, Olimpija, Rudar Velenje.Georgi Hristov opuścił Kraków.

W międzyczasie Przegląd Sportowy zamieścił wywiad ze mną. Tytuł to "Leśniak przekłada atak nad obronę"

 

21.6.10

Wynik wczorajszego sparingu mnie średnio zadowolił.Mecz sam w sobie był nudny.Cieszy postawa Pawła Brożka który zdobył 2 i jak się okazało jedyne w całym meczu bramki.

Sam zaś postanowiłem poczynić inwestycje, wybrałem się z Magdą do Smyka w poszukiwaniu wózków dla dziecka.

 

- Przydali by się jacyś scouci, bo ja nie wiem który wybrać

- Może ten?- spytała Magda pokazując na duży wózek wyposażony w przeróżne bajery np.kółka

- Chujston, bierzemy

Magda finalizowała transfer wózka za 999 zł.Nie chcę się chwalić ,ale musicie przyznać sami że wózek wymiata!

 

 

22.6.10

 

Złożyłem propozycje Maćkowi Skorży, miałby być moim asystentem.Jeszcze tego samego dnia ją przyjął.Złożyłem wiele propozycji trenerom i scoutom.Do 28 Czerwca miałem ogłosić kto jest na liście transferowej.Chwile potem się dowiedziałem że moje oferty kupna Adriana Mierzejewskiego i Christiana Fabbianiego wyciekły do mediów.

 

 

23.6.10

 

Negocjuję warunki kontraktu z panami"SS".Chcę ich wziąć w pakiecie ale klub (specjalnie nie mówię nazwy) ma wiele innych ofert.Poza tym podpisałem kontrakt z Markiem Kostrzewą, który będzie pracował jako scout, Robertem Prosineckim, który będzie trenował juniorów i seniorów, Zoranem Pajiciem, który jest trenerem siłowym, Neboją Licaninem, który będzie trenował seniorów i juniorów, Peterem Puacą, który jest scoutem, Aleksandrem Rogicem, który także jest scoutem i Scoutem Romanem Balisem.

 

24.6.10

 

Mario Branco i Damian Truszkowski podpisali kontrakty.Pierwszy z nich jest scoutem, zaś drugi to trener siłowy.

 

25.6.10

 

Józef Młynarczyk i Piotr Kowalczyk podpisali kontrakty.Oboje są trenerami.Dziś miała miejsce nieprzyjemna rozmowa z Magdą

 

- Boże Filip ty cały czas coś chcesz.Nie jestem twoją panienką tylko żoną!

- Po prostu mam wymagania co do ciebie.

- Nie! Ty myślisz że ja będę cię co rano budzić robieniem loda.Tak dobrze nie ma.Jeśli mnie kochasz to będziesz potrafił wytrzymać miesiąc bez seksu.

- Kobieto tobie naprawdę wszystko przeszkadza?

- Skończyłam z tobą rozmawiać- po tych słowach udała się do kuchni

 

 

Tego samego dnia Korona Kielce zażądała za Jacka Kiełba 750 tysięcy Euro.Poinformowałem media, że już się Kiełbem nie interesujemy.

 

26.6.10

 

Mlada Boleslav chce za Ludovica Silvestra 1 MLN Euro ,więc tak jak w przypadku Jacka, odrzuciłem ofertę.

 

27.6.10

 

Pogodziłem się z Magdą, ale niestety z seksu dalej nici.Dzisiaj sparing z Podbeskidziem.

 

28.6.10

 

 

Mecz się zaczął źle bo w 24 minucie Bagnicki wyprowadził Podbeskidzie na prowadzenie.3 minuty potem Jirsak złamał kość śródstopia.Ostatecznie bramki Boguskiego i Batko dały nam wygraną.

Sprzedaliśmy:Jirsaka za 220 tys Euro,Łobodzińskiego za 150(to jest wypożyczenie akurat),Marcelo za 2.8 Mln Euro,

Kupiliśmy:Sadloka za 700 tys Euro(Płatne w ratach),Glika za 375 tys Euro,Onyango za 70 tys Euro

Przepadli:Sobiech za 1.3 Mln Euro do Sevilli(My i Arsenal oferowaliśmy tyle samo)

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do komentowania

 

Sory że double-post ale chodziło żeby post usunąć

Opka mi zostawciexd

Odnośnik do komentarza

Po zapoznaniu się z sztabem szkoleniowym,ruszyłem na 1 trening.

 

 

-Okej,wiem że ta cała rotacja źle na was wpływa, ale ja nie będę tolerował opierdalania się.Jak się coś komuś nie podoba to niech wypierdala do innego klubu.Wisła to miejsce tylko dla krajowej czołówki i ambitnych graczy.Jeśli macie jakieś wątpliwości pytać mnie o wszystko.Chce wiedzieć o wszystkim,poza tym nazywam się Filip,mam 26 lat więc wielu z was jest starszych ode mnie,niech was mój wiek nie zmyli.Macie mnie szanować i słuchać, inaczej wylot z klubu.

 

Pierwszy trening jakoś minął.Jako że jestem kibicem Wisły mam już pojęcie kto się nadaje ,a kto nie

Masz rację! Muszą zapierdalać, inaczej niech spierdalają nieroby, gwiazdeczki!! :piwo:

 

Negocjuję warunki kontraktu z panami"SS".

Obawiam się niestety, że na interesach z Niemcami nie wyjdziesz za dobrze :/

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

z niecierpliwością czekam na pierwsze wyniki sparingów i start ligi, drużyna ma potencjał ale przydał by się jakiś zagraniczny transfer, licze też na rozwinięcie wątku z Magdą

Odnośnik do komentarza

ASOT Sobiech ma jak pamiętam u mnie CA 121 i PA -8

 

 

 

 

 

29.6.10

 

Christian Fabbiani odrzucił ofertę kontraktu, były piłkarz CFR Cluj wybrał ofertę Valencii. Po tym jak złożyłem ofertę kupna Vuyo Mere za 35 tys Euro, do gry włączyły się m.i.n Genk czy Lewski Sofia.Franchel Ibara (http://img214.imageshack.us/img214/9572/ibara.jpg) przyjął zaproszenie na testy.Poza tym Sundowns zaakceptowało ofertę kupna Vuya Mere, z którym negocjuję kontrakt

 

- Chce 12 tys tygodniowo

- Tylko tyle?!- powiedziałem nie kryjąc zdziwienia- Damy ci nawet 50 tys

- Okej no to ustalone- powiedział menedżer Vuya

- Do jutra damy wam kwitek- Powiedział Bogdan Basałaj

- Okej, dziękujemy, do widzenia- tymi słowami menedżer Vuya zakończył z nami rozmowę.

 

30.6.10

 

Dziś sparing z PSV, mam nadzieję, że jeśli przegramy to przynajmniej z 1 strzeloną bramką. Magda organizuję jakieś pogaduszki z koleżankami w kuchni, czuję się zakneblowany, bo w tym czasie nie mogę się nawet napić. Mama do mnie zadzwoniła, zapytać się jak się czuję itp. Potem poinformowałem ją, że zostanie babcią, gdy skończyła piszczeć i jęczeć, dała słuchawkę ojcu.

 

- Kiedy ją zapyliłeś, hę?- spytał ojciec.

 

Boże, zawsze mnie porażała jego bezpośredniość.

 

- Na imprezie tato,na tej samej, na której ją poznałem

- Hehe, synuś jak cię kocham, moja krew!

- Aha, oczywiście.

- Dobra, kończymy,całujemy cię z mamą- powiedział ojciec, dodając - Już niedługo LM synek!

 

1.7.10

 

Sparing z PSV to była katastrofa. Wynik 4-0 pokazał, że mamy jeszcze wiele roboty. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że sprzedaliśmy Marcelo, a kupiliśmy Sadloka i Glika. Oboje to klasowi obrońcy, ale niestety jednego trzeba posadzić na ławce. Piotr Karlowicz na 95% przejdzie do mnie(w niższych ligach zrobiłem kilka talentów, on był jedynym którego pamiętam).Marcelo w Almerii za 2.8 Mln ojro.

 

2.7.10

 

Dzisiaj sparing z czeskim Brno.Cały zespół zajebany tylko Sadlok,Glik i Onyango mieli kondycje powyżej 80...

 

3.7.10

 

Zespół niby oddycha skarpetkami, ale Brno dostało tak w dupę, że aż mi ich żal.5-0 przy 2 bramkach Głowackiego( jedna z karnego), 1 Ibary(tego testowanego) i 1 Sobolewskiego,to najniższy wymiar kary(ostatni gol to samobój).Po tym meczu Ibara podpisał z nami kontrakt, jednak niech nie liczy na coś więcej poza ME.Dziś odbyło się także spotkanie sztabu szkoleniowego.

 

- k***a! spokój!-powiedziałem chcąc uciszyć zebranych.- Tomek najpierw ty.

- Według mnie Paweł Brożek za często robi wślizgi, byłby lepszy gdyby się postarał je ograniczyć -powiedział Tomek Kulawik.

- Pogadam z nim- powiedziałem- Darek a ty?

- Skoro się interesujemy Iljanem Mitsanskim, wypadałoby żebyś powiedział jaki to on zajebisty w mediach - powiedział Darek Marzec.

- Niezła myśl- Edek masz jakieś pomysły.

- Jakichś nowych trenerów może Borkowski albo Kowalik- powiedział Edward Klejdinst.

- Nie, mamy wporzo sztab.

- Co to wporzo? - zapytał Edward.

- Wporzo to znaczy w porządku, ale ludzie nie odbiegajmy od tematu- powiedziałem lekko zniecierpliwiony- Rysiek, jakieś sugestie?

- Jodłowca mogę poobserwować, bo grajek niezły- powiedział Ryszard Czerwiec.

- Okej, daj mi tylko kartę informacyjną- Kazek masz coś do powiedzenia?

 

Tego dnia Kazek miał duuużo do powiedzenia.

 

- Mączyński i Kurto na Listę Transferową, są po prostu za słabi. Karlowicz i Ibara, usuń oferty, póki można.Jeszcze poproś Pawła Brożka by się Maćkiem Batko zaopiekował -powiedział Kazimierz Moskal.

- W niczym się z tobą nie zgadzam. Mączyński i Kurto to perspektywistyczni piłkarze. Ibara się rozwinie i go opchniemy za dobre pieniądze.Karlowicz to może być Polska legenda.

- Jak uważasz.

- Ma ktoś jeszcze jakieś uwagi?- spytałem, chcąc zakończyć tę wymianę zdań.

- Chyba nie.

- W takim razie zebrania uważam za zamknięte.

 

4.7.10

 

Magda mnie zamęcza pytaniami skąd weźmiemy pieniądze na dziecko.W końcu nie wytrzymałem i wykrzyczałem:

 

- k***a, babo zarabiam 125 tysięcy Euro rocznie, a ty pier****sz skąd weźmiemy pieniądze na dziecko.

- Nie krzycz na mnie, bo się dziecko wystraszy.

- Panie, daj mi cierpliwość, tylko nie dawaj mi siły, bo komuś pierdolnę!

 

Ibara podpisał kontrakt, tak samo jak trener siłowy Milos Miljanić.Piotr Karlowicz jest jeszcze bliżej Wisły, wystarczy tylko podpisać papierek.

 

15 minut potem

 

Karlowicz jest oficjalne Wiślakiem. Ogromny talent, ale martwi mnie jego Siła(4).Igor Zofcak http://img697.imageshack.us/img697/4742/beztytuuhp.jpg, odrzucił ofertę mojego kontraktu i przeniósł się do Brescii.Ibuzor Okonkwo będzie Wiślakiem.20 lat ,Nigeryjczyk,dość wysokie umiejętności,180 tys euro.

 

 

 

JUŻ NIEDŁUGO NASTĘPNA CZĘŚĆ A W NIEJ:

 

- wieeele screenów

- wymyślony wywiad z PS

- podsumowanie polskiego okienka transferowego

- i wiele wiecej

 

 

 

P.S bardzo was proszę żebyście tu pisali pytania jakie mogły by być w wywiadzie.

Odnośnik do komentarza

Ostatni odcinek mistrz :respekt: Gdzieś Ty się tyle czasu uchował? Bezapelacyjnie jeden z lepszych opków na forum. Proponuję od razu przenieść do HoF! Po co czekać, skoro to i tak kwestia czasu?

 

 

P.S bardzo was proszę żebyście tu pisali pytania jakie mogły by być w wywiadzie.

Propozycja: W mediach jest głośno o tym, że żona nie chce Panu robić rano loda. Czy nie przeszkadza to Panu w codziennej pracy z zespołem?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że redaktorzy z PS powinni zainteresować się Twoim życiem prywatnym! Muszą się pojawić pytania o Magdę, dziecko no i trudną sytuację życiową w jakiej się znajdujecie! Piłka jest na drugim planie...

 

A no i kiedy zaczynasz ligę? Nie dawaj skrinów zespołu tylko pokaż Magdę lepiej :)

Odnośnik do komentarza

ASOT Sobiech ma jak pamiętam u mnie CA 121 i PA -8

 

 

 

 

 

29.6.10

 

Christian Fabbiani odrzucił ofertę kontraktu, były piłkarz CFR Cluj wybrał ofertę Valencii. Po tym jak złożyłem ofertę kupna Vuyo Mere za 35 tys Euro, do gry włączyły się m.i.n Genk czy Lewski Sofia.Franchel Ibara (http://img214.imageshack.us/img214/9572/ibara.jpg) przyjął zaproszenie na testy.Poza tym Sundowns zaakceptowało ofertę kupna Vuya Mere, z którym negocjuję kontrakt

 

- Chce 12 tys tygodniowo

- Tylko tyle?!- powiedziałem nie kryjąc zdziwienia- Damy ci nawet 50 tys

- Okej no to ustalone- powiedział menedżer Vuya

- Do jutra damy wam kwitek- Powiedział Bogdan Basałaj

- Okej, dziękujemy, do widzenia- tymi słowami menedżer Vuya zakończył z nami rozmowę.

 

30.6.10

 

Dziś sparing z PSV, mam nadzieję, że jeśli przegramy to przynajmniej z 1 strzeloną bramką. Magda organizuję jakieś pogaduszki z koleżankami w kuchni, czuję się zakneblowany, bo w tym czasie nie mogę się nawet napić. Mama do mnie zadzwoniła, zapytać się jak się czuję itp. Potem poinformowałem ją, że zostanie babcią, gdy skończyła piszczeć i jęczeć, dała słuchawkę ojcu.

 

- Kiedy ją zapyliłeś, hę?- spytał ojciec.

 

Boże, zawsze mnie porażała jego bezpośredniość.

 

- Na imprezie tato,na tej samej, na której ją poznałem

- Hehe, synuś jak cię kocham, moja krew!

- Aha, oczywiście.

- Dobra, kończymy,całujemy cię z mamą- powiedział ojciec, dodając - Już niedługo LM synek!

 

 

 

 

- k***a! spokój!-powiedziałem chcąc uciszyć zebranych.- Tomek najpierw ty.

- Według mnie Paweł Brożek za często robi wślizgi, byłby lepszy gdyby się postarał je ograniczyć -powiedział Tomek Kulawik.

- Pogadam z nim- powiedziałem- Darek a ty?

- Skoro się interesujemy Iljanem Mitsanskim, wypadałoby żebyś powiedział jaki to on zajebisty w mediach - powiedział Darek Marzec.

- Niezła myśl- Edek masz jakieś pomysły.

- Jakichś nowych trenerów może Borkowski albo Kowalik- powiedział Edward Klejdinst.

- Nie, mamy wporzo sztab.

- Co to wporzo? - zapytał Edward.

- Wporzo to znaczy w porządku, ale ludzie nie odbiegajmy od tematu- powiedziałem lekko zniecierpliwiony- Rysiek, jakieś sugestie?

- Jodłowca mogę poobserwować, bo grajek niezły- powiedział Ryszard Czerwiec.

- Okej, daj mi tylko kartę informacyjną- Kazek masz coś do powiedzenia?

 

 

4.7.10

 

Magda mnie zamęcza pytaniami skąd weźmiemy pieniądze na dziecko.W końcu nie wytrzymałem i wykrzyczałem:

 

- k***a, babo zarabiam 125 tysięcy Euro rocznie, a ty pier****sz skąd weźmiemy pieniądze na dziecko.

- Nie krzycz na mnie, bo się dziecko wystraszy.

- Panie, daj mi cierpliwość, tylko nie dawaj mi siły, bo komuś pierdolnę!

 

 

Generalnie, nie wiem, jak można się czuć zakneblowanym

 

Mniemam, że trener Filip też się począł na pierwszej "randce"

 

Rozmowa ze sztabem szkoleniowym :respekt:

 

Ostatniego fragmentu nawet nie skomentuję.

 

 

Czekam na kolejną część :D

 

 

BTW. Naucz się linkować obrazki

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...