Skocz do zawartości

Stalowe nerwy


Rekomendowane odpowiedzi

FM:10.3

Baza danych:Duża, English 11 division

Ligi:Anglia (1-11), Brazylia (1-3), Francja (1-4), Hiszpania (1-3), Holandia (1-2), Niemcy (1-3), Polska (1-2), Szkocja, Włochy (1-4)

Teraz idziemy na 2 save'y. Poprzednią karierę proszę skasować. Jeszcze nie wiem jaki będę miał klub, ale prawdopodobnie zacznę od Anglii.

Odnośnik do komentarza

No no panie Gierobak ;P My to sie już kawał czasu znamy ;P Życze aby ci sie udało z tymi Czerwonymi Diabłami ;P Bede śledził karierke ;P I myśle ze jeśli bedziesz naprawde chciał grać tą kariere to za jakieś 20 sezonów bedziesz gniótł europe... xD

Odnośnik do komentarza

Iksker-tak myślałem, że Cię znam :D

Transfery:

Łukasz Kubik

 

Okres sparingowy:

 

18 lipca 2009

Hindsford-GH Academy 0:2

 

Noone 46' 81'

 

Skład:Betinelli, Silk, Crane, Storer, Stant, Constable, Garside, Młynek, Kretkowski, Bochenek, Nowak

 

19 lipca 2009

Hindsford-RCS 2:3

 

Xhoxhaj 18'

Kretkowski 46'

Nowak 50'

Lauret 68'

Kok 81'

Skład:Betinelli, Silk, Crane, Storer, Stant, Constable, Garside, Młynek, Kretkowski, Bochenek, Nowak

Odnośnik do komentarza

Transfery:

8 sierpnia 2009, 1 kolejka

 

Hindsford-Walshaw 2:0

 

Bartłomiej Nowak 48' 52'

Skład:Betinelli, Silk, Crane,Dyer, Stant, Kubik, McAlpine, Młynek, Kretkowski, Bochenek, Nowak

 

15 sierpnia 2009, 2 kolejka

 

Hindsford-Leight Ath 3:0

Kretkowski 11' 32'

Nowak 52'

Skład:Betinelli, Silk (Crane 81') , Scott, Dyer, Stant, Kubik, McAlpine, Młynek, Kretkowski, Bochenek (Canavan 24'), Nowak

 

 

Bochenek-Kontuzja.

 

 

Dariusz Stachowiak- wychowanek Lecha Poznań. U nas są wychowankowie z Ekstraklasy. Bochenek z Polonii Bytom, Nowak z Polonii Warszawa i Kubik z Cracovii.

Odnośnik do komentarza
22 sierpnia 2009, 3 kolejka

 

Elton Vale-Hindsford 2:3

Nowak 7'

Kretkowski 15'

Hurst 38'

Starkey 32'

Kubik 69'

 

Kontuzja-McAlpine

29 sierpnia 2009, 4 kolejka

 

Stockport Georgians - Hindsford 1:0

 

Clarke 58'

 

Stachowiak - kontuzja

5 września 2009, 5 kolejka

 

Hindsford-Royton 5:0

 

Nowak 20' 55'

Młynek 59'

Bailey 33' 48'

 

 

Istnieje zainteresowanie moją osobą klubu z 1 ligi brazylijskiej - EC Vitoria. Mimo 16 miejsca w tabeli i tylko 2 pkt przewagi nad strefą spadkową kusi mnie chęć wyjazdu do Brazylii. Jeszcze w FM-ie nie trenowałem żadnego z stamtąd klubu. Po za tym zacząłbym zawodową karierę trenerską.

Odnośnik do komentarza

Transfery:

 

Radosław Kowalczyk- występował w Widzewie, Wiśle Płock, Radomsko i w Pelikanie. Zobaczymy czy przyda się jego doświadczenie. Ofensywa skompletowana.

 

12 września 2009, 6 kolejka

 

East Manchester-Hindsford 0:2

 

Stachowiak 33'

Kubik 77'

 

Skład:Betinelli, McDonald, Scott, Dyer, Stant, Kowalczyk, Kubik, Młynek, Stachowiak, Kretkowski, Nowak

 

Tabela po 6/34 kolejki

Statystyki zawodników

Odnośnik do komentarza
3 październik 2009, 9 kolejka

 

Hindsford-Old Altrinchamians 6:1

 

Kubik 20' 34' 41'

McKay 54'

Nowak 38' 58'

Todd (sam.) 65'

Skład:Borkowski, Świecki, Scott, Dyer, Roszkowski, Stachowiak, Kubik, Młynek, Nowak, Kretkowski, Bochenek

 

Ascoli i Wrexham mają trenera. Zostaję na razie w Manchesterze.

Odnośnik do komentarza

10 paź 2009, Sobota

 

Ciągle idziemy od zwycięstwa do zwycięstwa. Hindsford złożony głównie z Polaków w pierwszej "11" jest zaskoczeniem sezonu, gdyż media zapowiadały co najwyżej 6-7 pozycję. Tym czasem po 9 kolejkach jesteśmy liderami i przegraliśmy jak dotąd tylko 1 mecz w sezonie. Z Chapel T mieliśmy ponownie sięgnąć po 3 pkt. Było ciężko. Mimo szybkiej bramki "Kreta" to niecałe 35 minut potem był już remis. Odetchnąłem tuż przed przerwą kiedy sędzia podyktował pierwszego karnego w tym sezonie dla nas. Kretkowski wykazał się dużą koncentracją i zmylił bramkarza rywali. W przerwie próbowałem podbudować drużynę. Jednak w 2 części gry znowu była wyrównana gra. Na szczęście przeciwnicy nie byli w stanie strzelić choćby jednej bramki i padł remis. Z 27 pkt na koncie mamy 7 "oczek" nad drugim i trzecim klubem. Mamy także najlepszą ofensywę z 28 bramkami jak do tej pory.

 

10 kolejka MFL

Chapel T-Hindsford 1:2

Kretkowski 5' 45+1' (kar.)

Wood 39'

Skład:Borkowski, Świecki, Scott, Dyer, Roszkowski, Stachowiak, Kubik, Młynek, Nowak, Kretkowski, Bochenek

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...