Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

1 (Ros) Skazani na Sukcezz vs Zenit Sankt Petersburg

 

Zastanawiam się nad overem. Ktoś może jakieś przemyślenia o tym typie ma? ;)

 

Moje mówią mi, że lepiej nie stawiać na drużynę grającą na wyjeździe(jak już ryzykować over, to u siebie). Nie raz zdarzają się mecze słabiaków(home) i mocarzy(away), które kończą się 0-2, 0-3 i kasa za over sobie przepada. Za to zagrać na Zenit po kursie 1.1 jak najbardziej :) .

 

No i się przewiozłem :D moja pierwsza wtopa na overach. Za dobrze szło ;). To mam wolne od treningów przez dwa dni aż podpisze nowy kontrakt sponsorski ;). No właśnie zagrałem to, bo generalnie do tej pory nie widziałem większej różnicy w meczach dom-wyjazd. Trudno się mówi ;) (całe szczęście, że nie zagrałem vabanque i coś zostawiłem ;) )

Odnośnik do komentarza

@ FYM - nie pamiętam kiedy ostatni raz prowadziłem zespół w meczu. Kiedy rozgrywaliśmy sparingi starałem się dawać każdemu szansę. W meczach wygranych wstawiałem tych słabszych. Możesz być pewien, że w sobotę i niedzielę szansę dostaną ci, którzy do tej pory mało grali, bo utrzymanie mamy już pewne.

 

Super dziś ułożyły się dla nas mecze. Iago, możesz jutro nas prowadzić rano? Ja w sobotę i niedzielę będę dostępny, więc chodzi tylko o jutrzejsze mecze

Odnośnik do komentarza

Super dziś ułożyły się dla nas mecze. Iago, możesz jutro nas prowadzić rano? Ja w sobotę i niedzielę będę dostępny, więc chodzi tylko o jutrzejsze mecze

 

jak najbardziej, jutro też mam cały dzień wolny

 

EDIT: a co do stawiania under 3.5, to na pięć obserwowanych meczy, tylko w trzech padło mniej niż 3.5 gola, więc nie opłaca się stawiać

Odnośnik do komentarza

Dziwne.

Najpierw pojechałem do Wawy i nie było mnie parę dni, więc kiepsko mi było trenować, później zbankrutowałem na zakładach, w efekcie w pewnym momencie miałem jakieś 86% idealnego rozwoju.

Dziś dzięki PP i zakładom odbiłem się od dna i kupiłem nawet lepszy dom czy statek, niż wcześniej, ale przed treningiem jeszcze skoczył mi idealny rozwój do 96%.

Nareszcie mogę wrócić do gry na poważnie dzięki PP. ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie, przestańcie narzekać, tylko spójrzcie na swoje budżety. Nowy regulamin pozwolił mi wypłacić Wam kasę z budżetu transferowego. Możecie to sobie zachować i przeznaczyć na trening. A kto chce niech wpłaci dowolny datek na klub.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...