Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kasa bardzo fajna się pojawiła za dwa meczyki, szkoda że Akcji już brak.

Co bardzo cieszy to to, że dzięki sparingowi i temu wygranemu ligowemu spotkaniu zyskaliśmy prawie 300 kibiców, więc w kolejnym meczu powinny wzrosnąć wpływy z biletów. Pasuje więc jutro sprawić jakąś niespodziankę z World United, żeby tych kibiców nie stracić. Na naszą korzyść działać może też to, że kilku od nich graczy nie ma formy na 100%, choć do meczu jeszcze 24h. Szkoda tylko, że mają średnią umiejętności ponad 1000 wyższą od nas :/

 

Dumi, podpiszesz nowy kontrakt? Bo masz 0 dni.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych, co grają dłużej niż tydzień (czyli do większości jak przypuszczam): czy po skończeniu umowy z pajacykiem pojawiła się jakaś korzystniejsza oferta sponsorska?

nie wiem czego mam się jutro spodziewać

Jak masz sponsor kliknij "Zobacz" i sprawdź, czy masz nowe oferty - jednak wybrać będziesz mógł dopiero po upływie dotychczasowej.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych, co grają dłużej niż tydzień (czyli do większości jak przypuszczam): czy po skończeniu umowy z pajacykiem pojawiła się jakaś korzystniejsza oferta sponsorska?

nie wiem czego mam się jutro spodziewać

Jak masz sponsor kliknij "Zobacz" i sprawdź, czy masz nowe oferty - jednak wybrać będziesz mógł dopiero po upływie dotychczasowej.

 

no właśnie na razie jest bez zmian i zaczynam się trochę obawiać...

Odnośnik do komentarza

Znalazłem sposób na zarobienie 800 tysięcy w 1 dzień :)

 

Można dziennie złożyć 4 zakłady, więc gramy każdy zakład za 2mln na kurs 1.1 w efekcie mamy pewne 200 tysięcy przy każdym z zakładów :)

 

 

Muszę kupić sobie lepszy dom, albo już coś w stylu samolot, motorówka, bo mi się trening wydłuża :/

Odnośnik do komentarza

Znalazłem sposób na zarobienie 800 tysięcy w 1 dzień :)

No popatrz, ja ten sam sposób znalazłem wczoraj, tyle że na zarobienie 2 milionów w 1 dzień. ;)

Trzeba tylko tu się wymieniać jakimiś pewnymi typami, bo często zanim się jakiś znajdzie, to mecz się rozpoczyna i jest po frytkach. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie będę trochę inaczej trenował, bo podania, dośrodkowania i strzały muszę obecnie trenować już przez dłuższy czas, a na nowy samochód czy dom mnie nie stać :P Codziennie +50 podania w centrum szkoleniowym, a potem trening mniej ważnych atrybutów, żeby dobić formę do 100%, resztę akcji przeznaczam na pracę :)

Odnośnik do komentarza

Znalazłem sposób na zarobienie 800 tysięcy w 1 dzień :)

 

Można dziennie złożyć 4 zakłady, więc gramy każdy zakład za 2mln na kurs 1.1 w efekcie mamy pewne 200 tysięcy przy każdym z zakładów :)

 

 

Muszę kupić sobie lepszy dom, albo już coś w stylu samolot, motorówka, bo mi się trening wydłuża :/

jak dobrze że matura z maty ponownie będzie obowiązkowa :D stawiając całość i zaczynając z 2 milionami, to wyjdzie ponad 900k zysku :P

 

Jak wygląda kwestia wygasającego kontraktu? Trzeba go samemu przedłużyć czy klub to robi?

samemu. mój klub -> kontrakt. przedłużenie jest o tyle istotne, że mając 0 dni kontraktu nadal jesteś w klubie, ale omija Cię wypłata pensji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...