Skocz do zawartości

Nowy Rok na Malediwach


rahim

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba tak...

 

Po tej wysokiej porażce pragniemy szybko zamazać kiepskie wrażenie. W następnej kolejce podejmujemy u siebie Ruch Chorzów. Na trybunach zasiada więcej kibiców niż zwykle, ponieważ zarząd w celu rozpropagowania klubu wypuścił kilkaset wolnych wejściówek. Jednak z Ruchem udaje nam się ledwie zremisować.

 

22.03.2026 14:45

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 5368

 

BKS Bielsko 1-1 Ruch Chorzów

Bresser (6') - Janus (26' sam.)

 

BKS Bielsko: Abdullah Lawal - Emeka Babayaro, Nenad Milosevic, Eman Salehnia, Kamil Janus - Marcin Robakiewicz, Fabio Bertolli, Ahmad Reza Abbasi (71. Ali Afzali), Adam Lynch (71. László Vincze) - Jurgen Bresser, Daniel Fall

Odnośnik do komentarza

Tydzień później gramy derby Bielska-Białej. Ta porażka przelewa czarę goryczy i po tym meczu postanawiałem, że rezygnuję z prowadzenia BKS-u.

 

28.03.2026 17:00

Stadion Miejski, Bielsko-Biała

Widzów: 7628

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 BKS Bielsko

Gian (14'), Faye (45', 68' kar.)

 

BKS Bielsko: Marek Gralewski - Andre Wolf (66. Emeka Babayaro), Nenad Milosevic, Eman Salehnia, Wojciech Czarnowski (70. Kamil Janus) - Marcin Robakiewicz, Fabio Bertolli, Tomasz Kaczmarek, Adam Lynch (66. Ali Afzali) - Jurgen Bresser, Jarosław Jurczak

 

BKS prowadziłem piętnaście lat. Był to świetny okres w moim życiu. Myślę, że dla klubu również. Awansowaliśmy z trzeciej ligi do Ekstraklasy, wygraliśmy Puchar Polski i zasmakowaliśmy europejskich pucharów. Wyprowadziliśmy klub z długów, wypromowaliśmy wielu świetnych zawodników, którzy teraz grają w dużych europejskich zespołach. Jednak czas coś zmienić w swoim życiu.

Odnośnik do komentarza

Po kilku miesiącach, kiedy to oficjalnie byłem bezrobotny, a tak naprawdę pomagałem czasami bezinteresownie władzom Rekordu Bielsko-Biała, czas na powrót na ławkę trenerską. Po raz kolejny próbuję sił poza granicami Polski. Do Ustronia, leżącego niedaleko Bielska-Białej, właśnie przyjechał mój nowy zespół, wraz z szefostwem. Prezesem tego klubu jest Polak, Bartłomiej Bartkowiak, który od trzech lat udowadnia, że piłka może być opłacalna również tam. Oto, panie i panowie, wracam na Malediwy! Moim nowym klubem jest VB Sports, które w zeszłym sezonie wywalczyło wicemistrzostwo i Puchar Malediwów. Bartkowiak postanowił, że chce mieć w klubie choć jednego rodaka, a gdy skojarzył, że kilkanaście lat temu prowadziłem malediwską Victorię, postanowił się ze mną skontaktować. Nie mogłem odmówić i przyjąłem ofertę. Zamiast jednak ja poznać drużynę na Malediwach, drużyna przyjechała do Polski. Piłkarze pobędą tu kilkanaście dni, prezes chce załatwić parę spraw w Polsce, a ja w tym czasie będę się przyglądał piłkarzom. Być może uda mi się przekonać kogoś z Polski by wyjechał na Malediwy. Na razie jednak moim asystentem został Kamil Jarosz, który przez cztery ostatnie lata znajdował się w sztabie szkoleniowym BKS-u. W VB Sports jest jeszcze węgierski fizjoterapeuta, Viktor Veréb.

 

VB Sports pod moją wodzą zagrał w Polsce sparing z Rekordem Bielsko-Biała. Udało nam się wygrać 2:0, a bramki strzelają niejacy Ismail Habeeb i Ahmed Waheed. Ten drugi niestety odchodzi za kilka tygodni do New Radiant.

 

Już niebawem, na przełomie roku, rozegrany zostanie mini-turniej z okazji 20-lecia VB Sports. Wśród zaproszonych drużyn znalazły się kanadyjska Ottawa Fury, duński FC Hjorring i polski Start Otwock.

Odnośnik do komentarza

Po prawie dwumiesięcznej przerwie wracamy do gry. Pierwszymi naszymi meczami są te w ramach turnieju 20-lecia VB Sports. Przypomnę, że zaproszone zostały kluby z Kanady - Ottawa Fury, Danii - FC Hjorring i Polski - Start Otwock.

 

My na wstępie zagraliśmy z Ottawą Fury. Spotkanie kończy się naszym zwycięstwem.

 

30.12.2026 19:30

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 543

 

VB Sports 3-1 Ottawa

Easa (3'), Habeeb (37'), Hameed (60') - Franks (87')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed (58. Ahmed Imran), Hassan Areesh (58. Hussain Ibrahim), Ali Abdul Rahman (58. Mohamed Hamid), Ali Mohamed Ż - Adam Ahmed (58. Mohamed Rameez), Ahmed Mansoor, Mohamed Hameed (69. Ismail Wahid), Ahmad Easa (46. Ahmed Waheed) - Ismail Habeeb (69. Mohamed Zahir), Mohamed Shiyam

 

Mimo że jest to oficjalny turniej, to obowiązują zasady nieograniczonych zmian w trakcie meczu. Dlatego też w meczu pokazało się bardzo wielu zawodników. W finale gramy z duńskim FC Hjoring, które pokonało Start Otwock 1:0, po tym jak w doliczonym czasie gry bramkę strzelił Anders Justesen. My w finale wygrywamy i odnosimy pierwszy mały sukces.

 

31.12.2026 19:30

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 766

 

VB Sports 4-2 FC Hjoring

Habeeb (30', 34'), Areesh (58'), Wahid (90') - Hansen (13'), Jepsen (66')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed (46. Ahmed Imran), Hassan Areesh (58. Hussain Ibrahim Ż), Ali Abdul Rahman (58. Ali Rameez), Ali Mohamed (58. Mohamed Hamid) - Adam Ahmed (58. Mohamed Rameez), Ahmed Mansoor (46. Mohamed Zahir), Mohamed Hameed (58. Ismail Wahid), Amed Easa - Ismail Habeeb (58. Ahmed Waheed), Mohamed Shiyam

 

Więcej sparingów w okresie przygotowawczym nie przewiduję. Zawodnicy rozegrają po prostu dwa mecze w drużynie rezerw, która wcześniej rozpoczyna swoje rozgrywki.

 

Po meczu można w pełni oddać się szaleństwu sylwestrowej nocy. Historia zatoczyła koło. Nowy Rok na Malediwach!

Odnośnik do komentarza

Mimo że nie zdążyłem poznać jeszcze wszystkich zawodników i zobaczyć ich w akcji, przyszedł czas na pierwsze decyzje kadrowe. Przy pomocy moich współpracowników oraz zarządu stwierdziliśmy, że pożegnamy pięciu zawodników. Są to Mohamed Ashfan (Hurriyya), Mohamed Hamid (Kalhaidhoo), Ahmed Waheed (New Radiant), Hassan Areesh i Ali Mohamed (dwaj ostatni nie znaleźli jeszcze nowych klubów).

 

W miejsce tych pięciu zawodników przybyło do nas zaledwie dwóch. Obaj są obrońcami. Pierwszy z nich to 27-letni Ibrahim Mohamed I, były zawodnik VB Sports. Oprócz tego piłkarz grał jeszcze w Kalhaidhoo, Victorii i Maziyi. Drugim nowym graczem jest niekwestionowana gwiazda malediwskiej ligi, 28-letni Mohamed Mohamed. Zawodnik kilkukrotnie był wybierany malediwskim piłkarzem roku i cieszę się, że teraz będzie bronił naszych barw. Nie muszę chyba również wspominać, że obaj są reprezentantami Malediwów.

 

Uznaliśmy, że nasz mały turniej będzie jedynym przygotowaniem meczowym naszych piłkarzy do sezonu. Następnie gramy już w lidze z Maziyą.

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy ligowy mecz za mną. Pokazaliśmy się z naprawdę świetnej strony i pokonujemy Maziyę aż 5:0.

 

07.02.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 3442

 

Maziya SRC 0-5 VB Sports

Rasheed (20'), Hameed (41'), Ahmed (58'), Zahir (78'), I. Mohamed II (89')

 

VB Sports: Ahmed Waheed - Ismail Nasheed (60. Ibrahim Mohamed I), Ali Mohamed, Mohamed Mohamed, Ali Abdul Rahman - Adam Ahmed, Ahmed Easa, Mohamed Hameed (60. Moosa Nasheed), Mohamed Shiyam - Ahmed Rasheed, Mohamed Zahir (78. Ibrahim Mohamed II)

 

W drugiej kolejce ligowej gramy z New Radiant. Po raz kolejny udowadniamy, że jesteśmy świetnie zorganizowanym zespołem i wygrywamy 4:0.

 

12.02.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 5998

 

New Radiant 0-4 VB Sports

Adam Ahmed (25'), Hameed (44' kar.), Zahir (48'), I. Mohamed II (77')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed (69. Ibrahim Mohamed I), Ali Mohamed, Ali Abdul Rahman, Mohamed Mohamed Ż - Adam Ahmed, Ahmed Easa, Mohamed Hameed (58. Ismail Wahid), Ali Abdul Ghani - Mohamed Zahir (69. Ibrahim Mohamed II), Ahmed Rasheed

 

Nie muszę chyba wspominać, że zajmujemy pierwsze miejsce.

Odnośnik do komentarza

Podziękował :)

 

Następnym naszym rywalem jest zespół o wdzięcznej nazwie Mahibadhoo Rayyithunge Jamiyya, z którym gramy w Pucharze Malediwów. Ku naszemu zaskoczeniu wygrywamy jedynie 2:0.

 

21.02.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 2609

 

VB Sports 2-0 Mahibadhoo

Rasheed (24'), Ahmed (42')

 

VB Sports: Ali Saeed (63. Ahmed Waheed) - Ismail Nasheed, Ali Mohamed, Ali Abdul Rahman, Mohamed Mohamed - Adam Ahmed, Ahmed Easa, Mohamed Hameed, Ahmed Mansoor (46. Ali Abdul Ghani) - Ismail Habeeb (63. Mohamed Zahir), Ahmed Rasheed

 

Czeka mnie bardzo ważne wydarzenie. Otóż w kolejnej kolejce podejmujemy moją byłą Victorię, którą nadal darzę ogromnym szacunkiem. Mimo wszystko nie mamy litości dla mojego byłego zespołu i wygrywamy 6:1.

 

26.02.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 5867

 

VB Sports 6-1 Victory

Hameed (10', 18' kar., 31' kar.), Rahman (27'), I. Mohamed II (33'), Rasheed (49') - Zubair (23')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed (64. Ibrahim Mohamed I), Ali Mohamed, Ali Abdul Rahman, Mohamed Mohamed - Adam Ahmed Ż, Ahmed Easa, Mohamed Hameed, Ahmed Mansoor (56. Mohamed Ibrahim) - Ahmed Rasheed, Ibrahim Mohamed II (64. Mohamed Zahir)

Odnośnik do komentarza

Po tych kilku mniej znaczących i ekscytujących meczów czas na te, dla których właściwie tutaj przyjechałem z powrotem. To rozgrywki Pucharu Azji. W tegorocznych rozgrywkach los skrzyżował nas z zespołami z Tajlandii (Chonburi), Wietnamu (Da Nang) i Singapuru (Tampines). My w pierwszej kolejności mierzymy się z tajlandzką drużyną, z którą niestety przegrywamy.

 

09.03.2027 19:30

Chonburi Municipality Stadium, Chon Buri

Widzów: 6051

 

Chonburi 2-1 VB Sports

Wongaree (14'), Wichaidit (62' kar.) - Rasheed (83')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed, Ibrahim Mohamed I (60. Hussain Ibrahim), Ali Abdul Rahman Ż, Mohamed Mohamed - Adam Ahmed, Ahmed Easa, Mohamed Hameed, Ahmed Mansoor (60. Ismail Habeeb) - Ibrahim Mohamed II (60. Mohamed Zahir), Ahmed Rasheed

 

Kolejny mecz rozgrywamy w ramach Pucharu Malediwów. Naszym rywalem jest BG Sports, z którym wygrywamy 3:1.

 

12.03.2027 19:30

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 2731

 

VB Sports 3-1 BG Sports

Hassan (3' sam.), Ahmed (44'), Rasheed (65') - Habeeb (58')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed (65. Ahmed Imran), Ali Mohamed, Ali Abdul Rahman, Mohamed Mohamed - Adam Ahmed, Ahmed Easa, Mohamed Hameed, Mohamed Shiyam (65. Ali Abdul Ghani) - Ahmed Rasheed, Ibrahim Mohamed II (72. Mohamed Zahir)

 

W ćwierćfinale tych rozgrywek zmierzymy się z Hurriyyą.

Odnośnik do komentarza

Czas na kolejne spotkanie w Pucharze Azji. Tym razem do Male przyjeżdża singapurski Tampines Rovers. Przed własną publicznością udaje nam się wygrać 2:0 po naprawdę ładnej grze.

 

16.03.2027 19:30

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 5559

 

VB Sports 2-0 Tampines

Ahmed (28'), Wahid (90')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed, Ali Mohamed, Mohamed Mohamed (46. Ahmed Imran), Ali Abdul Rahman - Adam Ahmed, Ahmed Easa, Mohamed Hameed, Mohamed Shiyam - Ismail Habeeb (5. Ahmed Rasheed), Mohamed Rameez (57. Ismail Wahid)

 

W tym meczu tracimy jednak trzech zawodników. Długoterminowych kontuzji doznali Ismail Habeeb i Mohamed Hameed, a kilka dni odpocznie Mohamed Mohamed.

Odnośnik do komentarza

Nadchodzi dzień, na który bardzo długo czekałem. Jest to związane z naszymi wzmocnieniami. Już ponad miesiąc temu podpisaliśmy kontrakty z kilkoma zawodnikami, ale nie dołączyli do nas od razu, ponieważ musieli pozałatwiać sprawy, bo przecież wyjeżdżają tak daleko od domu. I tak naszymi zawodnikami została czwórka Polaków - 20-letni bramkarz Marcin Kucharski (Znicz Pruszków, wcześniej Mazur Karczew), 24-letni obrońca Paweł Cyzio (Notecianka Pakość, wcześniej TKP Toruń, Górnik Łęczna i Widzew Łódź), 23-letni obrońca Damian Antosiewicz (Hutnik Szczecin, wcześniej Legia Warszawa) oraz 21-letni lewy skrzydłowy Piotr Sobótka (Cartusia Kartuzy). Mimo że niektórzy zawodnicy mają w cv takie kluby jak Legia Warszawa czy Widzew Łódź, to tak naprawdę nigdy nie wystąpili w oficjalnym meczu w barwach tych drużyn. Nie są to sprawdzeni zawodnicy, jest to zbiórka chętnych, którzy chcieli wyjechać na Malediwy i grać za większe pieniądze niż w drugiej czy trzeciej lidze polskiej. Sprawdzony jest tylko 24-letni napastnik Ahmed Khanzadeh (BKS Bielsko, wcześniej Polonia Warszawa, Stal Rzeszów i Persepolis). Irańczyk jest mi dobrze znany z BKS-u, w którym się wychował i cieszę się, że zgodził się także przyjechać na Malediwy. Ponadto, za kilkanaście dni dołączy do nas jeszcze czterech obcokrajowców - dwójka Czechów i dwójka Łotyszy. Z tych wszystkich chłopaków wybierzemy najlepszą czwórkę lub piątkę, a reszta jeszcze latem wróci do swoich krajów.

 

Pierwszym meczem dla nowych zawodników będzie pucharowa potyczka z Hurriyyą, a wzmocnili nas w najlepszym momencie, ponieważ na ten mecz nie miałem do dyspozycji wielu zawodników, którzy wyjechali na zgrupowanie reprezentacji. I to będzie właściwie jedyna okazja by cała piątka mogła zagrać w oficjalnym meczu, bo w malediwskich rozgrywkach ligowych oraz w Pucharze Azji obowiązuje limit maksymalnie trzech obcokrajowców na boisku. Dlatego później będę musiał dokonywać wyboru, ale pewne miejsce w składzie ma na pewno bramkarz Marcin Kucharski.

 

22.03.2027 19:30

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 3709

 

VB Sports 1-0 Hurriyya

Khanzadeh (45')

 

VB Sports: Marcin Kucharski - Ismail Nasheed, Paweł Cyzio (64. Ibrahim Mohamed I), Ali Abdul Rahman, Damian Antosiewicz - Adam Ahmed, Ali Abdul Ghani, Piotr Sobótka (71. Ali Hameed), Mohamed Shiyam - Ahmed Rasheed, Ahmed Khanzadeh (64. Ibrahim Mohamed II)

Odnośnik do komentarza

Czas na powrót do rozgrywek ligowych. Naszym następnym rywalem będzie AYL. Wygrywamy bez problemu.

 

26.03.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 2747

 

AYL 0-3 VB Sports

Rasheed (12'), Khanzadeh (20', 63')

 

VB Sports: Marcin Kucharski - Ismail Nasheed, Ali Mohamed (46. Ibrahim Mohamed I), Ali Abdul Rahman, Damian Antosiewicz - Adam Ahmed, Ahmed Easa (59. Ahmed Mansoor), Ismail Wahid (46. Moosa Nasheed), Mohamed Shiyam - Ahmed Rasheed, Ahmad Khanzadeh

 

Natomiast już dwa dni później gramy mecz pucharowy. Tempo naprawdę masakryczne, ale dajemy radę. W półfinale z Vyansą wygrywamy 3:2 i awansujemy do finału. W porównaniu do ostatnich meczów tym razem było trochę ciężko, ale udaje nam się wyjść obronną ręką.

 

28.03.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 1899

 

VB Sports 3-2 Vyansa

Shiyam (35'), Rasheed (46'), Easa (86') - Ibrahim (16', 62')

 

VB Sports: Marcin Kucharski - Ismail Nasheed (46. Paweł Cyzio), Ali Mohamed, Mohamed Mohamed, Ali Abdul Rahman - Adam Ahmed (46. Damian Antosiewicz), Ahmed Easa, Piotr Sobótka, Mohamed Shiyam (46. Ahmed Mansoor) - Ahmad Khanzadeh, Ahmed Rasheed Ż

Odnośnik do komentarza

Bez Polaków za granicą to jakoś ciężko :)

 

Nadszedł czas na pierwszą niespodziankę, a raczej rozczarowanie. Przegrywamy w lidze z Valencią 0:1. W głupi sposób tracimy trzy punkty.

 

31.03.2027 19:30

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 6554

 

VB Sports 0-1 Valencia

Latheef (6')

 

VB Sports: Marcin Kucharski - Ismail Nasheed, Paweł Cyzio, Ali Abdul Rahman, Damian Antosiewicz - Adam Ahmed, Ahmed Easa (46. Ahmed Mansoor), Ismail Wahid (70. Moosa Nasheed), Mohamed Shiyam - Ibrahim Mohamed II (70. Ahmed Rasheed), Mohamed Zahir

 

Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Lekkie rozluźnienie w meczu z Valencią spodowowało, że przed następnym spięliśmy się wyjątkowo i są tego wyraźne efekty. W finale Pucharu Malediwów wygrywamy z Maziyą SRC aż 6:0 i drugi rok z rzędu VB Sports zostaje tryumfatorem tych rozgrywek! Swoją pierwszą bramkę w naszych barwach zdobywa Polak, Damian Antosiewicz.

 

03.04.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 7844

 

Maziya SRC 0-6 VB Sports

A. Mohamed (9'), Shiyam (27'), M. Mohamed (40'), Rasheed (50'), Antosieiwcz (68'), Khanzadeh (82')

 

VB Sports: Marcin Kucharski - Ismail Nasheed (62. Paweł Cyzio), Ali Mohamed, Ali Abdul Rahman (46. Damian Antosiewicz), Mohamed Mohamed - Adam Ahmed, Ahmed Easa, Piotr Sobótka, Mohamed Shiyam (62. Ahmed Mansoor) - Ahmad Khanzadeh, Ahmed Rasheed

Odnośnik do komentarza

Rozpędziliśmy się. Trzy dni później znowu mamy ciężki mecz, tym razem w ramach Pucharu Azji. U siebie gramy z wietnamskim Da Nang. Jako ciekawostkę można dodać, że na początku tego wieku z tą wietnamską drużyną było związanych kilku Polaków - nieżyjący już trener Jerzy Masztaler oraz piłkarze Mariusz Wysocki, Andrzej Stretowicz, Tomasz Cebula i Robert Dąbrowski. Temu ostatniemu w debiucie przeszkodziła fatalna kontuzja Nam udaje się odprawić gości z kwitkiem i wygrywamy 4:2.

 

06.04.2027 19:30

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 6176

 

VB Sports 4-2 Da Nang

I. Mohamed II (21', 57'), Wahid (41'), Rasheed (78') - Le (64'), Nam (81')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed (57. Ibrahim Mohamed I), Ali Mohamed, Ali Abdul Rahman, Mohamed Mohamed - Adam Ahmed, Ahmed Easa (57. Ahmed Mansoor), Ismail Wahid (46. Ali Abdul Ghani), Mohamed Shiyam - Ahmed Rasheed, Ibrahim Mohamed II

 

Brak nazwisk obcokrajowców sprowadzonych przeze mnie w raporcie meczowym to nie błąd. Po prostu w Pucharze Azji ci piłkarze grać nie mogą, spóźniliśmy się ze zgłoszeniem ich do rozgrywek.

Odnośnik do komentarza

Przed kolejnym meczem ligowym mieliśmy aż pięć dni przerwy. W ostatnim czasie graliśmy co dwa lub trzy dni, ale mimo wszystko wszyscy dali rady. Już niebawem będziemy grali normalnym systemem. Z New Radiant wygrywamy 3:0, a w składzie debiutują Czesi - 31-letni obrońca Michal Nedved, były piłkarz Viktorii Pilzno, Sparty Praga, Slovanu Liberec i AS Trenčín, a ponadto były młodzieżowy reprezentant. Jest też znacznie młodszy, bo 19-letni skrzydłowy Jiri Vesely, ostatnio piłkarz Slavii Praga. Vesely gra w młodzieżowej kadrze, a jego osobą interesował się swojego czasu nawet VfL Bochum.

 

11.04.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 5945

 

VB Sports 3-0 New Radiant

I. Mohamed II (30', 90'), Shiyam (68' kar.)

 

VB Sports: Marcin Kucharski - Ismail Nasheed, Ibrahim Mohamed I (82. Ali Saeed), Michal Nedved, Ali Abdul Rahman - Adam Ahmed Ż, Ali Abdul Ghani, Jiri Vesely (82. Ali Hameed), Mohamed Shiyam Ż - Ibrahim Mohamed II, Adam Rasheed (46. Ali Mohamed)

Odnośnik do komentarza

Czas na konfrontację z moim byłym klubem. Victory o dziwo sprawia nam wiele problemów i przegrywamy 0:2. W zespole debiutuje dwójka Łotyszy, którzy parę dni temu do nas dołączyli. Są to 19-letni pomocnik Olegs Tarasovs oraz 20-letni obrońca Jurijs Rinkus. Obaj grali ostatnio w Blazmie i są młodzieżowymi reprezentantami kraju. Co ciekawe, z Rinkusem rozmawiałem już gdy prowadziłem jeszcze bielski BKS, ale ostatecznie zabrakło czasu na dopięcie transakcji. Dzięki temu mogę go mieć teraz na Malediwach.

 

17.04.2027 15:00

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 4692

 

Victory 2-0 VB Sports

Hameed (63'), Ibrahim (76')

 

VB Sports: Marcin Kucharski - Ismail Nasheed, Ali Abdul Rahman, Jurijs Rinkus, Mohamed Mohamed - Hussain Moosa (63. Ahmed Naseer), Ali Hameed, Ali Abdul Ghani, Olegs Tarasovs (70. Mohamed Shiyam) - Ibrahim Mohamed II, Ahmed Rasheed (63. Ali Mohamed)

 

Kolejną naszą potyczką będzie rewanż z tajlandzkim Chonburi FC w ramach Pucharu Azji. W meczu nie mogą wystąpić obcokrajowcy, więc zostali desygnowani do rezerw. Nasza druga drużyna wygrywa 3:0, grają wszyscy obcokrajowcy, a bramki zdobyli Olegs Tarasovs i dwie Ahmad Khanzadeh.

 

Wracając do Pucharu Azji. Wciąż trwa i naszym kolejnym meczem będzie rewanż z tajlandzkim Chonburi. Na wyjeździe przegraliśmy 1:2, ale u siebie udaje nam się wygrać 1:0. Po czterech kolejkach naszej grupy zajmujemy pierwsze miejsce.

 

20.04.2027 19:30

Galolhu National Stadium, Male

Widzów: 5542

 

VB Sports 1-0 Chonburi

Zahir (79')

 

VB Sports: Ali Saeed - Ismail Nasheed, Ali Mohamed (46. Ibrahim Mohamed I), Ali Abdul Rahman, Mohamed Mohamed - Adam Ahmed, Ahmed Easa, Mohamed Hameed (73. Ali Abdul Ghani), Mohamed Shiyam - Ahmed Rasheed (73. Mohamed Zahir), Ibrahim Mohamed II

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...