Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw log w stylu standardowym dla 4 ligi podkarpackiej:

 

IV Liga Podkarpacka

 

może jeszcze jakieś grupy zrobie w nie dalekiej przyszłosci :)

 

Zestaw Logosów dla drużyn z IV Ligi jest już robiony przeze mnie i Wilu88 więc może lepiej zrób logosy dla zespołów z niższych lig czyli tych co to w okręgówie mają grać :D (to od razu byłby komplet :) )

Odnośnik do komentarza

dzieki za upka. W następnym proszę o dodanie do Błękitnych Stargard dwóch zawodników Patryka Kuranta (wypozyczenie do konca sezonu, wczesniej wypozyczony z Pogoni Szczecin do KP Police) oraz Marka Ufnala (definitywny, wczesniej Hutnik Szczecin) oba transfery są znaczącymi wzmocnieniami na pierwszy skład także prosiłbym również o podniesienie trochę statystyk temu pierwszemu tutaj fragment wywiadu z zawodnikiem: "Ostatnio informowaliśmy o pozyskaniu przez Błękitnych Stargard dwóch nowych zawodników: obrońcę Patryka Kuranta oraz bramkarza Marka Ufnala. Ten pierwszy na łamach mmstargard opowiada o motywach zmiany barw.

Dostałem możliwość wyboru, włączenia do kadry Pogoni lub dalszego wypożyczenia. Mam swoje ambicje i wiem, że ciężko byłoby mi znaleźć miejsce w 1-ligowej Pogoni, więc zdecydowałem się na dalsze wypożyczenie. Było kilka innych propozycji, o których nie ma już sensu rozpamiętywać. Wracam do Stargardu, do rodziny, przyjaciół i przede wszystkim, aby pomóc drużynie - powiedział 18-latek, który ma za sobą występy również w Chemiku Police oraz powołania na konsultacje kadry narodowej. Kurant zaznaczył jednak, że w przyszłości chętnie znów zagrałby w Pogoni, jeśli ta awansuje do elity: Byłaby w Szczecinie wtedy Młoda Ekstraklasa, a ja być może wykopałbym sobie możliwość debiutu w Ekstraklasie - stwierdził obrońca. O tym jednak czy faktycznie Kurant pojawi się kiedyś na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej może zadecydować jego gra w najbliższych miesiącach właśnie w Błękitnych." źródło ligowiec.net

 

pragnę nadmienić, że Patryk jest wychowankiem klubu ze Stargardu.

Odnośnik do komentarza

Ja zauważyłem problem z zatrudnianiem członków sztabu szkoleniowego. Gram MKS Olawa i każdy transfer nie wiem dlaczego jest anulowany już po zaakceptowaniu warunków kontraktu. Mając jednego trenera nie mogę zatrudnić drugiego, choć zarząd dopuszcza zatr. max. dwóch trenerów! Sprawdzałem w Promieniu Żary i jest to samo! Miał ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza

A jakie uzasadnienie podaje zarząd? Może przekraczasz budżet? Wklej jakiegoś screena, ja się nie spotkałem.

No właśnie nie podaje żadnego uzasadnienia. Tylko "Transfer anulowany". Tak się dzieje z każdym poza zawodnikami, więc to raczej nie jest budżet.

Odnośnik do komentarza

Ja zauważyłem problem z zatrudnianiem członków sztabu szkoleniowego. Gram MKS Olawa i każdy transfer nie wiem dlaczego jest anulowany już po zaakceptowaniu warunków kontraktu. Mając jednego trenera nie mogę zatrudnić drugiego, choć zarząd dopuszcza zatr. max. dwóch trenerów! Sprawdzałem w Promieniu Żary i jest to samo! Miał ktoś podobnie?

 

ja również gram Promieniem Żary i nie miałem problemu z zatrudnieniem kolejnego (tj. drugiego) trenera. tak gwoli ścisłości

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...