Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, zawsze coś, co zmieni z niebiesko-czerwonych herbów.

 

Z tego co pamiętam to III liga miała herby w dobrych kolorach :>

 

Z tego co zauważyłem kluby Ekstraklasy i I ligi wcale nie szukają zawodników wśród zespołów z niższych klas, nawet zawodnicy z wysokim PA się tam ,,kiszą'', nie mam pomysłu jak to rozwiązać. Tak samo jak zmniejszenie ilości transferów reprezentantów z Afryki z wolnego transferu.

Odnośnik do komentarza

Witam :):wazup: oczywiscie najpierw to wielka dziekowa dla wszystkich ktorzy stworzyli i przyczynili sie do stworzenia tego dodatku... Poprostu bomba, swietna sprawa :good::)... i nie obeszlo by sie bez kilky pytan z mojej strony :eusa_drool: ...

:blaga:

1)

 

 

- nagrody dla niższych lig działają "dziwnie"

 

Chcialbym wiedziec co to znaczy "dziwne" :eusa_drool: ... Czy "dziwne" beda caly czas czy tylko na poczatku grajac w tych nizszych ligach?? PRZYKLADOWO ;P zdobywajac MP grajac zespolem od 3 ligi dalej te nagrody beda "dziwne"??czy tlyko na poczatku??

 

2)Kiedy wzrasta reputacja??... Czy tylko jak awasnujemy?? Czy rowniez wygrywajac z duzo lepszym zespolem, gdy dochodzimy do jakiejs dalszej fazy pucharow?? ((to pytanie jest ogolne, nie tyczy sie tylko zespolow z nizszych lig))... i gdzie mozna sprawdzic reputacje??

 

Troche pomeczylem :_eyes: ... z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Chcialbym wiedziec co to znaczy "dziwne" :eusa_drool: ... Czy "dziwne" beda caly czas czy tylko na poczatku grajac w tych nizszych ligach?? PRZYKLADOWO ;P zdobywajac MP grajac zespolem od 3 ligi dalej te nagrody beda "dziwne"??czy tlyko na poczatku??

Dotyczy to lig od II w dół. Dziwnie, czyli że nie mam pojęcia o co chodzi, raz działają dobrze, raz źle, a czasem wcale.

Odnośnik do komentarza

Witam! ściągnąłem ten update i jest spoko. Mam małe pytanie, chodzie mi o edytowanie tego updatu w edytorze. Chciałem dodać zawodników do swojej drużyny, wszystko ładnie i pięknie do momentu. Podczas zaznaczanie gry w wybieraniu bazy danych i ładowaniu wyskakuje błąd, że w PP jest za dużo drużyn z jednej z 3 lig. Wiecie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Witam! ściągnąłem ten update i jest spoko. Mam małe pytanie, chodzie mi o edytowanie tego updatu w edytorze. Chciałem dodać zawodników do swojej drużyny, wszystko ładnie i pięknie do momentu. Podczas zaznaczanie gry w wybieraniu bazy danych i ładowaniu wyskakuje błąd, że w PP jest za dużo drużyn z jednej z 3 lig. Wiecie o co chodzi?

 

 

było w tym temacie z 5 razy

Odnośnik do komentarza

A nie ma cracka jescze?

 

Update rzeczywiście nie jest najlepszy, ale z innych powodów :/

Niestety, jest to dla nas nie do obejścia, zwłaszcza że patch pozwala na wydanie bazy w postaci pliku skompresowanego, zajmuje to 0,5 mb zamiast ponad 50 mb które waży plik .xml.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...