Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wspaniały prezent pod choinkę :)

 

A co do błędów to parę znalazłem w świdnickiej Polonii/Sparcie:

 

- trenerem został Marcin Ciliński Krótki opis

- z klubem rozstali się Marcin Józefowicz i Tomasz Twardawa

- co w kadrze robi Łukasz Gawron? Jest to bramkarz rezerw Zagłębia Lubin Link

- brak w kadrze Krzysztofa Goździejewskiego

- prezesem klubu jest Romuald Górski

- cena biletu na mecz wynosi 5 zł

Odnośnik do komentarza

Kluby z ekstraklasy nie mają ustawionych lig regionalnych :P. Czyli jak np. Zagłębie spadnie do II ligi to może grać we wschodniej. Nie powinno być to ustawione?

 

Fakt, będzie poprawione

 

Czemu nic z budzetami klubow i hajsem na transfery nie zrobiliscie ?:D

 

Bo gdybyśmy to lizneli, to patch wyszedłby na następne święta a później musielibyśmy odpierać 651465`14265`1 zarzutów dlaczego Ci mają więcej od tych.

 

Nie, w edytorze odpalaj ją na 10.0 inaczej nie działa po uruchomieniu w grze.

No ja mam zainstalowaną wersje 10.1.1 i nie bardzo wiem jak odpalić tą bazę w edytorze a wole wyciągnąć ID piłkarzy za pomocą edytora a nie gry.

 

Edytor z łatki 10.1.1 nie widzi plików dbc takowe zostały dodane dopiero w łatce 10.2

 

Wiemy także, że kimkolwiek byśmy nie zaczęli grać i poprosili o klub patronacki, to z 90% pewnością zgłoszą się Legia i Polonia Warszawa. Niezależnie od regionu itp. itd.

Odnośnik do komentarza

kondi192, mógłbyś wrzucić te 4 grupy z 3 ligi logosów ;) ?

 

Ogólnie narazie bardzo dobra robota.. nie widze większych błędów. Jak coś znajde to dam znac :) pozdro

Kawał zajebistej roboty ! Szacunek chopoki !

 

Jak tylko zrobię do nich config to wrzucę :)

Odnośnik do komentarza

Masz na myśli kluby z 4 ligi i ewentualnie jakąś sierotkę z okręgówki? Gra automatycznie ustala im takie barwy, a skoro teraz robiliśmy 3. ligę to nie wszystkie kluby z niższych lig mają ustawione barwy. W kolejnych wersjach będzie to oczywiście ustawiane.

 

PS. Wyspałem się :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie z innej beczki. Chce Możdżeniowi z Lecha dodać pozycje skrzydłowego, bo na takiej gra w tym sezonie. Jak zmienie wszystko w edytorze to jak mam to zapisać aby było w grze widoczne?

 

Skrzydłowym to jest Peszko, Możdżeń nie jest. Ewentualnie boczny pomocnik, ale raczej środkowy pomocnik. Normalnie wybierasz "zapisz plik" albo "zapisz plik jako"

Odnośnik do komentarza

Masz na myśli kluby z 4 ligi i ewentualnie jakąś sierotkę z okręgówki? Gra automatycznie ustala im takie barwy, a skoro teraz robiliśmy 3. ligę to nie wszystkie kluby z niższych lig mają ustawione barwy. W kolejnych wersjach będzie to oczywiście ustawiane.

 

A, no to ok :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie z innej beczki. Chce Możdżeniowi z Lecha dodać pozycje skrzydłowego, bo na takiej gra w tym sezonie. Jak zmienie wszystko w edytorze to jak mam to zapisać aby było w grze widoczne?

 

Skrzydłowym to jest Peszko, Możdżeń nie jest. Ewentualnie boczny pomocnik, ale raczej środkowy pomocnik. Normalnie wybierasz "zapisz plik" albo "zapisz plik jako"

 

W pierwszej drużynie jak grał to zazwyczaj na boku pomocy. jak wybiorę opcję "zapisz jako" to muszę to zapisać w nowym pliku?

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...