Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka błędów odnośnie III Ligi Wa - ma - podl. Niektóre zespoły mają zawyżone reputacje. Tak samo z Ligą Mazowiecka. Kilku naprawdę dobrych grajków ma za słabe atrybuty a ci co są do pupy grają jak z nut.

 

Nie no, dzięki o królu bardzo nam pomogłeś tym postem....

Odnośnik do komentarza

Hmm w Lidze Podkarpacko-Lubelskiej jest drużyna Spartakus.Czy nie sądzicie ,że jej gracze mają artybuty ,a w sam raz na Ekstraklasę?Chodzi mi o tych ukraińców ,którzy tam grają.Wydaje mi się ,że ta drużyna jest najbardziej przepakowana!!

 

Nie jestem pewien, musiałby się wypowiedzieć ktoś kto to robił, ale niektórzy zawodnicy już byli w bazie, więc zostali przetransferowani.

Odnośnik do komentarza

No ,ale jednak niestety uznaję to za błąd.:/ ten spartakus to zmora każdej drużyny ,nawet tej z II ligi...W 3 lidze 0 przegranych i ci ukraińcy zostali wybierani najlepszymi ,a z tego co słyszałem to w realu tak umiejętnościami nie ,świecą.Może i są ponad ligę ,ale nie aż tak bardzo...

Odnośnik do komentarza

No ,ale jednak niestety uznaję to za błąd.:/ ten spartakus to zmora każdej drużyny ,nawet tej z II ligi...W 3 lidze 0 przegranych i ci ukraińcy zostali wybierani najlepszymi ,a z tego co słyszałem to w realu tak umiejętnościami nie ,świecą.Może i są ponad ligę ,ale nie aż tak bardzo...

 

Generalnie każdy zawodnik, który był transferowany do zespołu zostawał ze statami z gry a nie dostosowanymi do widełek 3 ligi, co rzeczywiście może byc problemem. Zmienimy to oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Nie ma, chyba że odpaliłeś grę na bazie 10.2

Spartakus Szarowola ściągał Ukraińców z jakimiś tam karierami, mieli wysokie statystyki a my ich nie zmieniliśmy, większość się osłabi ale np. Dmytro Browkin zostanie na poziomie I ligi bo taki poziom prezentuje, nie wszystkich wtłoczymy do widełek.

Odnośnik do komentarza

dobra mój błąd już sprawdziłem ;d trochę dziwne jest dla mnie wyszukiwanie zawodników przez scoutów, ponieważ w moich III ligowych Błękitnych mogę przeszukiwać takie kraje jak Serbia, Czechy Włochy czy inny da radę ograniczyć to tylko do Polski?

 

Raczej nie da rady tego ograniczyc

Odnośnik do komentarza

dobra mój błąd już sprawdziłem ;d trochę dziwne jest dla mnie wyszukiwanie zawodników przez scoutów, ponieważ w moich III ligowych Błękitnych mogę przeszukiwać takie kraje jak Serbia, Czechy Włochy czy inny da radę ograniczyć to tylko do Polski?

 

Nasze ingerencje odnoszą się tylko do bazy danych, tam tego zmienić nie można.

 

Odnośnie zgłaszanego przedtem problemu z zakupami graczy z Afryki przez kluby OE - problem znika na dużej bazie, na średniej jest ,,do zniesienia'', po prostu ci zawodnicy są w bazie jako reprezentanci, często są bez klubów a na małej bazie polskie kluby są dla nich najatrakcyjniejsze więc tam lądują - na dużej bazie przeważają transfery z Brazylii i Bałkanów oraz krajowe.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...