Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Był robiony Radomiak Radom przez osobną osobę, czy robił go ktoś od ogólej 3 ligi? pytam, bo widzę dużo błędów.

 

Ogólnie od tej grupy, z danych 90minut.pl, więc nie ma co się dziwić. Czemu się nie zgłaszaliście przed wydaniem dodatku :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Hmm ,testowałem 3 ligę Podkarpacko-Lubelską i stwierdzam ,że Karpaty Krosno ,są słabsze niż w realu ,a Stal Sanok a ambicjami o utrzymaniu się jest 2 w lidze.Śmieszne?Dla mnie bardzo.Stal Mielec jest potęgą wśród tej ligi ,a jakbyście wiedzieli to ma ona bardzo dobrą szkółkę ,więc i juniorzy powinni być dobrzy ,a nie jak to stwierdził mój asystent nienadający się do Stali Mielec...To tyle.Myślę ,że poprawicie co nieco.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście coś będziemy poprawiać tylko tak: Karpaty mają w tej chwili punktów 15 i są na miejscu 14, a Stal Sanok ma punktów 23 i pozycja 6. Nie mówię, że jest to idealnie zrobione, ale temat o reputacji wisi od dość dawna, odzew był dość mały więc jest jak jest. Dlatego wydaliśmy taką wersję tego dodatku, żeby własnie ludzi zmotywować do działania i dyskusji na jego temat.

 

Stal Mielec, rozumiem utytułowany klub, ale skoro mają 16 punktów i zajmują 12 pozycję to jakkolwiek, ale potęgą nazwać ich chyba nie można. O juniorach wiem tylko tyle, że drugi rok z rzędu stanowią podstawę kadry zespołu. W Mielcu nie miałem okazji być , a skoro nikt mi wcześniej nie pisał, że są tam jakieś dobre obiekty, to niestety nie moja wina.

 

Jeszcze raz zachęcam do gorącej dyskusji, popartej konkretnymi argumentami co jak ile ustawić. Dzięki temu każda kolejna wersja będzie coraz lepsza.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem ,ale te uwagi tutaj się zgłasza?Jeśli tak to zapewniam ,że po dłuższej grze napiszę kilka z nich:)

 

My też rozumiemy. Ale w tym wypadku śmieszne jest, to, że temat o reputacji, szkółkach, wychowankach, sratatata wsiał ponad miesiąc i odzew tamże był znikomy.

Odnośnik do komentarza

Wiadomą sprawą chyba jest to ,że trzeba przetestować wszystko?Nie uczestniczyłem w żadnych testach ,nie pomagałem przy tworzeniu tego arcydzieła ,więc się dużo nie czepiam.

Przy okazji jak tworzyliście to mogliście przynajmniej trochę na sezon z tamtego roku zerknąć ,a wiedzielibyście ,że Orlęta Radzyń to jest podrzędna drużyna ,która fuksem wygrywa mecze :D

Odnośnik do komentarza

Wiadomą sprawą chyba jest to ,że trzeba przetestować wszystko?Nie uczestniczyłem w żadnych testach ,nie pomagałem przy tworzeniu tego arcydzieła ,więc się dużo nie czepiam.

Przy okazji jak tworzyliście to mogliście przynajmniej trochę na sezon z tamtego roku zerknąć ,a wiedzielibyście ,że Orlęta Radzyń to jest podrzędna drużyna ,która fuksem wygrywa mecze :D

Nie wiem co masz do opracowania radzyńskich Orląt. Proszę, daj przykłady. Opracowywałem go ja, fan Orląt Łuków znający realia klubu z Radzynia Podlaskiego, jeden z juniorów z Radzynia oraz redaktor naczelny ich strony, który od kilku lat jeździ za drużyną i zna ją na wylot.

 

Jeszcze raz, proszę podaj przykłady co spapraliśmy, a natychmiastowo skonsultuję to z odpowiednimi osobami i poprawię.

Odnośnik do komentarza

No ,więc kilka meczy z tamtego sezonu miałem okazję oglądać i stwierdzam ,że drużyna nie jest w stanie strzelić 4 bramki i to Nowej Sarzynie...Ogólnie ich atak nie jest ,aż tak dobry i z tego co zauważyłem podczas Meczu moich Karpat z Orlętami to obrona działa tam najwięcej i konstruuje akcje ofensywne ,które potem są zazwyczaj źle wykonane przez ten niby niebiański atak.

Odnośnik do komentarza

Mam kilka małyuch uwag na temat Chrobrego Głogów a mianowicie pojemność stadionu 2800 się zgadza i jest tylko 1200 miejsc siedzących co nie jest prawdą bo obiekt jest po przebudowie i posiada 2800 miejsc siedzących.Następna rzecz to szkółka juniorów w grze jest mizerne obiekty co chyba jest też nie adekwatne do reala ponieważ w realu Chrobry posiada do dyspozycji juniorów hale sportową przy stadionie,kompleks basenów z pełną odnową również przy stadionie,oświetlone 2 boiska w tym jedno ze sztuczną nawierzchnią(nie wliczałem głównej płyty)+ dodatkowe boisko około kilometra od stadionu

Odnośnik do komentarza

Mam kilka małyuch uwag na temat Chrobrego Głogów a mianowicie pojemność stadionu 2800 się zgadza i jest tylko 1200 miejsc siedzących co nie jest prawdą bo obiekt jest po przebudowie i posiada 2800 miejsc siedzących.Następna rzecz to szkółka juniorów w grze jest mizerne obiekty co chyba jest też nie adekwatne do reala ponieważ w realu Chrobry posiada do dyspozycji juniorów hale sportową przy stadionie,kompleks basenów z pełną odnową również przy stadionie,oświetlone 2 boiska w tym jedno ze sztuczną nawierzchnią(nie wliczałem głównej płyty)+ dodatkowe boisko około kilometra od stadionu

 

Co do stadionu miałem stare dane, a dane o obiektach dostałem z opóźnieniem, są już wprowadzone.

Odnośnik do komentarza

Stadion Chojniczanki Chojnice jest całkowicie wyremontowany i jest jednym z ładniejszych obiektów na pomorzu i ma pojemność 3500 a nie 8 tysięcy jak jest w grze. Na dodatek na mecze chodzi średnio 1400 osób a nie jak w grze nie przekracza 250... co daje jedną z najgorszych frekfencji.Jak można by to poprawić byłbym wdzięczny :)

A tu link co do informacji o kibicach : http://www.mkschojniczanka.pl/?p=1154

Odnośnik do komentarza

stadion nidy pinczow ma 2000 miejsc siedzacych a nie 200 i obok stadionu buduje sie teraz hala widowiskowo sportowa co jesli sie da mozna dorzucic zeby w przyszlym sezonie czy 2 nawet bez jakichs specjalnych sukcesow ta baza sie polepszyla w grze... pare transferow tez http://www.pinczow.com/news/display.php?ID=3602 pasowaloby tez dorzucic chociaz managerow zespolow z 4lig chocby z 90minut.pl i losowe umiejetnosci chociaz... pzdr;)

Odnośnik do komentarza

Tak czytam od dłuższego czasu posty co niektórych i troszeczkę jestem zniesmaczony tym co piszą .Jeden piszę że dana drużyna jest zbyt słabo zrobiona drugi że na złej ulicy jest stadion . A dlaczego teraz dopiero się odzywacie ? Kiedy chłopak robili uaktualnienie to mogliście wysyłać dokładne dane a nie zrobione na odpierdziel . I robiąc uaktualnienie musieli polegać w większości na danych z 90minut .I tak zrobili kawał dobrej roboty i dziwię się że tego tematu jeszcze nie zamknięto. A jeśli ktoś ma problem z czymś to proszę sobie wejść w edytora i można sobie zmienić samemu .... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Colo84 odnosnie tych danych ze szkolka juniorów to wyslalem je chyba w terminie, i uwzglednilem wszystkie aspekty ktre Ty podales tez wiec mam nadzieje ze one tez zostana dodane. Do tego zastanawialem sie nad budzetem ChG bo tak na dobra sprawe to jestesmy pod i nad kreską:P

dokładnie tak jak piszesz niby klub dostaje 2 miliony od miasta,klub płaci zawodnikom regularnie wypłaty i wszystko z finansami jest ok ale z drugiej strony ma 670 tys. długów wobec ZUS i skarbówki do spłaty za poprzedników wiec trudno powiedzieć z tym budżetem bo tych 2 baniek od miasta nie może przeznaczać na długi.

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...