Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Rozlosowano pary V rundy Pucharu Polski.

 

KS Bojkov (3; 7.271) - Prosektorium

Roda (7; 6.109) - Green Street Elite

RKS 1921 Częstochowa (7; 7.221) - Krakersiki FC

Mister Red - Hetman Żychlin (16; 6.10)

FC Dom (18; 6.37) - Resovia Rzeszów

Willow Creek - Concordia Knurów (16; 4.22)

Zryw Wrocław - MSK Słubice (2; 6.116)

 

Niewątpliwie najtrudniejsze zadanie mają chłopcy z Willow Creek, którzy zetrą się z wlokącym się w ogonie tabeli czwartoligowcem z Knurowa. Najłatwiejszego zadania podejmą się pikarze Resovii, którzy zmierzą się z autsajderem botem - FC Dom.

Odnośnik do komentarza

I to by było na tyle, jeśli chodzi o mój udział w PP :|

 

Mecz będzie u mnie, czyli mniej kasy do podziału, bo on ma pewnie większy stadion. Może przynajmniej na kiełbaskach i szalikach zarobię :)

Przeanalizuj rywala i ustaw się pod niego. Facet ma fatalny sezon - to beniaminek - i myślę, że przed ostatnm gwizdkiem broni składac nie należy. Popatrz jak grali jego rywale, którzy z nim wygrywali.

 

Facet gra niesymetryczną taktyką i nie zmienia jej mimo batów, jakie zbiera. Grając przeciwko niemu wyszedłbym w ten sposób : DL, DC, DC, DR, DMC, DMC, MR, OMC, OMC, FC i grał na uliczki. Musisz mieć dobrze główkujących stoperów oraz niezłe uderzenie z dystansu u swych OMC, bo łaps Concordii jest mizerny. Wskazani solidni DMC bo MC Concordii to solidne sztuki. Ogólnie myślę, że rywal jest do ogrania :-k

Odnośnik do komentarza

I to by było na tyle, jeśli chodzi o mój udział w PP :|

 

Mecz będzie u mnie, czyli mniej kasy do podziału, bo on ma pewnie większy stadion. Może przynajmniej na kiełbaskach i szalikach zarobię :)

Przeanalizuj rywala i ustaw się pod niego. Facet ma fatalny sezon - to beniaminek - i myślę, że przed ostatnm gwizdkiem broni składac nie należy. Popatrz jak grali jego rywale, którzy z nim wygrywali.

 

Facet gra niesymetryczną taktyką i nie zmienia jej mimo batów, jakie zbiera. Grając przeciwko niemu wyszedłbym w ten sposób : DL, DC, DC, DR, DMC, DMC, MR, OMC, OMC, FC i grał na uliczki. Musisz mieć dobrze główkujących stoperów oraz niezłe uderzenie z dystansu u swych OMC, bo łaps Concordii jest mizerny. Wskazani solidni DMC bo MC Concordii to solidne sztuki. Ogólnie myślę, że rywal jest do ogrania :-k

 

W następnym meczu przetestuję coś podobnego do tego co proponujesz, z tym, że z jednym DMC i ML - jakoś nie mam przekonania do niesymetrycznej gry + mój lewoskrzydłowy naprawdę daje radę i ciężko byłoby mi go zostawić na ławce. Najlepiej główkujący stoperzy to 10 i 7 tylko, a strzały z dystansu OMC x 2 i snajpera to odpowiednio, 11, 17 i 19, więc może coś z tego będzie. Do tego dwóch kreatywnych skrzydłowych. Martwi tylko rezygnacja z drugiego DMC...

Odnośnik do komentarza

Rozlosowano pary VI rundy PP

Zryw Wrocław vs ! Blaugrana ! (2; 7.625)

Krakersiki FC vs Belzebubes (7; 7.278)

Radomiak Radom (1; 6.113) vs Mister Red

Resovia Rzeszów vs KS Kotlet (10; 5.29)

Willow Creek vs Wratislavia Wroclaw (3; 4.21)

MDT Skarpa Płock (12; 7.63) vs Prosektorium

 

Will, trzymaj sie..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...