Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wywalisz. Skoro gościa obserwuje Medyk to raczej masz ~0,1% szans na wygranie aukcji ;]

Nie rozumiemy się. Bronisław Świerzb od wczoraj trenuje w Prosektorium. Kosztował mnie 8.37 mln i tylko dlatego tak mało, że pierwszoligowiec, który również go licytował, wystawił agenta z kwotą 8.1 mln a potem o aukcji zapewne zapomniał :D , bo akurat kończyła się kolejka ligowa.

 

Edyta: Bronek Świerzb

 

"Mariusz obserwował zawodnika, którym jest B. Świerzb i sądzi, że ma światowej klasy (18) potencjał. Jest pewien, że zawodnik jeszcze się nie rozwinął. Uważa, że B. Świerzb jest normalnym talentem i jest w połowie rozwoju swoich umiejętności. Młody zawodnik wydaje się być w nieco słabej kondycji z małym potencjałem do polepszania jej. Mariusz sądzi, że B. Świerzb nieźle rozumie założenia taktyczne i oczekuje, że zawodnik będzie w stanie w pewnym stopniu udoskonalić się w tej części gry. Mariusz zauważył także, że B. Świerzb demonstruje słaby poziom umiejętności przywódczych."

Odnośnik do komentarza

z tego co pamiętam, to Ty interesujesz się praktycznie każdym, kto był tutaj podany :-k

 

1) To był drugi zawodnik, którego zabidowałem z list podanych przez Jasonxa

2) Mając PRO wrzucam sobie wszystkich w "obserwowanych", aby w razie czego mieć ich pod ręką

3) 6 mln - proszę bardzo

 

BTW. Czy to coś złego?

Odnośnik do komentarza

Prof, ja cierpliwie czekam, bo trafilismy na dosc wazny moment w historii tej gry.

Mocno zmieniony zostal skrypt, poza tym ciagle przechodza na nowy serwer

Doswiadczenie z samym CMF pokazuje, ze takie rzeczy nie odbywaja sie bezbolesnie. A niestety nie da sie zamknac gry na miesiac, bo wtedy by sie ludzie wkurzyli.

Poza tym te spary to byly te przenoszone sprzed kilku dni. Byc moze to jest powodem. W lidze sie to nie zdarzało

 

z tego co pamiętam, to Ty interesujesz się praktycznie każdym, kto był tutaj podany :-k

A nie po to te linki wrzucam, zeby z nich korzystac? Jak ktos chce cos konkretnego poza publikem, zawsze jest PW ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...