Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

I pierwszy mecz ligi towarzyskiej za nami. Zawodnicy stworzyli niezapomniane widowisko na Rurek Arena, już w 2. minucie świetną akcję Siwka wykorzystał Szczypkowiski i to moi piłkarze objęli prowadzenie. Szybko stracony gol podziałał na podopiecznych Mitnicka nader pozytywnie i już w 8. minucie wyrównał, pięknym strzałem, Buncol. Trzy minuty później świetną akcję, zamienioną na bramkę, przeprowadził nowy nabytek OTSu - Visniakovas. Po utracie gola zawodnicy Scyzorów przejęli inicjatywę. Przeprowadzili kilka naprawdę groźnych akcji, ale w 45 minucie na tablicy świetlnej widniało nadal 2:1 dla gospodarzy. Tuż po zmianie stron, rzut wolny na bramkę zamienił zawodnik Scyzorów - Bliński. Kolejne minuty to bezskuteczne ataki obu drużyn. W 67 minucie Buncol wykorzystał akcję Ziarczyńskiego i strzelił swojego 2. gola w tym meczu. Niestety trzy minuty później musiał zejść z boiska wskutek odniesionej kontuzji kolana. Uraz Buncola wpłynął motywująco na zawodników z Kielc i mimo kliku groźnych akcji OTSu, Korff strzelił 4. bramkę dla swojej drużyny. Do końca meczu wynik nie zmienił się i to Scyzory cieszyły się z trzech zdobytych punktów.

 

 

OTS Gorzałków - Scyzory Kielce 2:4 (2:1)

2'Szczypkowski

8'Buncol

11'Visniakovas

45'Bliński

67'Buncol

75'Korff

 

Posiadanie piłki: 52% - 48%

Strzały: 16(9) - 19(11)

 

MoM: Visniakovas - ocena 9

 

Mitnickowi gratuluję! :)

Odnośnik do komentarza

A ja w towarzyskim zremisowałem 0-0 na wyjeździe z 5 drużyną VI ligi. Mam nadzieję, że wystawił podstawowy skład ;] W ogóle ciekawa rzecz, że w pierwszej połowie miałem zdecydowaną przewagę, a w drugiej to rywal dominował. Niby moi zawodnicy mają całkiem niezłą wytrzymałość <_<

 

Edyta mówi, że grał podstawowym składem.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dzisiejszy mecz z OTS Gorzałków był mega widowiskowy. 16(9) strzałów OTS, 19(11) Scyzorów, to robiło wrażenie na trybunach. Jak dobrze, że kontuzje ze sparingów nie wliczają się do ligi. Ledwo co Buncol się rozstrzelał (trzecia bramka w 4 meczu) a już bym go musiał posadzić w gabinecie lekarskim.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kumaty mógłby mi wyjaśnić o co chodzi z tym treningiem i procentem skuteczności(?) trenera? Mam trzech, każdy trenuje inną grupę zawodników i mają odpowiednio 61,75 i 57%.

 

Mógłbym im te % zwiększyć wyłączając niektóre treningi, ale wtedy np. napastnicy nie trenowali by strzałów głową. Lepiej jest mieć o kilka procent wyższą skuteczność (?) czy lepiej równomiernie rozłożony trening (odpowiedni dla danej formacji?)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś kumaty mógłby mi wyjaśnić o co chodzi z tym treningiem i procentem skuteczności(?) trenera? Mam trzech, każdy trenuje inną grupę zawodników i mają odpowiednio 61,75 i 57%.

 

Mógłbym im te % zwiększyć wyłączając niektóre treningi, ale wtedy np. napastnicy nie trenowali by strzałów głową. Lepiej jest mieć o kilka procent wyższą skuteczność (?) czy lepiej równomiernie rozłożony trening (odpowiedni dla danej formacji?)

Wydaje mi sie ze nie ma sensu wylaczac opcji treningowych dla zyskania % %, zasada jest taka ze pierw ustalasz sobie plna treningu co dana grupa ma trenowac a dopiero pozniej szukasz pod te grupy jak najlepszych trenerow. Fakt faktem trenerzy najlepiej trenuja(maja najwiekszy %) wtedy gdy maja wlaczone 3-4 opcje treningowe z 6. Lecz ja w swojej dawnej druzynie mialem trening jedenj grupy ktora trenowala 5 z 6 opcji treningowych a mimo wszystko procent wynosil 80%+. tak wiec kolego musisz szukac w miare mozliwosci jak najlepszego trener do swojej opcji treningowej - jak to zrobic? odpowiedz jest prosta po wyszukani trenerow masz ich liste klikasz na jednego z nich i rozwija ci sie lista procentowa w jakich opcjach treningowych dany trener jest najefektywniejszy, tak wiec musisz miec szczescie przy losowaniu trenerow. Wiem ze moze malo zrozumiale, wyjasnil bym ci to obrazkowo ale niestety moja stara druzyna zostala zbanowana a nowej nie moge zalozyc :/ . GL

Odnośnik do komentarza

sprzedałem bardzo korzystnie młodego napastnika

ma niskie atrybuty ofensywne: szybkość :4, strzały z dystansu:3;przeciętna gra głową :9, wykańczanie 11;

technika :15;

koleś w 3 meczach (w nowym klubie) strzelił 2 gole, a w raportach z tych meczów, wypadł korzystnie;

może niepotrzebnie polujemy na sprinterów z wysokim wykańczaniem akcji (kosztują fortunę)

może na takim etapie rozrywek lepiej szukać wirtuozów? :-k

Odnośnik do komentarza

sprzedałem bardzo korzystnie młodego napastnika

ma niskie atrybuty ofensywne: szybkość :4, strzały z dystansu:3;przeciętna gra głową :9, wykańczanie 11;

technika :15;

koleś w 3 meczach (w nowym klubie) strzelił 2 gole, a w raportach z tych meczów, wypadł korzystnie;

może niepotrzebnie polujemy na sprinterów z wysokim wykańczaniem akcji (kosztują fortunę)

może na takim etapie rozrywek lepiej szukać wirtuozów? :-k

Coś w tym jest. Na ten przykład mój, całkiem kozacki napastnik, z niską techniką:

Klik

jak na razie spisuje się przeciętnie, zero bramek, zero asyst. Możliwe, że to technika jest kluczem.

Odnośnik do komentarza

Jędrzej obserwował zawodnika, którym jest L. Connor i sądzi, że jest on zawodnikiem, który ma niezły poziom umiejętności i znakomity (15) potencjał. Jest pewien, że zawodnik jeszcze się nie rozwinął. Uważa, że L. Connor jest późnym talentem i jest w połowie rozwoju swoich umiejętności. Młody zawodnik wydaje się być w nieco słabej kondycji z małym potencjałem do polepszania jej. Jędrzej sądzi, że L. Connor wspaniale rozumie taktyczne aspekty gry i oczekuje, że zawodnik będzie w stanie udoskonalić się w tej części gry. Jędrzej zauważył także, że L. Connor demonstruje bardzo dobry profesjonalizm i wydaje się, że jest niezbyt agresywny .

 

 

http://trophymanager.com/showprofile.php?playerid=25480788

 

ten gość mi go skautował:

 

Jędrzej Warzyński 10 15 17 14 11 6 18

 

Na ile mogę mu ufać?

Odnośnik do komentarza

Tym razem porażka. Obie drużyny wyszły lekko defensywnie, a strzałów i akcji było mnóstwo :-k

 

Ich bramkarz wyjął chyba 8, a mój 7 strzałów i losy meczu ważyły się do samego końca, szkoda tylko, że nie poszło po mojej myśli. Inna sprawa, że przegrałem 1:9 w rzutach wolnych...

Czy ja jakoś mogę temu zapobiec, bo to już kolejny mecz, w którym przegrywam w tym aspekcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...