Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Och teraz mi się przypomniała piątkowa akcja z tymi koleisami Skądśtam. Siedzę w koszulce FCN i jakaś gadka o Bayernie

 

- A komu ty kibicujesz? (do mnie)

- A nie widzisz jaką ma koszulkę (Brachu)

- Bayernu?

(mi skoczyło ciśnienie)

- Oooooooo, ale pojechał (tłum)

- Przyjrzyj się (ktoś)

- FC Koeln?

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Na niektórych szkoda słów. Jeżeli ktoś przemierza x kilometrów po to żeby się schlać i kompletnie nic nie wiedzieć co się działo na zjeździe to jest jego sprawa, ale czemu wpierdala mi się w buciorach na mój teren i psuje mi zabawę?

Samo psucie zabawy to najmniejszy problem, ale jeżeli ktoś zaczyna włazić z butami do kogoś i jeszcze zaczyna mu polewać np. auto piwem lub własnym moczem - to po prostu nie jest normalne i ja w takim towarzystwie bawić się nie umiem. W odróżnieniu od pawoja nie chcę się bić, ale ludzie bez przesady - za takie coś można strzelić komuś w pysk... :doh!:

 

Dzisiaj dzięki temu super dowcipowi "lej na auto czymkolwiek" musieliśmy jechać z SZk na myjnie i tracić na to

1) czas

2) kasę

 

To są wymierne koszty Waszych idiotycznych zabaw, które są na poziomie rynsztoka.

Czy naprawdę uważacie, że to było zabawne? I dlaczego nikt (poza Bebokiem sikającym :doh!: na auto SZk?) nie potrafi się przyznać do tego super wyczynu? Tacy odważni byliście a teraz morda w kubeł i sprawa przycichnie? Dobrze SZk zauważył - jeżeli lubicie to robić (sikać na samochody) to róbcie to na swoich wozach, a jeżeli ich nie macie - róbcie to we własnym gronie, jeden na drugiego.

 

Po prostu brak słów, a co do pewnych osób (które widziałem jak "to" robią, czytaj: polewają moje auto piwem) to w dwóch słowach - dno totalne.

 

---

 

... ale pomijając to, było bardzo fajnie. Na szczęście ludzi chcących normalnie spędzić czas było więcej, partyjki w pokera czy pingla były super.

Icon, a Ty mnie rozłożyłeś z nazwiskiem vadera na łopatki... :keke:

Odnośnik do komentarza

maregs - chyba precision - 20, bo jak Ty to zrobiles, ze nie ucierpiala na tym moja lansing=20 (17-18 jak twierdza niektorzy) koszula to ja nie wiem ;). Nie mowiac o tym, ze tam byly jeszcze moje buty i cala torba, a gdzies miedzy tym wszystkim gdzies ta torebka, jak to pisze na google, na zasadzie szczeslwiy traf ;).

 

pawoj: masz pozyczyc troche cukru? :>

Odnośnik do komentarza

a, i jeszcze jeden ciekawy dialog z dzisiaj w wykonaniu Brudasa i kogos jeszcze (me_who?)

B: Ja kibicuje Man City i Milanowi

M: A dlaczego nie United?

B: Bo nie lubię czerwonego

 

banda :rotfl:

 

aha, i jeszcze jedno: dziekuje Qczowi za pomoc w doniesieniu mnie na miejsce spoczynku po sobotnim zlaniu pały i piątkową rozmowę o sytuacji na CMF :*

Odnośnik do komentarza

Hmmm no właśnie więc może coś z początku :> Gdy wpisywaliśmy się na liste gości hotelu "wagina" :P

 

Icon bierze liste i czyta fałszywe dane Speeda

-Paweł Nowicki skąd to wytrzasnąłeś :> po czym patrzy na dane Vadoxa i zaczyna się śmiać

- Sławomir Brodała - buahahah buahahaha ale dane

po czym do dyskusji wskakuje Qcz

- to jest jego prawdziwe nazwisko :P

 

Icon dokonał disu :P Icon dokonał disu :P

Odnośnik do komentarza
maregs - chyba precision - 20, bo jak Ty to zrobiles, ze nie ucierpiala na tym moja lansing=20 (17-18 jak twierdza niektorzy) koszula to ja nie wiem wink.gif

 

Pawiowalem technicznie, nie silowo. :P

 

Dzisiaj dzięki temu super dowcipowi "lej na auto czymkolwiek" musieliśmy jechać z SZk na myjnie i tracić na to

1) czas

2) kasę

 

Ale z drugiej strony, myjnia byla glowna atrakcja podrozy, oprczo zubrow, martwych zwierzat i rumunskich prostytutek (szczegolnie tej wielkiej Lochy :keke:). Wszystko z ekscytacja przygladali sie szczota miziajacym autko Speeda.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze jeden atrybut:

 

SZk - kawaly o orle 20 :keke:

:rotfl:

 

Ale Scorpio się zaśmiał :lol:

 

Ze Scorpiem od razu zlapalismy kontakt, widac, ze chlopak ma podobne poczucie humoru. I tez jako jedyny kibicuje klubowi, ktorego nikt nie lubi (bo pewnie nikt juz nie pamieta, ze ja jestem za Rangersami)...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...