Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

Pfff, w zeszłym roku barry poświęcił akumulator, żebyśmy mogli schłodzić kolarzówki, to w tym Beb może poświęcić swój do słuchania melodii.

Aczkolwiek jest na 40 i peh, wieć o kompromis będzie trudno :D

 

Spoko, biorę koncertówkę Manowara. Jak się komuś nie spodoba, to młotem Thora go :kekeke:

Odnośnik do komentarza
T-m, to zależy jak Tobie pasuje. Jeżeli chciałoby Ci się po mnie na Różankę podskoczyć najpierw na przykład, to kupie browar teraz, a jeżeli nie to dopiero w tym Sellgrossie czy gdzieś tam ;)

 

Bez sensu - to już lepiej mi będzie Cię z Różanki później zgarnąć, jak będziemy wyjeżdzali z Wrocka ;-)

 

Melduje swoja gotowosc bojowa. O 13:01 powinnismy sie z Parovcem pojawic na dworcu Glownym (chyba :P ) we Wroclawiu. Dopiero co sie rozpakowalem i juz trza sie pakowac. ;]

 

Good :-) To może po prostu poczekacie gdzieś tą godzinkę na browcu, a nie, będziemy się godzinę później pod Selgrosem umawiać ?

Odnośnik do komentarza
Melduje swoja gotowosc bojowa. O 13:01 powinnismy sie z Parovcem pojawic na dworcu Glownym (chyba :P ) we Wroclawiu. Dopiero co sie rozpakowalem i juz trza sie pakowac. ;]

 

Good :-) To może po prostu poczekacie gdzieś tą godzinkę na browcu, a nie, będziemy się godzinę później pod Selgrosem umawiać ?

Jak dla mnie to wsio ryba, ale trzeba cos postanowic. My bedziemy o 13, Vetr chyba tez kolo 13 bedzie na dworcu. A Ty panie szefie?

Odnośnik do komentarza
Melduje swoja gotowosc bojowa. O 13:01 powinnismy sie z Parovcem pojawic na dworcu Glownym (chyba :P ) we Wroclawiu. Dopiero co sie rozpakowalem i juz trza sie pakowac. ;]

 

Good :-) To może po prostu poczekacie gdzieś tą godzinkę na browcu, a nie, będziemy się godzinę później pod Selgrosem umawiać ?

Jak dla mnie to wsio ryba, ale trzeba cos postanowic. My bedziemy o 13, Vetr chyba tez kolo 13 bedzie na dworcu. A Ty panie szefie?

 

T-m, Ty jedziesz w końcu jutro czy pojutrze? :>

Odnośnik do komentarza
Melduje swoja gotowosc bojowa. O 13:01 powinnismy sie z Parovcem pojawic na dworcu Glownym (chyba :P ) we Wroclawiu. Dopiero co sie rozpakowalem i juz trza sie pakowac. ;]

 

Good :-) To może po prostu poczekacie gdzieś tą godzinkę na browcu, a nie, będziemy się godzinę później pod Selgrosem umawiać ?

Jak dla mnie to wsio ryba, ale trzeba cos postanowic. My bedziemy o 13, Vetr chyba tez kolo 13 bedzie na dworcu. A Ty panie szefie?

 

Czytać postów się nie chce :keke: 14:00-14:30 przy czym ta pierwsza jest najbardziej prawdopodobna, ta ostatnia to maks spóźnienie :-)

 

Edit: Vetr, jutro jadę na parę godzin, bo w piątek musze być we Wrocławiu od rana ...

Odnośnik do komentarza
T-m, to zależy jak Tobie pasuje. Jeżeli chciałoby Ci się po mnie na Różankę podskoczyć najpierw na przykład, to kupie browar teraz, a jeżeli nie to dopiero w tym Sellgrossie czy gdzieś tam wink.gif

 

Bez sensu - to już lepiej mi będzie Cię z Różanki później zgarnąć, jak będziemy wyjeżdzali z Wrocka ;-)

 

No mi to wsio ryba, w sumie wyjazd na Warszawe kolo Rozanki jest ;)

 

to daj mi ewenntualnie znac co i jak jeszcze, ja sie dostosuje, na dworzec tez podjechac moge ale to juz bez piwa ;)

 

Serdel, Paszczaq dajcie swojee numery koma na priv

Odnośnik do komentarza
Moze durne pytanie, ale nie chcialbym sie zdziwic potem.. Rozumiem, ze lozeczka sa wyposazone w poszewki, poduszki itp?

No co Ty? Co roku śpimy na słomie. Myślisz, że za 20 złotych ktoś by się wysilił na poszewki i poduszki? :pfff:

zadalem pytanie calkiem powaznie, bo jakby co, to wezme sobie kocyk i po problemie..

Odnośnik do komentarza
A nie lepiej na dworcu się po prostu umówić? Pójdziemy do jakiegoś maca coby przyjezdni coś sobie wszamali na ciepło i poczekamy na T-m'a...

O to to to to. Godzina bedzie wolna, wiec akurat na hamburgera i 7 zimnych Zywcow. :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...