Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT(Piotr M. @ 2007-07-22, 23:33)

CYTAT(A. De Raph @ 2007-07-22, 23:24)

Czy my kiedys zrobimy zjazd w miejscu, gdzie woda nie jest zielona?

 

 

Rok temu było przyzwoicie.

 

Tam problemem okazala sie glebokosc - Brudi potwierdzi...

 

 

Oj tam ...... :P No nic przynajmniej nikogo w tym roku z Iconem nie uratujemy :P

Odnośnik do komentarza

Zdecydowana wiekszosc sika na to ze jest tam jakas czerwonka. Z tego co mi wiadomo narazie nikomu nic sie nie stalo. Ale taka informacja byla. Wiec ja przekazuje. Ogolnie woda syfiasta tam jest :) .

 

 

A co do Ravena :D Niech biere kobiete na zlot i poplywa sobie z nia w kajaku najwyzej :keke:

Odnośnik do komentarza
Oj tam ...... razz.gif No nic przynajmniej nikogo w tym roku z Iconem nie uratujemy razz.gif

 

E tam my z Rzyłkiem znalezlismy w Sulejow City kilka głębokich miejsc :keke:

 

Zdecydowana wiekszosc sika na to ze jest tam jakas czerwonka. Z tego co mi wiadomo narazie nikomu nic sie nie stalo. Ale taka informacja byla. Wiec ja przekazuje. Ogolnie woda syfiasta tam jest

 

I tam. Kompalem sie tam rok temu i nic mi nie jest :keke: Wez zobacz czy Pyrek jakichs syfow nie ma :keke: On tam ostatnio byl

Odnośnik do komentarza
No nic przynajmniej nikogo w tym roku z Iconem nie uratujemy

Uratujemy. Nasi kochani zjazdowicze będą sobie pewnie chcieli w jakiś inny sposób odbić brak stawu więc zamiast się topić w wodzie utopią się w wódzie :P SZk i De Rapha nie będziemy ratować :keke:

Odnośnik do komentarza
SZk i De Rapha nie będziemy ratować :keke:

 

my sie sami wyciągniemy sie z wody za pekaesy SZk :P

Nas wyciagnie prawdziwy sloneczny patrol - seksowne ratowniczki z pewnoscia rzuca sie, by ratowac metroseksualiste i przystojniaka ze stolicy... Tyle ze z nas dwoch tylko ja moge sobie pozwolic na usta-usta...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...