Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

GO Posen sie organizuje:

Dwa auta jada:

Enchi + qvist + nigel

speed + qcz+vader+mareq

 

czyli w aucie enchiego jest 1 wolne miejsce...jakby ktos byl zainteresowany to pisac :)

Chciałbym zauważyć, iż to miejsce zostało właśnie zajęte. ^^ Oczywiście nie obyło się bez ciężkich negocjacji...

Qcz:

ej y0 ogoooor chcesz jechać do Posen?

og:

no spoko, dostaniecie za to po flaszce i kabanosie

 

EdiT -.- Dlaczego nie lubimy administratorów? bo zmieniają nasze posty i nawet tego nie widać :roll:

Odnośnik do komentarza

No ja jeszcze na 100% nie wiem, ale na 95% tak. W aplikacji i na rozmowie kwalifikacyjnej w Pizza Hut przypominalem caly czas, ze w tym okresie bede niedostępny i kobieta powiedziała, ze nie ma problemu. Z reszta musze przyjechac, bo zal taka impreze ominac :keke:

 

A czy GO Poznan bierze kolazowki z Poznania, czy na miejscu sie jakos organizujemy? :>

 

No i jeszcze tak sie zastanawialem, czy na tym osrodku maja jakiegos grilla albo cos w tym stylu? Bo w zeszlym roku nic nie mielismy (choc po drodze byly plany kupienia grilla jednorazowego na stacji, ale upadly :keke:), a taki grill to bylaby dobra rzecz. jak tam nic nie ma to moze ktos ze zjazdowiczow ma jakis w miare mobilny grill i moze zabrac do autka? :>

Odnośnik do komentarza
ps. na ktora wiara sie szukujecie na miejscu byc? 13-14-15-16?

Ja jestem umówiony w Szajsowie :keke: Wielkopolskim na odbiór lakiego i Brudasa na 12.40, tak więc do Kobylej dojedziemy koło 13.30-14.00 :]

 

Brudas, czy my czasem nie będziemy sie telepać tym samym ciapągiem? ;)

Odnośnik do komentarza
ps. na ktora wiara sie szukujecie na miejscu byc? 13-14-15-16?

Ja jestem umówiony w Szajsowie :keke: Wielkopolskim na odbiór lakiego i Brudasa na 12.40, tak więc do Kobylej dojedziemy koło 13.30-14.00 :]

 

Brudas, czy my czasem nie będziemy sie telepać tym samym ciapągiem? ;)

 

 

Brudi jest z Krotoszyna, więc on raczej busem dojedzie :-)

 

 

Ja bedę mógł dopiero w okolicach 15-16 wyjechać najwcześniej. Sorry mates, praca ;-) Więc. Czy ekipie jadącej ze mną to pasuje ? (zupełnie, jakbyście mieli coś do gadania :kekeke:) :D

Odnośnik do komentarza
(zupełnie, jakbyście mieli coś do gadania :kekeke:) :D

 

Mają :]

 

Będę miał wolny bagażnik :keke:

 

Nie będę nikomu robił problemu w transporcie innym niż mój porsche :-) ja niestety jestem silnie uzależniony od pracy w ostatnim tygodniu lipca, więc ...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...