Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

to jest myśl. sssssory ziomy ale dziś nie myśle, dziś pije, zakonczylem sesje ;d

 

SZk, jaka trase proponujesz ? padla propozycja ze strony FYM'a zeby ominac wawe... ale to mi sie jakos nie usmiecha.. do Piotrkowa jest swietna droga.. nie wiem jak dalej.. w wawie zrobilibysmy postoj na szamanko, pozniej w bełchatowie.. i pewnie gdzies po drodze na siusiu dla pijących ;>

Odnośnik do komentarza
Gdyby udało nam się zakontraktować Federico Y'Msterdam problem wielu pozycji zostałby rozwiązany ;P

 

Versality(20) robi swoje. Co do kontraktu co się ma nie udać. Zostaną spełnione warunki nie będzie problemu, nie zostaną mogą być problemy ;)

 

Ktoś zdaje się wspominał, że potrzebny jest zawodnik z heading'iem. Ja widzę jednego kandydata - "Headkiller" Vadox

 

problem lezy po stronie miejsca... chociaż, FYM wezmie martini i 3 piwa i mu styknie.. więc może damy tade :>

 

Martini będzie musowo. Te 3 piwa to rozumiem mają starczyć mi na podróż w tamtą stronę ;P

 

SZk, jaka trase proponujesz ? padla propozycja ze strony FYM'a zeby ominac wawe... ale to mi sie jakos nie usmiecha.. do Piotrkowa jest swietna droga.. nie wiem jak dalej.. w wawie zrobilibysmy postoj na szamanko, pozniej w bełchatowie.. i pewnie gdzies po drodze na siusiu dla pijących ;>

 

W mojej trasie też jest przejazd E67 (czyt. Gierkówką) ino się zaczyna w Rawie Mazowieckiej, a nie w Wawie ;P Zrobisz jak zechcesz żebyśmy tylko nie dojechali na miejsce nie wiadomo o której ;)

Odnośnik do komentarza

Ja na dc albo dmc? Wypraszam sobie, wystarczy że w klubie tak gram. Poza tym jak wypiję, to positioning i anticipation mi spadnie. Proponuję zestawić masywny blok defensywny, czyli do Vamiemu trzeba jeszcze partnera.

 

BTW, boisko będzie trawiaste?

Odnośnik do komentarza

Ja mogę robić, jako zapalacz fajek i podawacz piwa i jako rezerwowy GK (POL/BRA). Poszukam koszulki z napisem Leonidas. Mam eccentricity 25 :P

BTW. w drodze na Bełchatów jest parę miejsc do żarcie od Piotrkowa. Droga do Bełchatowa, jednopasmowa, z fragmentem wyremontowanej drogi. Od Bełchatowa się nie orientuje. W każdym razie przejazd przez Bełchatów jest prosty. Na pierwszych światłach w lewo, później prosto przez rondo i dalej obwodnicą :kekeke: Zobaczycie to zrozumiecie, czemu się śmieje :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...