Skocz do zawartości

Pomóżmy sobie w szkole


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

a przed adresem zapisywac : Potocki W. "Blablabla"... czy sam adres, tak jak podałeś?

Wystarczy sam adres. Gdybyś pisał pracę naukową, w przypisie można by dodać na początku nazwisko, ale w bibliografii nie jest to konieczne.

A! Bezwzględnie na końcu adresu bibliograficznego (każdego) stawiamy kropkę. :)

Odnośnik do komentarza

autorem strony będę prawdopodobnie ja :), bo wiersz znalazłem na jakimś forum, na którym jest w pizdu utworów wrzuconych, więc nie wiem jak inaczej mógłbym to rozegrać

 

Jestem konserwatywny, ale nie lepiej po prostu wypożyczyć "Wiersze wybrane" Potockiego z serii Biblioteki Narodowej i nie kombinować na około? ;)

Odnośnik do komentarza

autorem strony będę prawdopodobnie ja :), bo wiersz znalazłem na jakimś forum, na którym jest w pizdu utworów wrzuconych, więc nie wiem jak inaczej mógłbym to rozegrać

 

Jestem konserwatywny, ale nie lepiej po prostu wypożyczyć "Wiersze wybrane" Potockiego z serii Biblioteki Narodowej i nie kombinować na około? ;)

+1

Odnośnik do komentarza

mnie uczono, że najpierw pisze się tytuł i autora danego tekstu z internetu, a jeżeli taki tekst nie ma tytułu to samemu się go nadaje, dopiero później adres, który nie musi być już dokładny. poza tym w jakiej formie jest ten wiersz? jeżeli skan w pdfie to zazwyczaj są tam podane dane potrzebne do bibliografii.

Odnośnik do komentarza

gdyby to było takie proste to bym to uczynił :D, w żadnej bibliotece w okolicy tego nie ma

 

 

Jakby nie było, dziękuję za pomoc :)

 

A to musisz mieć tę książkę w ręku? Nie możesz po prostu napisać, że jest tu i tu,a treść wiersza znać z internetu?

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze jedno pytanie co do maturalnej bibliografii: do literatury przedmiotu chce wrzucić fragmenty, ze słownika poezji, i słownika motywów literackich, ale te słowniki nie mają autora. Więc kto ma teraz pierwszeństwo i co pisać : ludzie, którzy zajęli się Opracowaniem haseł, czy Redakcja i korekta?

Odnośnik do komentarza

Bardzo potrzebna mi jest osoba, która posiada książkę do historii dla klas ponadgimnazjalnych, wydawnictwo Nowa Era, autor Robert Śniegocki, tytuł - BURZLIWY WIEK XX. Na jutro trzeba opracować dwa tematy, z tej książki, a nigdzie jej nie mogę znaleźć.

 

Będę wdzięczny również za wersję pdf, choć wątpię, by takowa istniała (znalazłem jedynie do 123 strony, nie ma tam interesującego mnie tematu - I lata PRL).

 

Proszę o kontakt w tym temacie, PW, bądź GG - 8534354

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...