Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wspomniał o dartach, cóż swojego czasu grałem pseudo pół-zawodowo :) także biorę swoje lotki, mam nadzieję że znajdzie się ktoś chętny do gry :). I fakt, nieźle że taka ekipa się szykuje, miło będzie zrobić sobie przedsmak zlotu, i przy okazji poznać kilka(naście) rozpoznawalnych członków sceny.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do kolegów Poznaniaków czy znacie jakieś fajne i w miarę tanie noclegi dla studentów zaocznych lub "podyplomowych". W tę sobotę muszę zacząć podyplomówkę na UAM i potrzebuję czegoś na przekimanie z soboty na niedzielę. Znalazłem trochę ogłoszeń w necie ale pewnie jesteście lepiej zorientowani.

Odnośnik do komentarza

Nie no jak takie legendy sceny jak Toudii i Mareq wpadają to Sensei możesz być pewien, że będzie grubo ;) Cieszy też, że kilku debiutantów się pojawi! Zapowiada się już 12 osób bodaj! Nieźle!

Obrażasz mnie, czy co? Sam jesteś legendą! ;]

 

I Toudie, nie TOUDII ;] Hehe, dawno tego nie pisałem. ;]

 

Tylko przypomnij mi z 10 dni wcześniej, bo musiałbym przyjazd zaplanować.

 

I nie, do Poznania mnie nie ciągnie, póki co. ;]

 

Buźka! :*

Odnośnik do komentarza

http://www.hostelboo...=1&languageid=1

 

Do wyboru, do koloru :)

 

Dzięki za info, chociaż i tak skifa z tego wyszła bo wszystko zawalone przez Targi Poznańskie.

A tak przy okazji to czy wy czasem nie planujecie jakiegos spotkania 6.11 :> ? Tak się składa, że wtedy też mam zjazd i chętnie bym się wprosił na te 2-3 kawy ;) Chyba, że już nie ma wolnych miejsc :D

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że oni nie po to przylatują by mecz w pubie obejrzeć tylko się napić przed meczem.

Fasol: niech się kierują w stronę Starego. Tam jest pi oko ok 50-60 knajpek i angoli będzie stać płacić 8 za browara. Nie będą oni raczej szukać studenckich knajp z bronkiem za piątaka ;)

No i nie ma strachu o barwy. Jeśli nie będą dymić to wszędzie będą mile widziani z grubymi portfelami ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...