Skocz do zawartości

FM Zone


Ceyvol

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopcy, ja to napiszę najgrzeczniej i najłagodniej jak potrafię - przeczytajcie sobie tego niusa Pożegnanie makII, rozglądnijcie się nawet i po Centrum FM, po CM Revolution i tak sobie pomyślcie czy poprzez takie żegnanie redaktorów zyskacie więcej czytelników, czy mniej. To jest strona o FM-ie,  a nie znajdujecie czasu na niusa o premierze, a na pożegnanie jakiejś osoby już tak. Trochę to dziwne, nie chcę wojować, nie chcę Was podburzać, czy zuchwale pouczać, tylko pokazać, że serwis o FM-ie, to serwis o FM-ie - on jest nadrzędnym i najważniejszym tematem. Jeżeli to zrozumiecie, to wygracie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, kiedy stery od Tofu przeją Johniss myślałem, że poziom FM Zone trochę pójdzie w górę. Dzisiejsze "Pożegnanie makII" sprawiło, że musiałem zmienić swoje zdanie. Panowie, ja wiem, że to jest zabawa etc., ale zachowajmy choć trochę profesjonalizmu. Ten news jest na poziomie marnych komentarzy, których pełno w takich serwisach jak: YouTube czy Demotywatory.pl.

Lista jest naprawdę długa:

  • "Było naprawdę GITES!!!"
  • "I sorry ale nie bardzo mi się chce coś pisać o godzinie np. 1 w nocy."
  • "Taktykę czy cuś innego."
  • "dobrze ze mną współpracowało i było fajnie."
  • "ziomek z bliskiej dzielnicy, hehe. Twoje grafiki też są niewąskie. Oby tak dalej albo i lepiej."

 

Panowie, co to jest? Czy ktoś w ogóle zajmował się tym newsem, czy makAA po prostu wszedł do panelu i sobie napisał parę nieskładnych słów?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego, że traktujecie Tofa jako FM Zone, a on jest Tofu TOMASZ WOŹNIAK, i to są dwie osobne sprawy! Zrozumcie to wreszcie, bo ten chłopak na prawdę wiele zrobił dla Zone a teraz dostał porządnego kopa w dupę. Zrobił źle zgadzam się, ale zrobił to jako osoba prywatna a nie jako redaktor naczelny FM Zone!

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego, że traktujecie Tofa jako FM Zone, a on jest Tofu TOMASZ WOŹNIAK, i to są dwie osobne sprawy! Zrozumcie to wreszcie, bo ten chłopak na prawdę wiele zrobił dla Zone a teraz dostał porządnego kopa w dupę. Zrobił źle zgadzam się, ale zrobił to jako osoba prywatna a nie jako redaktor naczelny FM Zone!

 

Zgoda zrobił to jako osoba prywatna, ale pełniąc funkcję redaktora naczelnego strony musi liczyć się z tym, że jego zachowanie w prywatnych sytuacjach będzie miało wpływ na sposób postrzegania go, jako rednacza. Zjebał w sytuacji nie związanej ze stroną, stracił nie wiarygodności. Proste.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...