Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Nie wiem czy to błąd, ale mam taką sprawę. Przed meczem w ekranie taktyki zawodnicy są uporządkowani od bramkarzy do napastników i po wyborze ich do składu reszta zawodników, którzy nie zostali wybrani też jest tak ustawiona. A mi się wszystko pomieszało i nie mogę zrobić tak jak było na początku. Mogę teraz tylko mieć sortowanie według wyboru albo według pozycji, ale dwóch na raz nie. Zawsze niewybrani są pomieszani. Wiem, że to mało istotne, ale trochę mnie to irytuje. A druga sprawa to taka, że przy scoutowaniu zawodnika, przy zapytaniu czy na pewno chcę go obserwować kliknąłem przypadkiem na opcję "Nie wyświetlaj tego komunikatu w przyszłości" a chciałem mieć to zapytanie tylko nie wiem jak to włączyć z powrotem. Jeśli ktoś zna się na tym to dajcie znać. Z góry wielkie THX!

Odnośnik do komentarza

Dlaczego, mimo że mam asystenta, nie mogę skorzystać z jego pomocy na przedmeczowym spotkaniu. Może on tylko przeprowadzać rozmowy motywacyjne, ale nie może wypowiadać się na temat różnych zagra. Przycisk "porady asystenta" jest nieaktywny. Tak się dzieje, gdy asystent jest świeży w klubie i nie ma rozeznania, czy to coś nie tak z moja grą?

Odnośnik do komentarza

Kali nie rozumieć nic z postu powyżej.

 

Dlaczego, mimo że mam asystenta, nie mogę skorzystać z jego pomocy na przedmeczowym spotkaniu. Może on tylko przeprowadzać rozmowy motywacyjne, ale nie może wypowiadać się na temat różnych zagra. Przycisk "porady asystenta" jest nieaktywny. Tak się dzieje, gdy asystent jest świeży w klubie i nie ma rozeznania, czy to coś nie tak z moja grą?

Odnośnik do komentarza

Siemka. Nie wiem czy to błąd, ale mam taką sprawę. Przed meczem w ekranie taktyki zawodnicy są uporządkowani od bramkarzy do napastników i po wyborze ich do składu reszta zawodników, którzy nie zostali wybrani też jest tak ustawiona. A mi się wszystko pomieszało i nie mogę zrobić tak jak było na początku. Mogę teraz tylko mieć sortowanie według wyboru albo według pozycji, ale dwóch na raz nie. Zawsze niewybrani są pomieszani. Wiem, że to mało istotne, ale trochę mnie to irytuje.

 

Hehe. Ile ja sie nameczylem zeby naprawic ten sam blad. Jak sie okazuje, rozwiazanie jest bardzo proste. Wchodzi w taktyke, klikasz najpiew na 'Wyb' nad pozycjami na ktorych wybrales zawodnikow, przytrzymujesz 'SHIFT', klikasz na 'Pozycja', potem na 'Nazwisko', zrobione :)

 

A druga sprawa to taka, że przy scoutowaniu zawodnika, przy zapytaniu czy na pewno chcę go obserwować kliknąłem przypadkiem na opcję "Nie wyświetlaj tego komunikatu w przyszłości" a chciałem mieć to zapytanie tylko nie wiem jak to włączyć z powrotem. Jeśli ktoś zna się na tym to dajcie znać. Z góry wielkie THX!

 

To nie wiem jak naprawic, ale mozesz usunac plik default.xml i wszystkie ustawienia Ci sie wyzeruja, wiec bedzie musial wejsc w opcje i poustawiac sobie wszystko od nowa (auto save, itp.)

lokalizacja pliku default.xml:

- Windows XP: C:\Documents and Settings\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010

- Windows Vista: C:\Users\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010

- WIndows 7 C:\Users\Marcin\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

 

Musisz zaznaczyc pokazywanie ukrytych plikow i folderow.

Good lack :)

Odnośnik do komentarza

... A druga sprawa to taka, że przy scoutowaniu zawodnika, przy zapytaniu czy na pewno chcę go obserwować kliknąłem przypadkiem na opcję "Nie wyświetlaj tego komunikatu w przyszłości" a chciałem mieć to zapytanie tylko nie wiem jak to włączyć z powrotem. Jeśli ktoś zna się na tym to dajcie znać. Z góry wielkie THX!

 

 

W ustawieniach zaznacz opcję "resetuj wyłączone komunikaty". Tylko, że to spowoduje, iż wszystkie komunikaty, które do tej pory zaznaczyłeś aby Ci się nie wyświetlały znowu będą się pokazywać. Ale to chyba małe piwo...

Odnośnik do komentarza

Już wiem z czego mogę się brać słynne crash dumpy. Chodzi o dodatki graficzne.

Nie mogłem wejść w profil Romelu Lukaku. Kilka razy wyskoczył mi crash dump. Na różnych wersjach baz danych.

Zajrzałem do moich dodatków graficznych. Okazało się, że coś się chrzani ze zdjęciem. Jeszcze raz wrzuciłem fotkę, zrobiłem nowy config i jest ok.

Błąd może tkwić w dodatkach graficznych.

Odnośnik do komentarza

Kali nie rozumieć nic z postu powyżej.

 

Dlaczego, mimo że mam asystenta, nie mogę skorzystać z jego pomocy na przedmeczowym spotkaniu. Może on tylko przeprowadzać rozmowy motywacyjne, ale nie może wypowiadać się na temat różnych zagra. Przycisk "porady asystenta" jest nieaktywny. Tak się dzieje, gdy asystent jest świeży w klubie i nie ma rozeznania, czy to coś nie tak z moja grą?

Masz za słabego asystenta. Niestety nie wiem jakie atrybuty odpowiadają za "aktywowanie" porad. Możliwe też że jest "świeży" i dopiero zapoznaje się z drużyną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...