Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam problem z gwiazdkami, które pokazują wydajność gry. Gdy wybieram nawet jeden kraj do rozgrywki to pokazuje mi wydajność gry 0,5 gwiazdki:/ tak samo miałem z trybem 3D, ale po patchu 10.2 już pokazuje 4,5 gwiazdki.

Nie wiem czemu pokazuje właśnie taki poziom wydajności skoro nawet jak gram na 7 lig w 3 krajach to gra chodzi płynnie, tryb 3D mam ustawiony na maxa i chodzi bardzo płynnie Mam procesor 3,6 Ghz, 2 Gb RAM, sporo wolnego miejsca na dysku, oczywiście bez wirusów, trojanów i innego paskudztwa. Więc dziwi mnie coś takiego

Odnośnik do komentarza

ja mam problem z gwiazdkami, które pokazują wydajność gry. Gdy wybieram nawet jeden kraj do rozgrywki to pokazuje mi wydajność gry 0,5 gwiazdki:/ tak samo miałem z trybem 3D, ale po patchu 10.2 już pokazuje 4,5 gwiazdki.

Nie wiem czemu pokazuje właśnie taki poziom wydajności skoro nawet jak gram na 7 lig w 3 krajach to gra chodzi płynnie, tryb 3D mam ustawiony na maxa i chodzi bardzo płynnie Mam procesor 3,6 Ghz, 2 Gb RAM, sporo wolnego miejsca na dysku, oczywiście bez wirusów, trojanów i innego paskudztwa. Więc dziwi mnie coś takiego

 

a co ci przeszkadza ze masz 0,5 gwiazdki? :)

 

ja to zlewam, jakby byly jakies dokladniejsze statystyki to ja bym pewnie mial 0,01 gwiazdki :P

 

wlaczylem sobie 10 poziomow rozgrywek w anglii, cos ok. 40lig i jakos chodzi... ledwo ledwo, 3d wole nie wlaczac bo tnie strasznie... ale 2d juz jakos daje rade.... czego sie nie robi dla managerskiej kariery ;)

Odnośnik do komentarza

ja mam problem z gwiazdkami, które pokazują wydajność gry. Gdy wybieram nawet jeden kraj do rozgrywki to pokazuje mi wydajność gry 0,5 gwiazdki:/ tak samo miałem z trybem 3D, ale po patchu 10.2 już pokazuje 4,5 gwiazdki.

Nie wiem czemu pokazuje właśnie taki poziom wydajności skoro nawet jak gram na 7 lig w 3 krajach to gra chodzi płynnie, tryb 3D mam ustawiony na maxa i chodzi bardzo płynnie Mam procesor 3,6 Ghz, 2 Gb RAM, sporo wolnego miejsca na dysku, oczywiście bez wirusów, trojanów i innego paskudztwa. Więc dziwi mnie coś takiego

 

a co ci przeszkadza ze masz 0,5 gwiazdki? :)

 

ja to zlewam, jakby byly jakies dokladniejsze statystyki to ja bym pewnie mial 0,01 gwiazdki :P

 

wlaczylem sobie 10 poziomow rozgrywek w anglii, cos ok. 40lig i jakos chodzi... ledwo ledwo, 3d wole nie wlaczac bo tnie strasznie... ale 2d juz jakos daje rade.... czego sie nie robi dla managerskiej kariery ;)

 

 

ja tez mam pół gwiazdki i chodzi bajecznie

Odnośnik do komentarza

sądziłem, że dzięki temu będę mógł dokładnie ustawić ilość rozgrywek i piłkarzy, ale się zawiodłem i w kolejnej wersji znów trzeba żyć nadzieją, że to co się ustawiło będzie dobrze chodzić.

 

Choć fakt, że lepiej, że przytrafia mi się akurat ten bug a nie te, o których była rozmowa wcześniej w tym temacie.

 

Odniósł bym się jednak jeszcze do skuteczności napastników. Ktoś napisał, że średnia napastników w Angielskiej Ekstraklasie to ok.25%. Uważam jednak, że nie może być porównania dla napastników z drużyn walczących o utrzymanie z najlepszymi napastnikami świata. Jakby taki Villa czy Eto marnował tyle okazji to kibice by go na taczkach wywieźli. Nie po to mają oni wysokie atrybuty wykończenia, opanowania, itp, aby kilkakrotnie przegrywali pojedynki "sam na sam" z kiepskiej klasy bramkarzami

Odnośnik do komentarza

No u mnie wydajność komputera pokazywało na MAX gwiazdek a co do szybkości rozgrywki to przy pierwszym ustawieniu wskazywało na 0.5 a gdy ograniczyłem się do kilku lig było widać 3 gwiazdki, jednakże zarówno przy pierwszym i drugim ustawieniu błąd wyskakuje zawsze ten sam a FM 2010 od wystartowania gry zjada 300 mb a po pewnym czasie dochodzi do wspomnianych 1800/1900 mb i wyskakuje ów błąd.

Niestety ale chyba gra w FM nie jest mi pisana...

 

Odniósł bym się jednak jeszcze do skuteczności napastników. Ktoś napisał, że średnia napastników w Angielskiej Ekstraklasie to ok.25%. Uważam jednak, że nie może być porównania dla napastników z drużyn walczących o utrzymanie z najlepszymi napastnikami świata. Jakby taki Villa czy Eto marnował tyle okazji to kibice by go na taczkach wywieźli. Nie po to mają oni wysokie atrybuty wykończenia, opanowania, itp, aby kilkakrotnie przegrywali pojedynki "sam na sam" z kiepskiej klasy bramkarzami

 

A w realnym świecie jak jest ? Często się zdarza, że owe gwiazdy nawet stojąc 5 metrów przed bramką chybiają. Moim zdaniem ich wspaniałość nie polega na tym, iż będą zdobywać bramki w najłatwiejszych sytuacjach (przykład Higuaine w meczu LM Lyon - Real Madryt, był sam na sam z Hugo Lorisem po kontrze i przegrał pojedynek) a wręcz przeciwnie w najtrudniejszych, w takich w których byśmy się tego kompletnie nie spodziewali. A w najłatwieszych sytuacjach będą zdobywać brami w sposób nieprzewidywalny (przykład ostatnia bramka Seedorfa w meczu LM Milan - Manchester)

Odnośnik do komentarza

ZAWSZE gdy organizuję sparring (czy to ACM czy ACM II przy organizowaniu całego 'towarzyskiego' sezonu do ogrywania rezerw) i jakaś drużyna odmówi mi spotkania na ubitej ziemii (lub nie może zagrać z powodu nakładania się terminów) nie mogę w tym terminie zorganizować meczu z kimkolwiek przy użyciu opcji zmiany drużyny.Jednakże po kliknięciu kontynuuj i ponownym wybraniu identycznego terminu i tej samej drużyny (t.j tej drugiej)mam już odpowiedź pozytywną (jeśli oczywiście nie nakładają się terminy lub nie chcą ze mną zagrać - np. notorycznie odmawia mi Inter II)... :szczerba: Po co w takim razie jest opcja zmiany drużyny skoro i tak ZAWSZE dostaniemy odpowiedź negatywną???

Odnośnik do komentarza

raz czy dwa się może zdarzyć, że przestrzeli, ale nie 5 razy w jednym meczu, gdzie przez nikogo nie atakowany strzela prosto w bramkarza.

 

Miał ktoś sytuacje, że podczas gry na ekranie pojawiły się pionowe kolorowe linie i zawiesiło kompa tak, że nie dało się go normalnie włączyć???

Odnośnik do komentarza

Hej, nie wiem czy ten temat było poruszany (nie chcę mi się przeglądać 70 stron...), więc zapytam. Czy ktoś miał problem z raportami trenerów reprezentacji? Byłem selekcjonerem Hiszpanii, a teraz Anglii, a mimo wszystko dostaję w niusach raporty z meczów kadrowiczów Hiszpanii i do tego asystent reprezentacji Hiszpanii robi mi analizy przeciwników Anglii... Da się to jakoś wyłączyć?

 

http://www.upload.ee...reneranglii.jpg

 

Jak widać to ewidentny błąd FM'a, według gry nadal jestem trenerem Hiszpanii mimo, że zrezygnowałem i selekcjoner jest już inny... Piękny bug.

Odnośnik do komentarza

No i mi się trafiło :/

Wersja steamowa sys Win 7 64bit

 

 

http://xs.to/image-1D9C_4B8A6FCD.jpg

 

Odinstalowałem już dwa razy i instalowałem, wygląda na uszkodzoną skórkę.

Po załadowaniu gry mam

 

http://xs.to/image-8A89_4B8A71F6.jpg

 

przed błędem chciałem zainstalować hidden atrributes

przywrócenie kopii plików nic nie dało :/

 

reinstalka jak już wspomniałem także :/

ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

 

reinstalka jak już wspomniałem także :/

ma ktoś jakieś pomysły?

 

 

No i sam sobie pomogłem :)

skasowałem katalog z c:\users\XXX\Appdata\Roaming\Sports Interactive

po odinstalowaniu dalej tam trzymał ustawienia. Więc reinstalacja nic nie dawała.

Odnośnik do komentarza

A ja miałem taki błąd: (moja drużyna Palermo)

 

Mecz rewanżowy półfinału pucharu Włoch, pierwszy mecz był 1:1, więc aby zagrać w finale muszę wygrać albo zremisować co najmniej 2:2. Tymczasem w 74 minucie zawodnik Juventusu dostaje żółtą kartkę (przy stanie 0:0) i oto jaki jest komentarz na dole???!!!!! "Marchisio nie wystąpi w finale !! No ale zostało jeszcze 15 minut, więc już nie mam szans ????

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3364fc5694dd0df.html

 

Komputer już wiedział?, błąd w tłumaczeniu? czy co innego? Zbaraniałem, a podwójnie zbaraniałem na koniec meczu, gdy rzeczywiście skończyło się 0:0 i to Juventus awansował do finału Pucharu Włoch.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f85ed7eb5d0d30e.html

 

Gram w te Managery już od wersji CM 00/01 i pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. No strasznie to niesmaczne było. Nie wiem co o tym sądzić, bo myślę, że nikt nie chciałby wiedzieć 15 minut przed końcem meczu, że jednak nie wygra...

Odnośnik do komentarza

Nic anormalnego. Pooglądaj czasami Ligę Mistrzów. Często się zdarza, że jakiś piłkarz przekracza limit żółtych kartek a na ekranie, przy jego nazwisko widnieje napis "Nie zagra w finale". Był to przykład. Jest to sytuacja w stylu "Gdy wygrają, on nie zagra".

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z Tobą, tyle, że tłumaczenie jest strasznie niefortunne. Ja przynajmniej odczułem to tak, jakby mecz był już gdzieś wcześniej rozstrzygnięty, a my gramy bo taki jest terminarz. Tym bardziej boli to, że kartkę żółtą dostał u mnie Antonio Nocerino i GDYBYM awansował do finału, grałbym bez niego. Szkoda, że tutaj jakoś komentarza nie było...

Nie chcę tutaj tworzyć teorii spiskowych o tym, że gra oszukuje, po prostu uważam, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, albo powinny zostać inaczej zinterpretowane.

Odnośnik do komentarza

Ogolne wrazenia z nowego pacza :

1.Nie ma juz tyle sytuacji sam na sam a jak juz sie zdarzaja to sa czesciej wykorzystywane

2.Mniej strzalow z daleka

3.Poprawiony silnik gry pilkarze ladniej klepia pilke lepiej rogrywaja akcje itd

4.Bramkarze lepiej zachowuja sie przy rzutach karnych i zyja w bramce

5.Lepsze zachowanie obroncow

6.Na wielki minus rzuty rozne teraz to staly sie killer rogami :P zdecydowanie za duzo bramek pada z tego stalego fragmentu gry i chcialbym zobaczyc wasze opinie na ten temat :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...