Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

rozegrałem lechem jeden sezon i jakież było moje zdziwienie gdy w w drugim sezonie lech został zgłoszony do gry w 2 lidze zachodniej! oczywiście gram tez w ekstraklasie. wiadomo ze nie ma rezerw w skladzie lecha a u21 maja wlasne rozgrywki. więc wyszlo na to ze musze grac i w 2 lidze i w ekstraklasie tymi samymi zawodnikami z pierwszego zespołu. dodam że w drugiej lidze lech w tabeli jest podswietlany tak jakby byl moim klubem filialnym! gram z dodatkiem z drugimi ligami. Ja tutaj pake stworzylem na puchary europejskie i bardzo mi się zakupy podobały a tu masz....odechciało mi się grać!

Odnośnik do komentarza

To prawdopodobnie błąd wynikający z niedopracowania/niedopatrzenia w dodatku, a nie gry. Jestem pewien, że taki kwiatek nie pojawiłby się na grze bez dodatku.

 

Co do bugów, a może raczej niedoróbek. Hiszpania 3 raz z rzędu jest zjebana, czemu oni tak uparli się na system rezerw jako filie. Przez to nie mam praktycznie żadnego wpływu na rezerwy, a durny manago owego zespołu notorycznie przesuwa zakupione przeze mnie talenty do U19. Czy do panów z SI nie trafia, że to jest gówniane rozwiązanie. Bodajże w 2k7 wyglądało to jak dla mnie wzorowo, ale musieli zacząć kombinować.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz coś takiego mi się zdarza. Grałem mecz Porto-Celtic, gdy mój 2 zawodnik otrzymał czerwoną kartkę, czyli grałem w 9. Tymczasem na boisku było 11 moich zawodników!! Doszło do rzutów karnych. Tam przegrałem 8-7. Jednak gdy przeszedłem dalej, wyświetliło mi, że wygrałem, a bramki strzelali m.in: zawodnicy, którzy otrzymali czerwone kartki. Coś niesamowitego. :sciana:

 

A to znany problem. Załatwia go nowa łatka, nie wiem na co jeszcze liczysz:P...

Odnośnik do komentarza

To prawdopodobnie błąd wynikający z niedopracowania/niedopatrzenia w dodatku, a nie gry. Jestem pewien, że taki kwiatek nie pojawiłby się na grze bez dodatku.

 

Co do bugów, a może raczej niedoróbek. Hiszpania 3 raz z rzędu jest zjebana, czemu oni tak uparli się na system rezerw jako filie. Przez to nie mam praktycznie żadnego wpływu na rezerwy, a durny manago owego zespołu notorycznie przesuwa zakupione przeze mnie talenty do U19. Czy do panów z SI nie trafia, że to jest gówniane rozwiązanie. Bodajże w 2k7 wyglądało to jak dla mnie wzorowo, ale musieli zacząć kombinować.

ale czy to odbiega od rzeczywistości? też mnie to drażni, ale nie sądzę, żeby 3 rok z rzędu stawali okoniem do otaczającej ich rzeczywistości :P w końcu Hiszpanów chyba też to drażni :P

Odnośnik do komentarza

Kolego, wyobraź sobie, że jakiś trenerzyna rezerw miesza szyki Guardioli czy Pellegriniemu. Na pewno nie zagrzałby długo miejsca na posadzie. Inna sprawa, że to już 3 rok z rzędu zjebali Hiszpanię. W tamtym roku jak było, na finalnej łatce był bodajże bug z wyrejestrowywaniem kopaczy z pierwszego składu jak wziąłeś do meczowej osiemnastki gnoja z rezerw. I co na to SI, nic, jeśli dobrze pamiętam nie raczyli wydać poprawki. Chciałbym żeby Si traktowało wszystkie ligi (a przynajmniej te mocniejsze) na równi z Angielską. Niestety tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Kolego, wyobraź sobie, że jakiś trenerzyna rezerw miesza szyki Guardioli czy Pellegriniemu.

 

Naprawdę wydaje ci się, że Guardiola samodzielnie podejmuje decyzje na temat tego, jaki skład wybiega w meczu rezerw? :|

Nie o to mi chodzi. Jak Guardiola sobie upatrzy talent, sprowadzi do klubu i będzie chciał żeby gnojek grał w rezerwach to chyba może on liczyć, że tam będzie grał. Inna sprawa, że na pewno nie odważyłby się takiego zawodnika wystawić na sprzedaż za paczke gruszek.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

nie wiem czy to błąd związany ze scoutingiem czy o co chodzi.

 

Pobralem dzis z ciekawosci 2 programy do szukania po CA i PA, znalazlem pilkarza, ktory ma PA 195, no to myk szukam go w grze, daje najlepszego scouta, ktory potencjal i umiejetnosci ma na max. Facet wysyla mi raport a z niego wynika, ze zawodnik ktory w programie zapowiada sie na super pilkarza wg niego jest do D, kompletne dno :] I co Wy na to? komu wierzyc? Scout z maksymalnymi umiejetnosciami oceniania potencjalu i umiejetnosci może się mylić?

 

Dla tych, ktorym nie chce sie czytać -

 

CZY ŚWIETNY SCOUT MOŻE SIĘ MYLIĆ CO DO ZAWODNIKA :P :)

 

pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Czy ktos majacy wgrana jakas paczke tak zwanych "background logos" i majacy wlaczona francuska CFA moglby sprawdzic czy tylko u mnie cos sie kaszani z wyswietlaniem tych logosow czy tez to jakis globalny bug? :-k

 

O te na menubarze Ci chodzi? U mnie wszystko ok.

Tak, juz doszedlem co i jak. I to nie byl blad tylko moj brak ogarniecia - ale dzieki za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Pobralem dzis z ciekawosci 2 programy do szukania po CA i PA, znalazlem pilkarza, ktory ma PA 195, no to myk szukam go w grze, daje najlepszego scouta, ktory potencjal i umiejetnosci ma na max. Facet wysyla mi raport a z niego wynika, ze zawodnik ktory w programie zapowiada sie na super pilkarza wg niego jest do D, kompletne dno :] I co Wy na to? komu wierzyc? Scout z maksymalnymi umiejetnosciami oceniania potencjalu i umiejetnosci może się mylić?

Niekoniecznie.Wysokie PA nie jest najważniejsze,gdyż np. przy niskim startowym CA i tragicznej pracowitości piłkarz nigdy nie przebije się nawet w pobliże PA,szczególnie po 22-24 roku życia.To raz.Dwa - dla danej pozycji kluczowe są pewne atrybuty - i np. boczny obrońca z np. szybkością,przyspieszeniem,gra bez piłki,ustawianiem,przewidywaniem,kryciem,odbiorem,dryblingiem i dośrodkowaniami na 10 i resztą 20 będzie dużo gorszy od zawodnika,który ma te atrybuty na 20,a resztę na 10 mimo zdecydowanie niższego CA.Taki urok tej gry.

Dużo bardziej ufałbym opinii 2-3 scoutów (ZAWSZE badam interesującego mnie piłkarza co najmniej 2 scoutami!) z 20 przy ocenie umiejętności/potencjału niż np. Genie Scoutowi...ale to jest moje zdanie..

Co do Casillasa - w rzeczywistości ma podpisany 'dożywotni' kontrakt lub do 2017 czy coś koło tego...

Odnośnik do komentarza
Pobralem dzis z ciekawosci 2 programy do szukania po CA i PA, znalazlem pilkarza, ktory ma PA 195, no to myk szukam go w grze, daje najlepszego scouta, ktory potencjal i umiejetnosci ma na max. Facet wysyla mi raport a z niego wynika, ze zawodnik ktory w programie zapowiada sie na super pilkarza wg niego jest do D, kompletne dno :] I co Wy na to? komu wierzyc? Scout z maksymalnymi umiejetnosciami oceniania potencjalu i umiejetnosci może się mylić?

Niekoniecznie.Wysokie PA nie jest najważniejsze,gdyż np. przy niskim startowym CA i tragicznej pracowitości piłkarz nigdy nie przebije się nawet w pobliże PA,szczególnie po 22-24 roku życia.To raz.Dwa - dla danej pozycji kluczowe są pewne atrybuty - i np. boczny obrońca z np. szybkością,przyspieszeniem,gra bez piłki,ustawianiem,przewidywaniem,kryciem,odbiorem,dryblingiem i dośrodkowaniami na 10 i resztą 20 będzie dużo gorszy od zawodnika,który ma te atrybuty na 20,a resztę na 10 mimo zdecydowanie niższego CA.Taki urok tej gry.

Dużo bardziej ufałbym opinii 2-3 scoutów (ZAWSZE badam interesującego mnie piłkarza co najmniej 2 scoutami!) z 20 przy ocenie umiejętności/potencjału niż np. Genie Scoutowi...ale to jest moje zdanie..

Co do Casillasa - w rzeczywistości ma podpisany 'dożywotni' kontrakt lub do 2017 czy coś koło tego...

 

 

 

No ok, tez wlasnie zauwazylem ze pracowitosc niektorych tych z ogromnym PA jest slaba, ale czy to nie moze ulec zmianie? Np. przez dobrych trenerow w druzynie? Czy jest to stala wartosc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...