Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie na jakiej podstawie przyznaja pozwolenie na prace w Angli ? Gram Hyde United i 80% brazylijczykow nie dostaje pozwolenia chociaz zdarzaja sie wyjatki , od czego to zalezy?

Na zasadzie gry w kadrze, a dokładniej zawodnik musi wystąpić w 75% spotkań kadry jakie rozegrała w ciągu 2 ostatnich lat. Czasami, wyjątkowo, można powołać się na wielki talent takiego piłkarza i wtedy dostaje warunkowe pozwolenie na pracę.

Odnośnik do komentarza

Koledzy sprawa wygląda następująco:

Wgrałem do FM-a (C:\Users\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics\team\...) tła stadionów ligi angielskiej od premieship po div two. Wszystko fajnie bo wyświetlają mi się jak należy po kliknięciu w dany klub ale w momencie powrotu do strony głównej managera czyli wiadomości tło zostaje bez zmian a powinno powrócić według mnie do domyślnego. Jak naprawić ten problem?

Odnośnik do komentarza

Pilne pytanie. Ma ktoś pojęcie jak zrobić, aby gracz przez jakiś określony z góry okres czasu ustawiony w edytorze nie trenował? Niby można spróbować kontuzją, ale wtedy atrybuty znacznie spadają. Chodzi mi o te elementy z zakładki Kary w edytorze czyli np. Studia, Służba Wojskowa, Przyczyny zdrowotne itp. Będę to samemu testował, ale może ktoś ma już z tym doświadczenie i wyświadczy mi wielka przysługę?

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie czy istnieje jakiś dodatek, który poprawia terminarz ligi polskiej. Chodzi mi o to, że udało mi się dojść Lechem do finału LE. No i mam ogromny problem gdyż mam takie terminy spotkań:

- 29.04 liga

- 2.05 chyba Puchar Polski

- 4.05 liga

- 6.05 liga

- 7.05 liga

- 8.05 liga

- 12.05 LE

- 14.05 liga

Walczę o mistrzostwo i nie a mając w ciągu 3 dni 3 mecze i LE w zapasie musiałbym mieć chyba co najmniej 30-sto osobowy, wyrównany skład aby to pogodzić

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie czy istnieje jakiś dodatek, który poprawia terminarz ligi polskiej. Chodzi mi o to, że udało mi się dojść Lechem do finału LE. No i mam ogromny problem gdyż mam takie terminy spotkań:

- 29.04 liga

- 2.05 chyba Puchar Polski

- 4.05 liga

- 6.05 liga

- 7.05 liga

- 8.05 liga

- 12.05 LE

- 14.05 liga

Walczę o mistrzostwo i nie a mając w ciągu 3 dni 3 mecze i LE w zapasie musiałbym mieć chyba co najmniej 30-sto osobowy, wyrównany skład aby to pogodzić

 

 

No i niestety, jedynym wyjściem jest mieć dwa składy..., na niektóre pozycje najlepiej jest mieć po trzech równorzędnych, bądź niewiele różniących się od siebie grajków...Zagraj sobie PP juniorami (przynajmniej kilku takich młokosów sobie wstaw) i mecz ligowy przed LE też odpuść, zagraj drugim składem. Jakoś trzeba sobie radzić.

Odnośnik do komentarza

Tak też robię. Nawet w finale PP wystawiłem w miarę możliwości juniorski skład. Ale nawet rotując składem jest problem, gdyż jak gram 3 mecze w ciągu 3 dni, to po drugim meczu niektórzy zawodnicy mają kondycję na poziomie 73%. A jak za kolejne 2 dni mam mecz w LE to średnio w składnie zawodnicy mają góra 85-90% a w meczu szybko im maleje i jak tu osiągnąć nie kompromitujący wynik. Tym bardziej, że do LE można tylko 25 zawodników zgłosić

Odnośnik do komentarza

Witma,

 

Mam takie pytanie. Gram Koroną i całkiem nieźle idzie. 1 miejsce w Ekstraklasie i mistrzostwo w Pucharze. Kiedy poprosiłem zarząd o rozbudowe stadionu, odpowiedzieli mi, że gmina nie zgadza się z braku miejsca... Czy da się coś z tym zrobić? :)

Pozdrawiam

Możesz jedynie zbierać kasę na budowę nowego stadionu, jeśli oczywiście takowy będzie można wybudować.

Odnośnik do komentarza

Witma,

 

Mam takie pytanie. Gram Koroną i całkiem nieźle idzie. 1 miejsce w Ekstraklasie i mistrzostwo w Pucharze. Kiedy poprosiłem zarząd o rozbudowe stadionu, odpowiedzieli mi, że gmina nie zgadza się z braku miejsca... Czy da się coś z tym zrobić? :)

Pozdrawiam

 

Ja tez mam ten problem. Nie można wybudować z powodu braku miejsca.

Odnośnik do komentarza

Siemka. Mam problem z FM 2010. Chodzi o to, że gra nie chodzi płynnie w trybie 2D classic. 3D i nowy 2D działają bez zarzutów. A najciekawsze jest to, że jeśli mam włączony jakikolwiek program to już jest ok i kulki śmigają jak na łyżwach. Jeśli ktoś miał podobny problem albo zna się na tym to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

Witam mam dwa pytania:

 

- pierwsze tyczy się otóż przestawiły mi się statystyki podczas meczu: kondycja, ocena i bramki i chciałbym aby wróciły na swoje miejsce :D. Nie jest to może uciążliwe zbyt mocno, ale jednak denerwuje mnie, czy ktoś wie może jak to poprzestawiać?? Robiłem już reinstall gry, usuwałem cały ukryty folder cache i dalej nie chcę mi się przestawić z powrotem.

 

Screen 1

 

- a drugie to tylko tak przy okazji pierwszego. Czy ma może ktoś fotkę tego gracza bo nigdzie nie mogę jej znaleść??

 

Screen 2

 

Jeżeli ktoś byłby mi w stanie pomóc to byłbym wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie odnośnie doświadczonych zawodników w FM'10. A więc, czy da się jakoś zahamować spadek atrybutów fizycznych u zawodników? czy da się jakoś skutecznie ustawić trening? aż żal patrzeć jak m.in. Tomek Frankowski gwałtownie traci swe umiejętności. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...