Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Co kiedy gmina nie wyraża zgody na rozbudowę stadionu ?? czy z czasem klub wybuduje całkiem nowy obiekt jest taka szansa ?? czy już zostanie taki obiekt do końca świata??

 

mnie sie zgodzili chyba po 3 sezonach...

 

ale pewnie nie ma reguly

Też mnie to interesuje, gram Leeds Utd i gdy awansowałem do Premiership to rozbudowali mi stadion do 55tyś, na kazdym meczu komplet widzów, poprosiłem zarząd o rozbudowe i otrzymałem odpowiedź, że gmina nie wyda zgody, ciekawe co dalej, gdyby chcieli zbudować nowy to pewnie jakaś pożyczka będzie potrzebna, skoro sama rozbudowa o 14tys miejsc kosztowała 110mln zł,w takim razie stadion taki około 70tys miejsc bedzie baaaardzo drogi

Odnośnik do komentarza

Co kiedy gmina nie wyraża zgody na rozbudowę stadionu ?? czy z czasem klub wybuduje całkiem nowy obiekt jest taka szansa ?? czy już zostanie taki obiekt do końca świata??

 

mnie sie zgodzili chyba po 3 sezonach...

 

ale pewnie nie ma reguly

Też mnie to interesuje, gram Leeds Utd i gdy awansowałem do Premiership to rozbudowali mi stadion do 55tyś, na kazdym meczu komplet widzów, poprosiłem zarząd o rozbudowe i otrzymałem odpowiedź, że gmina nie wyda zgody, ciekawe co dalej, gdyby chcieli zbudować nowy to pewnie jakaś pożyczka będzie potrzebna, skoro sama rozbudowa o 14tys miejsc kosztowała 110mln zł,w takim razie stadion taki około 70tys miejsc bedzie baaaardzo drogi

Ja gram San Marino i stadion został rozbudowany do 30tys i praktycznie zawsze komplet , na dodatek brak zaplecza dla vipów i zadaszenia , i teraz nie ma opcji na rozbudowę , no cóż może trzeba zbierać kasę i wtedy zarząd zdecyduje się na budowę nowego

Odnośnik do komentarza

Czy istnieje możliwość ustawienia widoku scouta w wynikach (scout results) tak aby zawsze wyświetlała się zakładka scout main (ta z gwiazdkami PA i CA) ?Gdy ustawiam sobie custom view po swojemu działa tylko do momentu gdy wejde i wyjde z tego trybu. Chciałbym ustawić sobie ten widok jako domyślny (default) da rade ?

Ja zrobiłem tak: Tryb widoku->Dostosuj obecny->dodałem sobie rubryki które chciałem i teraz jak wchodzę w raporty scouta to zawsze wyświetla mi się tak jak ustawiłem.

Chociaż nie, czasami rzeczywiście się przestawia na domyślny, chyba nie ma na to rady.

 

No dokładnie, czasami będzie działać kilka razy, czasami tylko wyjdę i puff już default wskakuje... Jakieś spece coś doradzą ?

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi powie co mogę zrobić, z chyba błędem?! Mianowicie mam ustaloną taktykę, zapisaną. Ale jak wchodzę do meczu i włączam go, i już trwa z kilka minut FM'owych to nagle zawodnicy zmieniają się w ataku miejscami? Ba nawet pomocnicy zmieniają się z napstnikami, i tak dzieje się kilka razy w meczu? Strasznie denerwujące. Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi powie co mogę zrobić, z chyba błędem?! Mianowicie mam ustaloną taktykę, zapisaną. Ale jak wchodzę do meczu i włączam go, i już trwa z kilka minut FM'owych to nagle zawodnicy zmieniają się w ataku miejscami? Ba nawet pomocnicy zmieniają się z napstnikami, i tak dzieje się kilka razy w meczu? Strasznie denerwujące. Da się coś z tym zrobić?

Ta wejść w ustawienia taktyki (zespołu i tam na pewno można wyłączyć wymienianie się pozycjami

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi powie co mogę zrobić, z chyba błędem?! Mianowicie mam ustaloną taktykę, zapisaną. Ale jak wchodzę do meczu i włączam go, i już trwa z kilka minut FM'owych to nagle zawodnicy zmieniają się w ataku miejscami? Ba nawet pomocnicy zmieniają się z napstnikami, i tak dzieje się kilka razy w meczu? Strasznie denerwujące. Da się coś z tym zrobić?

Ta wejść w ustawienia taktyki (zespołu i tam na pewno można wyłączyć wymienianie się pozycjami

 

Dzięki. W ogóle się nie spodziewałem, że mam to włączone. Musiałem pominąć i nie widzieć.

Odnośnik do komentarza

Zabieram się za reinstalację Windowsa usuwam Vistę (format C: ) i instaluję Windows 7. Pytanie odnośnie save'a na którym obecnie gram. Czy po formacie będą jakieś problemy? Oczywiście save przeniosę sobie na nieformatowaną partycję. Będę mógł normalnie odczytać grę na nowym Windowsie?

Odnośnik do komentarza

A się wkurzyłem, gram sobie Fiorentiną 6 sezon, idzie mi świetnie wygrywam ze wszystkimi, pokaźną ilością goli Aż tu nagle przychodzi styczeń, czas transferów. I oto Real wpada do mojego klubu i zabiera mi 4 graczy !!!!! Juana, Diego Renana, Sakho, Felipe, dziękuje dowidzenia. Wykładają na tacy klauzule odejścia, czyli 50mln+30mln+70mln!!! +40mln!!!! Szlag mnie jasny trafił, buduje sobie drużyne, w końcu idzie mi genialnie, bo początki były trudne, z ligowego średniaka, zrobiłem europejską drużynę, a oni zabierają mi wszystkich obrońców z podstawowej 11. Został mi Milito, i M. Suchy, który bardzo średnio sobie radzi. Na bok obrony mam jednego gracza, który może grać w ogóle. Noi jeszcze 16 latka z rezerw. Pięknie po prostu pieknie.

 

Nie mam pojęcia co zrobić. Oczywiście mam save przed odejściem tychże graczy. Ale jak wczytałem, wszedłem w zakładke nowy kontrakt każdego z nich. Nawet było ukazane, że oczekuje kontraktu na 3 lata, kwota itd. Oferowałem im zajebiste kontrakty ( a co niech mają stać mnie, do limitu brakuje mi 2,5 mln) i dupa zbita, nie chcą go i idą sobie do Realu.

 

Żeby nie było, to Barca zabrała mi Juhasza, kolejnego obrońcę. No i Jovetica. Jedno okienko i rozjebana cała drużyna. Zarobiłem łącznie 280mln !!!! A kupić nie ma kogo, bo miałem perełki w drużynie.

Odnośnik do komentarza

A się wkurzyłem, gram sobie Fiorentiną 6 sezon, idzie mi świetnie wygrywam ze wszystkimi, pokaźną ilością goli Aż tu nagle przychodzi styczeń, czas transferów. I oto Real wpada do mojego klubu i zabiera mi 4 graczy !!!!! Juana, Diego Renana, Sakho, Felipe, dziękuje dowidzenia. Wykładają na tacy klauzule odejścia, czyli 50mln+30mln+70mln!!! +40mln!!!! Szlag mnie jasny trafił, buduje sobie drużyne, w końcu idzie mi genialnie, bo początki były trudne, z ligowego średniaka, zrobiłem europejską drużynę, a oni zabierają mi wszystkich obrońców z podstawowej 11. Został mi Milito, i M. Suchy, który bardzo średnio sobie radzi. Na bok obrony mam jednego gracza, który może grać w ogóle. Noi jeszcze 16 latka z rezerw. Pięknie po prostu pieknie.

 

Nie mam pojęcia co zrobić. Oczywiście mam save przed odejściem tychże graczy. Ale jak wczytałem, wszedłem w zakładke nowy kontrakt każdego z nich. Nawet było ukazane, że oczekuje kontraktu na 3 lata, kwota itd. Oferowałem im zajebiste kontrakty ( a co niech mają stać mnie, do limitu brakuje mi 2,5 mln) i dupa zbita, nie chcą go i idą sobie do Realu.

 

Żeby nie było, to Barca zabrała mi Juhasza, kolejnego obrońcę. No i Jovetica. Jedno okienko i rozjebana cała drużyna. Zarobiłem łącznie 280mln !!!! A kupić nie ma kogo, bo miałem perełki w drużynie.

 

 

Miło by było, gdybyś podał walutę w jakiej grasz. Chociaż właściwie niezależnie od tego, nawet jeżeli są to złotówki, za taką kasę możesz zkompletować jeszcze lepszą linię, oczywiście z założeniem, że niekoniecznie od razu zgraną

Odnośnik do komentarza

Zabieram się za reinstalację Windowsa usuwam Vistę (format C: ) i instaluję Windows 7. Pytanie odnośnie save'a na którym obecnie gram. Czy po formacie będą jakieś problemy? Oczywiście save przeniosę sobie na nieformatowaną partycję. Będę mógł normalnie odczytać grę na nowym Windowsie?

 

a czemu niby mialoby nie dzialac?!

 

zrobilem dokladnie ta sama operacje i smiga az milo... na viscie mialem jeden crash dump, na win7 bezproblemowo..

 

A się wkurzyłem, gram sobie Fiorentiną 6 sezon, idzie mi świetnie wygrywam ze wszystkimi, pokaźną ilością goli Aż tu nagle przychodzi styczeń, czas transferów. I oto Real wpada do mojego klubu i zabiera mi 4 graczy !!!!! Juana, Diego Renana, Sakho, Felipe, dziękuje dowidzenia. Wykładają na tacy klauzule odejścia, czyli 50mln+30mln+70mln!!! +40mln!!!! Szlag mnie jasny trafił, buduje sobie drużyne, w końcu idzie mi genialnie, bo początki były trudne, z ligowego średniaka, zrobiłem europejską drużynę, a oni zabierają mi wszystkich obrońców z podstawowej 11. Został mi Milito, i M. Suchy, który bardzo średnio sobie radzi. Na bok obrony mam jednego gracza, który może grać w ogóle. Noi jeszcze 16 latka z rezerw. Pięknie po prostu pieknie.

 

Nie mam pojęcia co zrobić. Oczywiście mam save przed odejściem tychże graczy. Ale jak wczytałem, wszedłem w zakładke nowy kontrakt każdego z nich. Nawet było ukazane, że oczekuje kontraktu na 3 lata, kwota itd. Oferowałem im zajebiste kontrakty ( a co niech mają stać mnie, do limitu brakuje mi 2,5 mln) i dupa zbita, nie chcą go i idą sobie do Realu.

 

Żeby nie było, to Barca zabrała mi Juhasza, kolejnego obrońcę. No i Jovetica. Jedno okienko i rozjebana cała drużyna. Zarobiłem łącznie 280mln !!!! A kupić nie ma kogo, bo miałem perełki w drużynie.

 

zycie :)

ja to sie zawsze modle zeby mi ktos taka kase wylozyl.... znajdziesz takich samych albo lepszych...

a opcja z wczytywaniem gry i zapobieganiem transferom to juz jakis dramat...

 

u mnie jak tylko ktorys zacznie plakac ze chce do lepszego klubu, to w kilka dni juz jest wytransferowany... nie ma znaczenia kto to...

Odnośnik do komentarza

A się wkurzyłem, gram sobie Fiorentiną 6 sezon, idzie mi świetnie wygrywam ze wszystkimi, pokaźną ilością goli Aż tu nagle przychodzi styczeń, czas transferów. I oto Real wpada do mojego klubu i zabiera mi 4 graczy !!!!! Juana, Diego Renana, Sakho, Felipe, dziękuje dowidzenia. Wykładają na tacy klauzule odejścia, czyli 50mln+30mln+70mln!!! +40mln!!!! Szlag mnie jasny trafił, buduje sobie drużyne, w końcu idzie mi genialnie, bo początki były trudne, z ligowego średniaka, zrobiłem europejską drużynę, a oni zabierają mi wszystkich obrońców z podstawowej 11. Został mi Milito, i M. Suchy, który bardzo średnio sobie radzi. Na bok obrony mam jednego gracza, który może grać w ogóle. Noi jeszcze 16 latka z rezerw. Pięknie po prostu pieknie.

 

Nie mam pojęcia co zrobić. Oczywiście mam save przed odejściem tychże graczy. Ale jak wczytałem, wszedłem w zakładke nowy kontrakt każdego z nich. Nawet było ukazane, że oczekuje kontraktu na 3 lata, kwota itd. Oferowałem im zajebiste kontrakty ( a co niech mają stać mnie, do limitu brakuje mi 2,5 mln) i dupa zbita, nie chcą go i idą sobie do Realu.

 

Żeby nie było, to Barca zabrała mi Juhasza, kolejnego obrońcę. No i Jovetica. Jedno okienko i rozjebana cała drużyna. Zarobiłem łącznie 280mln !!!! A kupić nie ma kogo, bo miałem perełki w drużynie.

 

Skoro grasz w lidze włoskiej to po co dawałeś klauzule przy podpisywaniu kontraktu ? To nie liga hiszpańska że trzeba.

Odnośnik do komentarza

dokładnie grasz np. barcą Messi chcę odejść to go sprzedajesz odrazu nie czekasz a co do transferów to za taką kasę co posiadasz to ty możesz stworzyć wielką brazyliane bo żeby mieć dobry skład nie potrzeba znanych piłkarzy a dobrych młodych graczy którzy mają bardzo podobne staty a wogóle ich nie znasz

Odnośnik do komentarza

Zabieram się za reinstalację Windowsa usuwam Vistę (format C: ) i instaluję Windows 7. Pytanie odnośnie save'a na którym obecnie gram. Czy po formacie będą jakieś problemy? Oczywiście save przeniosę sobie na nieformatowaną partycję. Będę mógł normalnie odczytać grę na nowym Windowsie?

 

Jeżeli grasz na nie edytowanej przez siebie bazie danych, to nie będzie problemu. Mi się zdarzało w poprzednich wersjach, gdy grałem na edytowanej przez siebie, według własnego widzi mi się, bazy danych, to czasem przy przenoszeniu save i folderu z tą bazą danych na inny komputer czy po formacie, nie zawsze save chciał od razu normalnie się wczytać.

 

 

UP: bunny11, a nie można pisać po polsku?

Odnośnik do komentarza

To się nazywa niefart , najpierw wysoka porażka w finale pucharu Włoch z Lazio (5:2) , potem porażka w przedostatnim meczu sezonu ale meczem o mistrzostwo z Genoa (2:3) , a n koniec finał ligi mistrzów z Barca (1:0) do tyłu

http://wt04.wrzuc.to/obrazek/7AKOymcL/dddd.bmp

 

Tyle że w LM byłem debiutantem a Finał PW po raz pierwszy a najwyższa pozycja w lidze Włoskiej to sezon wcześniej 4 . Ale i tak coś można było wygrać

Odnośnik do komentarza

Ja zauważyłem mianowicie takiego myka w fm'ie . Gdy gram mecz np. z Barcelona i dostane 2-0 czy tam 1-0 to nikt nie ma kontuzji a jak wygram 3-0 , 2-0 to zaraz albo David Villa lub David Silva i czasami Alejandro Dominguez łapią jakieś dziwne kontuzje na 4-8 tyg ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...