Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No i gra poszła do kosza. W życiu nie grałem w takie gówno. Grałem Fiorentiną przez dwa sezony, coś tam szło, ale przeszedłem do Barcelony, aby zobaczyć jak tak naprawdę wygląda ta gra. I zonk. gówno do kwadratu. Wykupiłem najlepszych zawodników, na próbę. Mieli najlepsze statystyki w grze, lepszych być nie mogło. I co kupaaaaaa, obrońcy grali jak za przeproszeniem niewidomi, wszyscy ich mijali, prostopadłe piłki wchodziły w obronę jak w masło. A napastnicy koejne gówno, sam na sam i cooooo jeb w bramkarza. Gówno!!!!!

Odnośnik do komentarza

Widać kolego gry managerskie to nie są raczej stworzone dla ciebie, może spróbuj bierek?

 

Do tej pory grałem we wszystkie części począwszy od cm'a 01/02. Wszystkie były udane, bez problemu tworzyłem drużyny, nie było takiego paprania sytuacji bramkowych, gdie Messi wychodzi sam na sam , obrońcy za plecami, a ten jeb w bramkarza. W starsych fma, nie wiadomo co się stało, ale teraz przy 3D jak na tacy wszystko. Najbardziej boli gadanie, tylko ogyginalne gry, a więc i kupiłem, a oni gówno mi sprzedali a nie gre. Bugów od zajebania, gówno nie gra,

Odnośnik do komentarza

Wymień chociaż jeden bug, który uniemożliwia ci grę, bo bajki z niewykorzystanymi sytuacji to raczej sobie odpuść, bo akurat gra na uaktualnieniach prezentuje się bardzo solidnie, co zresztą można zaobserwować w wielu sprawozdaniach z karier w dziale "kariery".

Odnośnik do komentarza

Mowisz tak jakbys normalnie nazywal sie Alex Ferguson i dostale repre Polski xD.Nic nie umia,pier**** takie prowadzenie druzyny.Jakos ja w Lechu zestawilem obrone tak,ze nie wchodzili we mnie jak w maslo,skoro Bayern w 2 meczach strzelil mi 3 bramki tylko.To malo wg.mnie.A co do napadziorow to nie jest tak zle skoro moich 3 razem wala 100 bramek w sezonie.

Odnośnik do komentarza

Widać kolego gry managerskie to nie są raczej stworzone dla ciebie, może spróbuj bierek?

 

Do tej pory grałem we wszystkie części począwszy od cm'a 01/02. Wszystkie były udane, bez problemu tworzyłem drużyny, nie było takiego paprania sytuacji bramkowych, gdie Messi wychodzi sam na sam , obrońcy za plecami, a ten jeb w bramkarza. W starsych fma, nie wiadomo co się stało, ale teraz przy 3D jak na tacy wszystko. Najbardziej boli gadanie, tylko ogyginalne gry, a więc i kupiłem, a oni gówno mi sprzedali a nie gre. Bugów od zajebania, gówno nie gra,

Zwalanie na grę jest bardzo proste. A w Twoim przypadku jest już bardzo irytujące. Jakoś inni na "tym gównie" odnoszą sukcesy. Kombinuj z taktykami, a nie skarżysz się jaka to gra jest zjebana.

Odnośnik do komentarza

Widać kolego gry managerskie to nie są raczej stworzone dla ciebie, może spróbuj bierek?

 

Do tej pory grałem we wszystkie części począwszy od cm'a 01/02. Wszystkie były udane, bez problemu tworzyłem drużyny, nie było takiego paprania sytuacji bramkowych, gdie Messi wychodzi sam na sam , obrońcy za plecami, a ten jeb w bramkarza. W starsych fma, nie wiadomo co się stało, ale teraz przy 3D jak na tacy wszystko. Najbardziej boli gadanie, tylko ogyginalne gry, a więc i kupiłem, a oni gówno mi sprzedali a nie gre. Bugów od zajebania, gówno nie gra,

Zwalanie na grę jest bardzo proste. A w Twoim przypadku jest już bardzo irytujące. Jakoś inni na "tym gównie" odnoszą sukcesy. Kombinuj z taktykami, a nie skarżysz się jaka to gra jest zjebana.

 

Polecam te taktykę http://www.zshare.net/download/72477502f66018d3/ na pewno pójdzie ci dobrze

Odnośnik do komentarza

Kiedy poprosić o zmianę murawy? I czy aby zarząd spełnił tą prośbę trzeba mieć finanse na odpowiednim poziomie?

 

praktycznie zadnej kasy nie trzeba miec, ja prosze pod koniec sezonu jak juz jest w oplakanym stanie i na nowy wymieniaja...

 

nawet w 9 lidze angielskiej :)

Odnośnik do komentarza

Witam mam jedno pytanie po co są gwiazdki asystentów bo wg. mnie one nie są za bardzo sprawiedliwe co do umiejętności zawodników

 

One wynikają z umiejętności oceny umiejętności i potencjału zawodnika. I może jeszcze czegoś, nie wiem. Ale jeżeli asystent ma niskie te umiejętności tym łatwiej mu się pomylić.

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem z wartością jednego z moich zawodników. A mianowicie Cheikh Sadibou Gueye. Sprowadziłem go do Legii za darmo. Gdy podpisał kontrakt jego wartość wzrosła do 5 mln zł. Po jednym oficjalnym meczu, w 2 rundzie kwalifikacji do Ligi Europejskiej(która nie wiedzieć czemu nazywa się Puchar EURO, mimo iż mam wrzuconego Fake'a), strzelił bramkę i jego wartość wzrosła do 7 mln zł, a następnego dnia do 7,25 mln zł. W rewanżu nie grał, dałem mu odpocząć. Wszystko fajnie, myślę sobie mam genialnego piłkarza. Gram więc dalej, 3 runda kwalifikacji Ligi Europejskiej, mecz z CSKA Sofia, Gueye strzela bramkę. Pierwszy mecz w Ekstraklasie, Gueye co prawda bramki nie strzela, ale gra dobrze, średnia utrzymuje się ponad 7,5. Wartość jest bez zmian i nagle tuż przed meczem rewanżowym z CSKA Sofia wartość Gueye spada do 2,2 mln zł :/

Czy to jakiś bug, czy co?? Dlaczego, mimo iż zawodnik gra dobrze, to jego wartość nagle spada o ponad 5 mln zł?? W przypadku innych zawodników, również tych sprowadzonych, takiego zjawiska nie ma :/

Np. sprowadzony z Sevilli, za darmo, Cala, miał po przyjściu do Legii wartość 5 mln zł. Po strzeleniu bramki w swoim debiucie(1 mecz w 2 rundzie kwalifikacji do Ligi Europejskiej) jego wartość wzrosła do 5,5 mln zł. I mimo, iż Cala jak na razie jest rezerwowym piłkarzem i wchodzi sporadycznie to jego wartość utrzymuje się na 5,5 mln zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...