Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A grasz taksą przekonwertowaną czy nie? Ja dopóki nie przekonwertowałem nic mi nie wychodziło.

 

Pewnie, że nie. Jak to zrobić, może pomoże, bo w w nowego fm'a po prostu nie potrafię grać, nic nie wychodzi, jaką drużyną bym nie grał. Najlepszym ostatnim fm'em był 08, pamiętam jak Ajaxem, bez żadnych wzmocnień w pierwszym sezonie doszedłem do półfinału LM, a w drugim ją wygrałem, tam wiedziałem co robię, miałem kontrolę, w meczu nie widziałem żadnych baboli, obrońcy grali normalnie, napastnicy kiedy wychodzili sam na sam to w 95% padał gol, a w 10 jest dramat..... I nie wmówię, sobie że nie potrafię, bo wiem że umiem, i mam duże doświadczenie. Ale tu nic mi się nie podoba, ustawiam kolesia aby przy rzytach rożnych nie szedł w pole karne, a ten głąb idzie, nie mam w ogóle kontroli, jedyne co widze, to że trzeba mieć szczęście i to liczone w tonach.

 

I jeszcze jedna rzecz, statystyki graczy, koleś co ma strzały z dystanu 7 wali dwie bramy w meczu, czy to normalne, bo nie uwierze, że ma szczęśliwy dzień, a mój który ma z 18 wali po trybunach każdy strzał.

Odnośnik do komentarza

Mam problem, kupiłem sobie laptop z win7 i nie potrafię odpalić FM'a, jak zainstaluję grę to w pierwszej chwili są te obrazy początkowe, ale gdy ma przejść do menu wyskakuje mi czarny ekran z napisami "Przetwarzanie Zaczekaj" i tak w nieskończoność. W czym problem?

Odnośnik do komentarza

No i Villa nauczył się plasowanych strzałów, i gówno. Tyle lat grałem w fma, w sumie od cm'a 01/02, i rok rocznie gram, a tu przyszedł nowy fm, i nic nie umiem ustawić. Nic nie wychodzi, jedno wielkie gówno, tylko wywalić do kosza.

 

A Villa z Aguero i zlatanem jak jebali okazje tak jebią dalej, grają jak szmaty i tyle w tym temacie. Kiedś jak sobie siadłem do fm'a choćby 08, to 2-3 sezony i potrafiłem Ajaxem zdobyć LM, a tu Barceloną nie potrafię wyjść z półfinału. Badziewie, nie polecam nikomu.

Wypróbuj moją taktykę Iron 2010. Jest w Akademii Taktycznej. Skuteczność jest świetna.

Odnośnik do komentarza

 

Dzięki, coś tam strzelają, i mniej marnują. Ale za to obrona teraz się posypała. Nic nie mogę zrobić, napastnicy im się urywają, w pole karne wchodzą jak do sklpu, nikt im nie przeszkadza, nikt nie kryje nikogo, stoją jak słup soli i czekają aż coś się wydarzy, niestety ale ta gra jest u mnie przekreślona, już chyba nic nie zmieni mego zdania na temat tej złodziejskiej gry, czekam tylko na 3 łatkę, jak ona czegoś nie poprawi, to oryginalna płytka zostanie komisyjnie pocięta i wyjebana do kosza.

Odnośnik do komentarza

@Gorthin

Zwróć uwagę co może być tego przyczyną. Ja bym stawiał, że albo zbyt wysoki pressing przez co doskakując do piłkarza x zostawiają y miejsce, by wśliznął się w formację, albo coś jest nie tak z jej wysunięciem (tzn. za bardzo bądź za mało). Jeżeli obrona jest za bardzo wysunięta to przy niezbyt szybkich jej przedstawicielach prostopadłe piłki będą wchodzić jak w masełko. Powód może być też inny, np. pomocnicy za bardzo "do przodu".

Ja jakoś w żadnym klubie nie mam problemów z ustawieniem moich obrońców i z reguły spisują się tj. powinni na swoim poziomie. Większość bramek tracę po epicko denerwujących rzutach rożnych bądź genialnych strzałach życia (które oczywiście PC musi mieć zawsze przeciwko mnie ; p). Jeżeli tracę z akcji, to jest to najczęściej efekt jakiejś indywidualnej akcji, nie da się ustrzec przed stratami bramek, można co najwyżej zniwelować ich ilość.

 

Innymi słowy jeżeli np. mi i dragonfly'owi udaje się ustawić jakoś obronę, że nie klniemy na nią w co drugim meczu, to albo mamy cudowne egzemplarze gry, albo wina leży po twojej stronie. Jak dla mnie obie opcje mogą być prawidłowe :)

Odnośnik do komentarza

Na nowej taktyce od dragona rozegrałem już połowe sezonu, i wysunięcie obrońców miałem różne od wysuniętej przez normalną do cofniętej, obrońcy mają ustawianie przewidywanie, główki, odbiór, krycie min 17, a cały czas coś szfankuje, już nie mam omysłu, nowy fm mi nie służy za dużo pierdół, nie mogę się połapać, najlepiej mi się grało w fma 08, ale pies się do niego dorwał i go nie mam, dlatego postawowiłem kupić nowego, mówię po co będe kupował starego, ale się przejechałem. Zobacze jeszcze z tym presingiem, może ustawie domyślnie, a nie intensywny.

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie pytanie gram wlasnie 5-ty sezon Liverpoolem 4-razy z rzedu wygralem LM w poprzednim sezonie mialem mistrza i w nowym sezonie gra w LM i P.Euro czy to blad gry ?

screeny:

 

 

http://iv.pl/viewer.php?file=01lo971f1d2d69qufjtz.jpg

 

 

http://iv.pl/viewer.php?file=9jqsevk8q09or6tdv12r.jpg

Edytowane przez Kuchar
Na forum nie używamy tagu img. wyłącznie linki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...