Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wiem że to nie ten temat ale nie mogę znaleźć tematu jak wgrać grafikę do managera, właśnie kupiłem i nie wiem gdzie tego szukać, nie chce mi sie ściągać wszystkiego jeszcze raz. Sorry że tak piszę nie na temat, ale może możesz mi pomóc.

 

dzięki

jeśli masz logosy, kitsy itp tp robisz taką ścieżkę:

C:\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics\pictures\

 

i tam wrzucasz grafikę. potem odhaczasz w Fmie buforowanie skórki i już.

Odnośnik do komentarza

dzięki za taką szybką reakcję, zapomniałem dodać, ze grafikę mam z 2009 czy ona bedzie dzialać szukałem jakiegos postu o tym i nie udało mi sie znaleźć i jeszcze mam pytanie a nie trzeba nic zmieniac w pliku "db" jesli nie powinienem sobie poradzić, dzieki, mieszkam w uk i gram southport - em, ale wersje kupiłem w polsce dla podtrzymywania naszego rynku, dzieki jeszcze raz i jeśli wiedzialbys cos na temat tej ewentualnej zmiany pliku "db", to byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza

Mam problem musze zglosic sklad do pucharu uefa a posiadam 8 graczy ktorzy maja za soba 3 sezony w l.angielskiej a nie mam 4 wyszkolonych w klubie i nie moge grac dalej jakies pomysly jak to ominac ?:D

 

Spróbuj albo wybrać automatycznie skład albo weź urlop i zobacz co Twój asystent poradzi na to.Jeśli to nie pomoże-to masz niezły problem.

Odnośnik do komentarza

Chodze po forum, jednak nie moge znalezc, moze to tutaj?

 

Chcialbym pograc przez neta. Mam szybkie lacze, duzo czasu i checi. Najlepiej liga angielska, jakies srednie zespoly. Jest ktos zainteresowany?

Jesli nie trafilem z dzialem to prosze o wskazkowki i przepraszam z gory,

pozdrawiam

 

 

gg:3193272

Gra po sieci

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś taki problem, że gra uruchamiała się jakieś 7 minut? Wcześniej tak się nie działo, dzisiaj odpaliłem FM i do czasu kiedy pojawił się ekran startowy gry minęło właśnie parę ładnych minut. Najpierw długo widać pulpit, później gra uruchamia się normalnie, jest ekran Sega, Lets kick racism itd, a potem znow na dluzszy czas utknęło na ekranie FM 2010 i w różnych językach zmieniające się napisy "Ładowanie" itd. Powtarza się to już któryś raz z rzędu, sama gra działa jednak normalnie. Nie wiem ocb

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś taki problem, że gra uruchamiała się jakieś 7 minut? Wcześniej tak się nie działo, dzisiaj odpaliłem FM i do czasu kiedy pojawił się ekran startowy gry minęło właśnie parę ładnych minut. Najpierw długo widać pulpit, później gra uruchamia się normalnie, jest ekran Sega, Lets kick racism itd, a potem znow na dluzszy czas utknęło na ekranie FM 2010 i w różnych językach zmieniające się napisy "Ładowanie" itd. Powtarza się to już któryś raz z rzędu, sama gra działa jednak normalnie. Nie wiem ocb

 

Jest masz dużo dodatków (kits , logo , face ) to normalne nawet na dobrych maszynach

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie:

 

Przy rejestracji składu w Premiership mogę zgłosić 25 piłkarzy, ale jest komunikat iż piłkarze, którzy nie mają 21 lat nie muszą być zgłoszeni do rozgrywek.

 

 

Czy to oznacza, że mogę zarejestrować 25 piłkarzy powyżej 21-lat, a Ci pozostali (młodzi u-21) mimo braku zgłoszenia, będą mogli grać w lidze?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...