Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej tak bedzie. Ja gram Oxfordem i awasowalem do League Two. Znalazlem sobie klasowego jak na ta lige obronce z Wybrzeza Kosci Sloniowej i tez nie dostal pozwolenia na prace mimo ze teraz walcze o awans. Do tak niskich lig nie ma szans sciagnac graczy z poza unii europejskiej.

Odnośnik do komentarza

Ciezko powiedziec. Ja sobie postawilem za cel w 6-8 sezonow awansowac do premier league, ale jak wiadomo roznie to moze byc, poniewaz w kazdej lidze awansuje inna ilczba zespolow. Z League Two do League One moga awansowac az 4 zespoly, a juz z League One do Championschip 3. Im awansujesz wyzej tym juz owiele trudniej o awans bo tez juz lepsze ekipy sa.

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie: przy wyborze rozgrywki gracie na patchu 10.2, czy na 10.0.0?? Ja wybralem ostatnio 10.0.0 (10.2) jest wgrany wic Bugow z transferami nie ma :), ale zadna taxa mi nie chodzi... nawet te co dzialaly wczesniej ktore sam robilem nie ida w zab - chociaz z powodzeniem stosowalem w PSV etc... teraz nawet ultimo dominati mi nie idzie nawet jak wydaje na transferach nawet 30mln przed sezonem... 10.2 wybrac przy starcie gry??

Odnośnik do komentarza

Doradźcie mi. Odkąd wróciłem z urlopu, FM w trybie 3D tnie się niemiłosiernie. Wcześniej tego nie było. Zbiegło się to z uaktualnieniem sterowników do karty graficznej i z wrzuceniem do gry skina Mizuiro. Przypadek? W menu wydajność systemu 3D oczywiście na całe 5 gwiazdek. Wróciłem do standardowego skina - dalej tnie. Aż się grać odechciewa.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak tam u Was, ale na tym patchu 10.2 mam same kontuzje, praktycznie w kazdym meczu ktoś wypada ze składu :/

zgadza się. w kożdym meczu praktycznie kontuzja i dużo żółtych kartek.

i nie jest to wina treningu bo gram rep Anglii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...