Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam w kompie zainstalowany Windows 7 i nie mogę uruchomić gry z łatkami taki jak np.z ligi,loga,piłkarze,twarze,tłami itd. wyjątkiem są Patch-e !!Przy rozpoczęciu nowej gry,gra się zawiesza w menadżerze urządzeń pisze "brak odpowiedzi" !!!!! Na pewno nie jest to wina komputera,ponieważ zainstalowałem FM-a 2010 (posiadam oryginalną wersję gry)na systemie Windows XP i dodałem Wszystkie łatki i wszystko chodziło jak ta "lala" !!! gdzie leżał problem ?? Otóż gram sobie i wyskakiwał mi błąd "crash dumps" co mnie strasznie irytowało dlatego postanowiłem zmienić system i jest teraz też nieźle,ale za to gram bez przerwy np.po 12-16 godzin...( jak mam wolne od pracy)

Co mi się nie podoba,to bramki z 30 metrów w okienko strzelane przez "komputer",mi się takie rzeczy zdarzają się raz na kilka meczy i nie ważne w jakiej lidze bym nie grał !!!!!! Nie posiadam też z zdziwienia jak prowadzę jeden z lepszy klubów w lidze i dostaje w plecy po 3-1,3-0 itd. od drużyn które mają o wiele słabszych zawodników ode mnie pomimo że co jakiś czas zmieniam taktykę by poprawić styl gry ( nie zmieniam taktyki co 2-3 mecze tylko rzadziej !!) i nic to nie daje czy mam 3,4 czy 5 obrońców co do napastników ręce mi opadają,wykończenie 16,opanowanie 17 pudło za pudłem nawet jak jest w sytuacji sam na sam z bramkarzem - rzadko kiedy zawodnicy decydują się na lobowanie co na pewno jest bardzo efektowne...Też moje serce rani sytuacja że w lidze ( np. prowadzenia Werder Bremy) w,lidze po 8 meczach 8 porażek,za to w pucharze Europy wygrywam mecz za meczem i rzadko kiedy tracę bramki...To samo tyczy się polskiej ligi ( prowadzę Legie Warszawa) w lidze po 12 meczach,2 zwycięstwa,4 remisy i 6 porażek a, w pucharze Europy bez problemu "wparowałem" do grupy.W 4 rundzie kwalifikacji do fazy grupowej,pojechałem z Celtickiem u Siebie 5-1,a na wyjeździe było 3-1 dla Mnie...więc poczekam do 3 Patch-a i jeśli nie zmienią się takie błędy rażące to rozważe to by sprzedać FM-a 2010 i wrócić do Fm-a 2008 !!

 

Ps.Mam cztery pomysły co do Fm-a 2011 ( pomijając te błędy które Graczowie z całego globu zauważyli) mianowicie,

1) Bardziej rozbudować trening by można w czasie sezonu zmienić tak trening by trenować dane rzeczy które zespól jest słaby lub dana formacja słabo się spisuje...Np.napastnicy za często pudlują(trening dać im strzelecki),w tym samym czasie dać w treningu bramkarzowi by więcej się ruszał w swoim polu karnym by był tzw. "dodatkowym obrońcą" itd.

2) By można było wytrenować np. rzuty wolne jak piłkarze "naszej kochanej "drużyny mają rozegrać pod czas meczu - przyznacie sami fajna sprawa jak wpadnie gol !! ( widziałem takie rozwiązanie w grze CM 2010) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3) Możliwość rozbudowania szkółek na całym świecie i co jakiś czas wyciąganie jakiś grajków a,kto wie może w przyszłości perełki...

4) MY menadżerowie moglibyśmy rozbudować stadion na własny kształt jaki chcemy ( łącznie z kolorem krzesełek),na ilość kibiców,ilość sektorów,nawet gdzie ma być wejście na trybuny z zagaszeniem lub bez i byśmy sami mogli ustawiać cenny biletów (widziałem takie rzeczy w FIFA Menadzer 2008-2010 oraz LMA Menadzer na konsole PlayStation 1,2) !!!!!!!!!!!!!

 

 

Koniec pisania hehehe...Pozdrawiam Wszystkich menadżerów !!!!

 

Mario z Opola

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam wgrany dodatek "Italian 8th Level by 23enzo86 & Mad4Games Forum". Zacząłem grać w najniższej dostępnej lidze zespołem Brera. Skończyłem cały 1 sezon (awansowałem) i w momencie kiedy gra ładuje kolejny nowy wyskoczyło mi okno a w nim komunikat: "array access out of bounds". Gry nie wywala bezpośrednio ale co chwila wyskakuje to okno z tą samą informacją. Czytałem forum o tym problemie ale jakoś nie dam rady sobie z tym poradzić. Mam skórkę skin skin. Dodam ze wcześniej nie miałem żadnych problemów z grą. system to xp komp: athlon 6000, 4 GB ramu. Reszta lig załadowana jest w oryginale. Przepraszam za chaotyczną składnię i proszę o rozwiązanie problemu (jeśli się da coś z tym w ogóle zrobić?)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...