Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

moze i jestem lekko tępy ale musze zapytac

sytuacja: jest lipiec 2014. kupuje grajka urodzonego 16.5.95r

 

czy on bedzie traktowany jako moj wychowanek? bo z tego co ogarnalem to zeby byl wychowankiem musi spedzic 3 lata w klubie przed ukonczeniem 21 urodzin. wiec wg tej teorii nie powinien on byc pozniej traktowany jako moj wychowanek? jaka bedzie data graniczna urodznenia zawodnika podczas wakacji 2014 zeby zostal wychowankiem? z gory dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza

W wyszukiwarce zawodnikow zrobilem sobie filtry i widoki. Postanowilem jednak usunac widoki, wchodze do custom->manage views, usuwam zbedne widoki, wciskam ok.

Wciskam F3 przechodze do mojego skladu, potem wciskam F9 czyli transfery, zagladam do widokow...a one nadal tam sa! To jak ja mam je usunac?

Moze trzeba edytowac jakis plik?

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie ligi angielskiej.

Trzeba miec tam min. 8 zawodników wyszkolonych w kraju. Ile sezonów musi przebywac w Anglii gracz aby uzyskał status wyszkolonego w Anglii? Czy jakieś są inne obostrzenia? Mam problem z zebraniem tych 8, bo wzmacniam skład głownie grajkami z zagranicy.Piłkarze U-18 się nie łapia. Jak załatać tą dziurę ze zgłoszeniem zawodników?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z pewnym ustrojstwem zwanym FM'10 :wszystkozle:. Moim problemem jest zbyt duże użycie CPU (99% i strasznie się tnie) podczas grania meczu. Co ciekawe gdy akurat coś robię innego a FMa mam w tle to widzę, że chodzi płynnie. Gdy włączę FM to pierwszy mecz jest OK, a każdy następny zaczyna się cięcie.. Wcześniej wszystko było OK, nagle jakieś dziwne akcje.. Konfiguracji kompa nie podaję, bo spokojnie spełnia wymagania zwłaszcza, że wcześniej grałem. :hanged:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...