Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobic zeby w wyszukiwarce zawodnikow obok ich nazwisk pojawily sie te atrybuty ktore ustawilem w 'edytuj filtr'?

 

Przyklad

Szukam skrzydlowego. W filtrze ustawiam sobie zeby mi szukalo po dryblingu, dosrodkowaniach i szybkosci. Niestety, podglad tych dwoch pierwszych jest w zakladce 'atakujacy' a szybkosc w zakladce 'fizyczne'. No a wiadomo ze dwoch zakladek na raz nie mozna wyswietlic :/

Odnośnik do komentarza

???Jak rozumiem nie masz problemów z dodaniem 3 filtrów.Segregację natomiast możesz zrobić wg kolumn,a te w FM 2010 możesz ustawić indywidualnie wg 'widzi mi się' (tryb widoku=>niestandardowy=>dostosuj bieżący wygląd).Po prostu wyedytuj widok z interesującymi ciebie parametrami i tyle.

Odnośnik do komentarza

Co należy zrobić, aby w reprezentacji Niemiec wyświetlały się poprawne nazwiska? (Czytałem pierwszy post FKD 2008, ale nadal nie wiem, jak to zrobić)

http://forumcm.net/index.php?/topic/3316-fm-2010-dodatki-temat-oficjalny/page__view__findpost__p__764013

 

pkt 8

 

A gdzie należy to wypakować?

A tak ciężko ściągnać i przekonać się, że jest tam plik readme z instrukcją?

Odnośnik do komentarza

???Jak rozumiem nie masz problemów z dodaniem 3 filtrów.Segregację natomiast możesz zrobić wg kolumn,a te w FM 2010 możesz ustawić indywidualnie wg 'widzi mi się' (tryb widoku=>niestandardowy=>dostosuj bieżący wygląd).Po prostu wyedytuj widok z interesującymi ciebie parametrami i tyle.

Dzieki, genialne rozwiazanie :*

A czy mozna jakos sortowac wszystkie kolumny z atrybutami na raz w celu wylowienia najlepszego zawodnika?

 

Przyklad

Bramkarz nr 1, reflex 5, jumping 3, communication 7

Bramkarz nr 2, reflex 4, jumping 7, communication 10

...

Bramkarz nr 50, reflex 8, jumping 2, communication 9

 

Jakos sortuje i wychodzi mi na pierwszym miejscu bramkarz nr 2 gdyz suma jego atrybutow ktore mnie interesuja jest najwieksza sposrod wszystkich zawodnikow. Mozna zrobic cos takiego?

Odnośnik do komentarza

Czy można w jakiś sposób dać większą płacę "nowemu" trenerowi, by przeszedł do mojego zespołu, bo przecież te limity są śmieszne. Gram polską drużyną, mam ok. 25mln i taki trener skusił by się na angaż ale gdy zaproponuje mu atrakcyjną płacę, a nie mogę przez te śmieszne limity, które są różne dla różnych trenerów.

Odnośnik do komentarza

Gram w ostatniej lidze angielskiej. Przy transferze zawodnika sa takie opcje:

There is a limit of 8 short term loans per season (currently 0)

There is a limit of three months in total where a player can go on short-term loan to a club in the same nation in a season (currently 0 months)

 

Jesli dobrze zrozumialem moge wypozyczyc do siebie maksymalnie 8 zawodnikow przy czym kazdy z nich maksymalnie na 3 miesiace, tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...