Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie pisałbym się na miejsce w drodze powrotnej, bo do Wólki zabiorę się zapewne z Gejbem :) Ale nie wiem jak będzie wyglądała sytuacja z takimi jak ja (na waleta), więc jeśli coś to wolałbym nie nadużywać gościnności i wróciłbym w sobotę, ale może nie będzie tak źle i wrócę z Tobą :)

Odnośnik do komentarza

Qcz, ja też mogę podjechać. Mam kombika, więc spokojnie czterech ludzi wejdzie.

super!!

 

 

Na chłopski rozum 3 samochody muszą być, a weźcie pod uwagę bagaże. :o

na te 9 km to nawet na kolanach bagaże się przewiezie + 3 do bagażnika spokojnie.

 

A właśnie... jak wygląda dostęp do sieci w tym ośrodku? Będzie można złapać tam gdzieś neta przez wifi?

wifi? :o zartujesz? Moge zabrac modem usb z playa, ale czy zasiegi beda? Kilka dni bez neta mozna wytrzymac ;)

 

edyta sprawdziła, że zasiegu Playa to tam nie znajdziemy.

Odnośnik do komentarza

Też pomogę w razie czego, ale tym razem my z południa mamy dosyć daleko, więc nie wiem o której będziemy ;)

 

BTW: pytanie do jakiegoś obcykanego w trasie: Lepiej uderzać trasą Kielce->Radom czy może Piotrków Tryb-> Góra Kalwaria? Odległości wg. google maps są identyczne, ale może ktoś kiedyś jeździł podobnymi trasami ;)

Odnośnik do komentarza

Na Piotrkow masz dwupasmowke az do Rawy, co znacznie przyspiesza i ulatwia podroz (uwaga na fotoradary). Trasy Radom-Kielce szczerze nie polecam - wasko, duzo ciezarowek, malo miejsca do wyprzedzania. No i od Minska polecialbym na Wegrow i Sokolow - to mniej uczeszczane drogi, a oszczednosc na benzynie na dystansie 3 czy 5 kilometrow nie jest warta telepania sie za tirami jadacymi w kierunku wschodniej granicy.

Odnośnik do komentarza

A właśnie... jak wygląda dostęp do sieci w tym ośrodku? Będzie można złapać tam gdzieś neta przez wifi?

 

wifi? you're fuckin' kiddin' me? :lol: ;) jacuzzi bys nie chcial? :D

 

Tak, o ile zamiast pryszniców będą wanny i sam sobie w nich napierdze ;P

 

Do środy. Mam kontakt z Iconem i Qcz'em, więc jakby ktoś jeszcze miał zamiar jechać z Podkarpacia, to tylko cynk do nich. :pa:

Odnośnik do komentarza

Więc tak, me_who, Brudas i Mr_David powinni lądować w Koluszkach 9:47. Nie wiem czy jakieś zakupy jeszcze będziemy robić, ale koło 10 powinniśmy wyjechać. Wg. http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Koluszki,+Dworcowa&daddr=W%C3%B3lka+Nadbu%C5%BCna,+Siemiatycki,+Podlaskie&hl=pl&geocode=FQdWFQMdWgctASm7IUPGOdMbRzHSHiwaX1NoHg%3BFecOHwMd64pcASmzC2Izd9ohRzG9zoEo2Rbc4Q&mra=pe&mrcr=0&sll=52.232595,21.319435&sspn=2.382136,4.938354&ie=UTF8&ll=51.842566,20.481262&spn=1.201423,2.469177&z=9 takiej trasy powinniśmy być na miejscu koło 15.

 

Także mogę też wyjechać po Was.

Odnośnik do komentarza

Podpytaj jeszcze Gabe'a, bo to jego strony.

 

Jep - za Kałuszynem, za tzw Piwną Górką najlepiej skręcić na Węgrów (sam pewnie tak zrobię). Droga AFAIR w dobrym stanie, a i widoki ładniejsze, bo jedzie się nad Bugiem. Z drugiej strony od MMz do Siedlec jest całkiem szybka droga (nawet nawierzchnię poprawili po tym, jak ta para policjantów wpadła radiowozem do stawiku), natomiast nie wiem jak dalej

Odnośnik do komentarza

Podpytaj jeszcze Gabe'a, bo to jego strony.

 

Jep - za Kałuszynem, za tzw Piwną Górką najlepiej skręcić na Węgrów (sam pewnie tak zrobię). Droga AFAIR w dobrym stanie, a i widoki ładniejsze, bo jedzie się nad Bugiem. Z drugiej strony od MMz do Siedlec jest całkiem szybka droga (nawet nawierzchnię poprawili po tym, jak ta para policjantów wpadła radiowozem do stawiku), natomiast nie wiem jak dalej

moze i nawierzchnie poprawili, jest szerokie pobocze? znajac krajowa "2" na odcinku Lowicz - Warszawa Tirow jest co niemiara...

Odnośnik do komentarza

Podpytaj jeszcze Gabe'a, bo to jego strony.

 

Jep - za Kałuszynem, za tzw Piwną Górką najlepiej skręcić na Węgrów (sam pewnie tak zrobię). Droga AFAIR w dobrym stanie, a i widoki ładniejsze, bo jedzie się nad Bugiem. Z drugiej strony od MMz do Siedlec jest całkiem szybka droga (nawet nawierzchnię poprawili po tym, jak ta para policjantów wpadła radiowozem do stawiku), natomiast nie wiem jak dalej

moze i nawierzchnie poprawili, jest szerokie pobocze? znajac krajowa "2" na odcinku Lowicz - Warszawa Tirow jest co niemiara...

 

Anonima, ale jak ktoś lubi jeździć na suwak, to da sobie radę ;)

 

No i TIRów jest od pyty, w końcu to trasa na Moskwę via Białoruś (Kukuryki)...

 

Feno - w piątek po południu, prawdopodobnie z Mauro i lotokotem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...