Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Feno: co do namiotu to będę potrzebował info przed zlotem - bo poza czwórką mam jeszcze małą dwójke(namiot. :P) to jak nikt nie będzie chętny to wezmę ten mniejszy :) Co do sheeshy - mam dwie sheeshe, jedna z jednym wężem druga z dwiema, tylko druga przez ostatni rok to była pożyczona kumplowi dopiero dowiem się czy ona działa dzisiaj;)

Odnośnik do komentarza

Panowie Rondel i Pucek - trzeba powoli ustalać miejsce odebrania Was, z Iconem jestem w kontakcie telefonicznym, więc teraz pytanie do Was - o której i gdzie się ustawiamy?

 

Na miejscu w Wólce powinniśmy być o 15-16 (tu prośba o potwierdzenie do większości ekip - o tej godzinie?), więc z przykładowych Katowic jest to bite 6-7 godzin jazdy, Najpóźniej start musiałby być około 9 rano, bo trzeba jeszcze prowiant zakupić na trasie. Proszę o kontakt w tym temacie, albo na pw.

Odnośnik do komentarza

Panowie Rondel i Pucek - trzeba powoli ustalać miejsce odebrania Was, z Iconem jestem w kontakcie telefonicznym, więc teraz pytanie do Was - o której i gdzie się ustawiamy?

 

Na miejscu w Wólce powinniśmy być o 15-16 (tu prośba o potwierdzenie do większości ekip - o tej godzinie?), więc z przykładowych Katowic jest to bite 6-7 godzin jazdy, Najpóźniej start musiałby być około 9 rano, bo trzeba jeszcze prowiant zakupić na trasie. Proszę o kontakt w tym temacie, albo na pw.

I ekipa ze stolicy ma taki ambitny plan, aby zjawić się dokładnie w tym przedziale czasowym :). Oczywiście tutaj decydujący głos ma drajwer Wujek, ale wstępnie również zjawimy się ok. 15-16.

Odnośnik do komentarza

A duży masz? Bo mogę zabrać swój lub jego część. :) Wolę deep stack, więc i żetonów sporo się przyda. :)

500. deep co? ma to związek z deep throat?? ;)

 

Panie my amatory. 500 na max 10 graczy starcza a większych stołow się raczej nie gra. Pozatym jak będziesz tak kozaczył to bedziesz grał z 1 kartą tylko :P

Odnośnik do komentarza

Ambitnie Guli, nie powiem ;) nie wydaje mi się, że będziemy tam prędzej niż koło 17:00, ale zobaczymy. Co do prowiantu to tak jak mówiłem - nie ma sensu walać się przez pół Polski z załadowanym bagażnikiem - to ściana wschodnia, tam na pewno będzie taniocha, więc kupimy na miejscu.

Odnośnik do komentarza

GO Ściana Zachodnia jadąc pociągami w Sarnakach planowo ma być 16:35, więc powstaje prośba, żeby tą grupę stamtąd odebrać i dostarczyć na miejsce.

My z Puckiem z powodu awarii auta, też będziemy jechać pociągiem. Pojawimy sie o tej samej godzinie w Sarnakach.

We Warszawie Wschodniej nastąpi połączenie GO Zachodu z GO Kujawy ;).

Odnośnik do komentarza

Ambitnie Guli, nie powiem ;) nie wydaje mi się, że będziemy tam prędzej niż koło 17:00, ale zobaczymy. Co do prowiantu to tak jak mówiłem - nie ma sensu walać się przez pół Polski z załadowanym bagażnikiem - to ściana wschodnia, tam na pewno będzie taniocha, więc kupimy na miejscu.

 

Przy kontroli drogowej najwyżej odegram taką scenę [[klik] :D. Jak pisałem zakupy na trasie, ale na nie trzeba też dodatkowe pół godziny liczyć. Mam nadzieję, że masz telefon do reszty załogi, bo na razie priv milczy ;). Piszę dlatego, że od poniedziałku mogę już siedzieć na Górnym Śląsku i nie mieć netu, więc wolę dowiedzieć się nieco wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Ambitnie Guli, nie powiem ;) nie wydaje mi się, że będziemy tam prędzej niż koło 17:00, ale zobaczymy. Co do prowiantu to tak jak mówiłem - nie ma sensu walać się przez pół Polski z załadowanym bagażnikiem - to ściana wschodnia, tam na pewno będzie taniocha, więc kupimy na miejscu.

 

I po miastach na ulicach biegają niedźwiedzie polarne. ;) Jesteśmy blisko Białorusi ale to jeszcze nie Białoruś.

Odnośnik do komentarza

Dobra panowie, będzie apel. Jak wiecie w czwartek Jaga gra z Arisem w Lidze Europejskiej. Dla nas jest to mecz szczególny (pierwszy występ w historii klubu w europejskich pucharach) i obecność na nim to wręcz obowiązek. Mamy jednak problemy logistyczne. Przyszedł mi do głowy pomysł, ale potrzebna jest dobra wola jednego z kierowców. Czy znajdzie się jakiś odważny, który by udostępnił mi i Vamiemu swój pojazd. Gadałem z Vamim, stwierdził, że jeżeli by to wypaliło, to zrobi sobie dzień abstynencji i usiądzie za kółko. Wiemy, że prośba jest duża i nietypowa, ale może ktoś nam pomoże. I nie rzucajcie we mnie gromów, że głupoty mi do głowy przychodzą i chyba zwariowałem, ale sprawa wymaga desperackich pomysłów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...