Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Tej Pauki siedzimy sobie właśnie i organizujemy przy wódce Wojnę Polsko-Ruską. Siedzi Fubert, Barman i ja; przy flaszce. Dyskutujemy o zlotach. Pogubiliśmy się, nie wiemy czy to druga flaszka czy słaba pamięć. Mamy dla Was pytanie. Nagroda główną jest zajebanie coś z domku na kolejnym zlocie :)

 

Pytanie brzmi:

 

Proszę wymieć chronologicznie wszystkie dotychczasowe zloty. Od pierwszego oficjalnego w Sierakowie aż do ostatniego w Gołuchowie?

 

Czas Start!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dobra.

 

W zeszłym roku o tej porze szukaliśmy już jakiegoś miejsca. Wypadałoby już czegoś szukać.

W tym roku weekend lipcowy-sierpniowy to 29 lipca - 1 sierpnia (czwartek-niedziela).

 

Nie wiem, może ktoś chętny się podejmie organizacji. Ja się nie nadaje :P

Odnośnik do komentarza

Dobra.

 

W zeszłym roku o tej porze szukaliśmy już jakiegoś miejsca. Wypadałoby już czegoś szukać.

W tym roku weekend lipcowy-sierpniowy to 29 lipca - 1 sierpnia (czwartek-niedziela).

 

Nie wiem, może ktoś chętny się podejmie organizacji. Ja się nie nadaje :P

 

Dokładnie Panowie, w zeszłym roku już się zaczynały zapisy, trzeba działać. Najpierw ustalmy gdzie ma być zjazd, w centrum kraju czy gdzieś indziej :) Panowie do roboty bo czas leci.

 

Również jak Buffu organizacji się nie podejmę bo się też nie nadaje :P

Odnośnik do komentarza

To jak sie nie nadajecie, to po co tu piszecie? Chociaż jakas miejscówke byscie zapodali czy coś, propozycje, itp.

 

Po ty by rozruszać ten temat.

 

Zadałem pytanie gdzie chcecie miejscówke wtedy zaczął bym szukać. Bo tak to byłoby, że wybieram miejscówkę dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Ja bym najchetniej pojechał gdzieś na mazury lub w okolice. Może byc Warmia, Iława, te okolice, a moze byc też suwalszczyzna, Sejny, itp.

 

Jak pasują Mazury(czyli wszystko co jest na północny wschód od Warszawy dla większości Polski :P) to mógłbym coś skołować, np. Kukle(niedaleko wspomnianych Gib, Vami o tym pisał). Jest tam Wiejska Chata(120m2), w której może nocować 10 do 20?(w rekordową noc spało 26) osób(łóżek jest na 10 osób na piętrze,2 na parterze ale cała podłoga wolna;) ), kuchnia, łazienka, ogólnie ładny piętrowy domek. W samym ośrodku: największy pomost na pojezierzu augustowskim, bilard, ping pong, boisko do nogi i do siatkówki plażowej, kajaki, rowery, nawet te takie żaglówki co wyglądają jak miska z masztem(pewnie żeglarze mnie zabiją:P). Położony w lesie, w jakimś rezerwacie, fajny klimat przyrody;). Od tej Wiejskiej Chaty 10metrów do jeziora, miejsce na grilla, ognisko przy chacie. Poza tym są domki kempingowe, ale to w zasadzie tylko noclegownie bo jedno pomieszczenie bez łazienki, na 3-4 osoby. Nie wiem ile osób jeździ na zloty, ale np. ekipa na tydzień(wiejska chata tylko by na tyle była) włazi do Wiejskiej Chaty a reszta co na krócej do domków/do Chaty jak będą wolne miejsca. Domki są naokoło chaty praktycznie, więc skorzystanie z dobrodziejstw łazienki nie byłoby zbyt problematyczne ;). Są oczywiście w odległości ~30metrów od domków kibelki. Ogólnie bywam tam od 7 lat, polecam, idealne na "reset" i dobrą zabawę ;). Jakby jechała większa ekipa to dałoby radę wytargować zniżkę.

 

Dojazd PKSem do samych Gib powinien być z Warszawy(pewnie przez Augustów), później albo PKSem do samych Kukli albo te 5km do Gib ktoś podjedzie samochodem by ludzi zgarnąć.

Cennik muszę jeszcze sprawdzić, ale powinno wyjść w okolicach 40-50zł za nocleg w wiejskiej chacie i 20-30zł za nocleg w domku.

 

Strona tego ośrodka: http://www.kukle.pl

 

Jak będzie zainteresowanie to skontaktuję się z FYMem i Vamim, pewnie któryś z nich pomógłby mi w organizacji(a przynajmniej mam taką nadzieję, bo FYMa w życiu nie widziałem a Vamiego raz na karaoke spotkałem;)). W zasadzie do paru lat organizuję tam wypady ze znajomymi więc to nie byłby specjalny problem.

Jak będziecie chcieli to poszukam fotek z wyjazdów i powrzucam ;)

Odnośnik do komentarza

@ Cers: na zlot to trzeba liczyc +- 35-40 osob pewnie.

 

Imho wszelkie eksperymenty typu jedna chata z miejscami dla 10 osob + podloga + domki bez lazienek gdzies tam obok odpadaja raczej... Od paru lat standardem jest osrodek z domkami i z lazienka + jakas sensowna infrastruktura rekraacyjna w poblizu (woda, boisko do pilki i innych sportow).

 

Ja tam na Mazurach i w okolicach nigdy nie bylem, wiec chetnie bym sie wybral, choc akurat Poznan bedzie mial wtedy daleko. Jak bede wolny w terminie zlotu to dojade gdzie bedzie trzeba - nie ma to jak poswiecenie :) . Aczkolwiek srodek Polski skusi pewnie wiecej osob do przyjazdu.

 

Generalnie czas najwyzszy rzucac pomyslami i osrodkami. Wiem, ze zazwyczaj nie powtarzamy tej samej miejscowki, ale standard poprzedniego osrodka i fakt, ze nie pozostawilismy po sobie spalonej ziemii (no moze paru krzesel zabraklo...) sprawia, ze po cichu zasugeruje rozwazenie zlotu w Goluchowie vol.2, szczegolnie jakby nie pojawialy sie inne konkretne opcje i mieliby caly czas wolne miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...