Skocz do zawartości

Turystyka


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.pensjonatdobranocka.pl/- kolega ma tam udziały, pytaj o miejsca na Boya-Żeleńskiego, bo jeszcze jest jedna miejscówka, ale na zadupiu w miejscu, skąd do centrum daleko ;)

 

Najtańszy hotel jaki znalazłem to Premiere Classe (ul. Ślężna 28, koło PKP/PKS).(ceny od 95 afaik).

 

Znajomi spali też tutaj, ale wadą są wspólne łazienki

Odnośnik do komentarza

Pytanie ludzi z Wrocławia, w którym hotelu/hostelu/apartamencie można przekimać jest takie trochę kurwa głupie. Możesz zapytać o restaurację, kino, teatr, ewentualnie Guliego o burdel, ale skąd mamy wiedzieć, gdzie można przekimać sensownie we Wrocławiu, skoro każdy z nas śpi we własnym (ew. wynajmowanym mieszkaniu) :roll:

Odnośnik do komentarza

Koledzy(w szczególności z Wrocławia), poszukuję pokoju z łazienką dla dwóch osób do wynajęcia na kwietniowy weekend, nie musi być w jakiejś super lokalizacji, ważne żeby do centrum dało się jakoś dojechać. Im taniej tym lepiej. Może ktoś z was coś polecić?

Polecam http://www.hotelewam.pl/638-hotel-wieniawa-wroclaw.htmlRezerwując wcześniej na stronie można trafić dwójkę z łazienką, telewizją w naprawdę okazyjnej cenie 96,80zł. Nocowałem tam już 5 razy i polecam każdemu. Mega wygodne łóżka, czysta i ładna lazienka, wystrój może już troche przestarzały, ale to i tak świetny hotel. Do tego blisko do centrum.

Odnośnik do komentarza

Ja spałem w jakichś apartamentach na ulicy Nowy Świat, czy coś takiego. Guli na pewno potrafiłby wytłumaczyć. Jechało się od dworca w stronę rynku i była odnoga w prawo. Dosłownie 100 metrów od Galerii Dominikańskiej i bardzo blisko rynku. Pod apartamentami była jakaś Żabka, no i darmowe wi-fi i miejsce parkingowe. Jeżeli Guli potrafi wytłumaczyć to fajnie, jak nie, to mogę poszukać faktur. Aha, bookowałem z booking.com.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co z Żabką koło Galerii Dominikańskiej przychodzi mi do głowy, to apartamenty Justin na ul. Krawieckiej 1-3 (Żabka jest od ul. Bł. Czesława), na pewno nie na Nowym Świecie :)

 

 

 

ewentualnie Guliego o burdel,

 

To zabrzmiało jakbym był stałym bywalcem :keke:

Odnośnik do komentarza

Jedyne co z Żabką koło Galerii Dominikańskiej przychodzi mi do głowy, to apartamenty Justin na ul. Krawieckiej 1-3 (Żabka jest od ul. Bł. Czesława), na pewno nie na Nowym Świecie :)

 

 

 

ewentualnie Guliego o burdel,

 

To zabrzmiało jakbym był stałym bywalcem :keke:

Guli przeciez taksowkarzem jestes, wiec kogo pytac jak nie Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Panowie sprawa jest. Gdzie mogę pojechać z narzeczoną na powiedzmy jeden dzień na majówkę, tak, żeby coś zwiedzić, pooglądać, pobyczyć się trochę. Chodzi mi o miejsce do którego nie trzeba zbyt daleko jechać (tak ze 2 godzinki) od Lubina (dolnośląskie). Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Masz niecałe dwie godziny w Karkonosze :) google podpowiada, że za 1h50m dojedziesz do Szklarskiej Poręby. Po drodze masz jeszcze Park Krajobrazowy Doliny Bobru koło Wlenia, a niedaleko jest też Lwówek Śląski z lokalnym browarem, który można zwiedzić.

 

Bliżej niż do Szklarskiej masz w Rudawy Janowickie (Janowice Wielkie, Trzcińsko) - na pewno można tam zaplanować więcej niż jeden dzień (Sokolik, Krzyżna Góra, Kolorowe Jeziorka, Park Miniatur w Kowarach, etc...).

 

Też blisko, choć w nieco innych rejonach masz dwa inne ciekawe parki krajobrazowe: Przemkowski i Doliny Baryczy. Zwłaszcza ten drugi jest spoko opcją np na rowery (bardzo dużo tras).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...