Skocz do zawartości

ME 2012 Polska - Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

oho, mocarze zaczynaja publikowac szerokie kadry, tutaj reprezentacja Niemiec, czyli w mojej opinii, glowny kandydat do mistrza:

 

Bramkarze:

 

Manuel Neuer (Bayern Monachium), Tim Wiese (Werder Brema/Hoffenheim), Ron-Robert Zieler (Hannover 96), Marc-Andre ter Stegen (Borussia M'Gladbach)

 

Obrońcy:

 

Mats Hummels (Borussia Dortmund), Philipp Lahm (Bayern Monachium), Per Mertesacker (Arsenal Londyn), Jerome Boateng (Bayern Monachium), Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund), Holger Badstuber (Bayern Monachium), Benedikt Hoewedes (FC Schalke 04),

 

Pomocnicy:

 

Mario Goetze (Borussia Dortmund), Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium), Toni Kroos (Bayern Monachium), Marco Reus (Borussia M'Gladbach/Borussia Dortmund), Thomas Mueller (Bayern Monachium), Sami Khedira (Real Madryt), Mesut Oezil (Real Madryt), Andre Schuerrle (Bayer Leverkusen), Lars Bender (Bayer Leverkusen), Sven Bedner (Borussia Dormund), Ilkay Gundogan (Borussia Dortmund), Julian Draxler (FC Schalke 04), Łukasz Podolski (FC Koeln/Arsenal Londyn)

 

Napastnicy:

 

Mario Gomez (Bayern Monachium), Miroslav Klose (Lazio Rzym), Cacau (VfB Stuttgart)

 

po pierwsze, TYLKO 5 zawodnikow spoza Niemiec, kapitalna selekcja.

dziwi powolanie dla Gundogana, to chyba jeszcze nie ten poziom, Sven Bender ostatnie w duzym dolku, podobnie jak Goetze, ktory po kontuzji nie moze wrocic do swojej dyspozycji. nie ogladam spotkan Leverkusn, wiec nie wiem jak Schurrle (to chyba bardziej napastnik?) czy Lars Bender.

obrona wyglada kapitalnie, Badstuber/Howedes/Boateng bedzie pewnie partnerowal Hummelsowi, a na bokach smigac moga Schmelzer z Lahmem. chociaz... czy Schmelzer to nie bedzie przypadkiem najslabsze ogniwo?

na pozycji bramkarza wciaz bez powolania dla Weidenfelera.

 

jezeli mialbym pokusic sie o wyselekcjonowanie 23 zawodnikow, to wyrzuciłbym:

Cacau, Zieler, Gundogan, Lars Bender/Badstuber.

Odnośnik do komentarza

Skoro tak, to ja podaje szeroką kadrę Oranje...

 

Ibrahim Afellay (FC Barcelona)

Vurnon Anita (Ajax)

Mark van Bommel (AC Milan)

Khalid Boulahrouz (VfB Stuttgart)

Wilfred Bouma (PSV)

Jasper Cillessen (Ajax)

Urby Emanuelson (AC Milan)

John Heitinga (Everton)

Klaas Jan Huntelaar (Schalke´04)

Ola John (FC Twente)

Luuk de Jong (FC Twente)

Nigel de Jong (Manchester City)

Siem de Jong (Ajax)

Tim Krul (Newcastle United)

Dirk Kuyt (Liverpool)

Jeremain Lens (PSV)

Hedwiges Maduro (Valencia)

Adam Maher (AZ)

Joris Mathijsen (Málaga)

Erwin Mulder (Feyenoord)

Luciano Narsing (sc Heerenveen)

Robin van Persie (Arsenal)

Erik Pieters (PSV)

Arjen Robben (Bayern München)

Stijn Schaars (Sporting)

Wesley Sneijder (Inter)

Maarten Stekelenburg (AS Roma)

Kevin Strootman (PSV)

Rafael van der Vaart (Tottenham Hotspur)

Nick Viergever (AZ)

Ron Vlaar (Feyenoord)

Michel Vorm (Swansea City)

Stefan de Vrij (Feyenoord)

Gregory van der Wiel (Ajax)

Georginio Wijnaldum (PSV)

Jetro Willems (PSV).

 

Absolutnym mistrzostwem świata jest uwzględnienie Cillessena. Ja nie jestem fanem Vermeera, ale do cholery, to pierwszy bramkarz Ajacieden, a Jasper może nawet ma większy potencjał, ale jakoś non stop grzeje ławę.

Odnośnik do komentarza

jezeli mialbym pokusic sie o wyselekcjonowanie 23 zawodnikow, to wyrzuciłbym:

Cacau, Zieler, Gundogan, Lars Bender/Badstuber.

Ja bym wyrzucił (...) kogos z dwojki Howedes Badstuber

A kogo za nich? I tak przyzwoitych obrońców u Niemców coraz ciężej znaleźć, wydaje mi się. Zresztą jak już wspominałem wydaje mi się, że obrona jest dość skromna liczbowo. dwie kontuzje i kuku.

Odnośnik do komentarza

No ale wyrzucanie nawet jednego obrońcy spośród 7 powołanych to dość karkołomny zabieg. Poza tym jako "za nich" rozumiałem raczej: "Kto z pozostałej 23. zastąpi ich na ich nominalnej pozycji?"

Odnośnik do komentarza

Hummels, Mertesacker w srodku, na ławkę Boateng (który mozę też na skrzydle grać), Lahm ma pewne miejsce w składzie na drugiej flance Schmelzer i na ławkę ne kto zostanie z tej dwojki. na OŚ może zagrać też Lars Bender (w TSV Monachium tak grał), a bywały mecze w których Schweini grał na prawej obronie, Khedirę chyba też widziałem na tej pozycji (choć tu mi sie mogło coś pomylić)

Odnośnik do komentarza

Dziś pierwsze bilety z platformy odsprzedaży są dostarczane. Drukowane są właśnie etykiety dla następnych wysyłek, w tej chwili dla numerów kont uefa 3101, 3102, i 3103.Do sortowni UPS trafiło ponad 36k przesyłek. Jak nie jutro to w ciągu 2-3 dni bilety powinny być już u nas.

Jakby ktoś był zainteresowany to mam kilka biletów do Lwowa na mecze Niemców w cenach co najmniej promocyjnych, info na PW.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...