Skocz do zawartości

ME 2012 Polska - Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły w nocy maile, że portal tak jak planowali wyłączą 10 kwietnia, ale....odpalą w maju ponownie. Wtedy tak jak przed MS2006 czy ME2008 pójdzie dalej kupować, a odbiór biletów będzie pod stadionem w specjalnej kasie na podstawie dowodu osobistego.

Za późno tego maila wysłali, choć widać, ze zeszło trochę ukrainek już po nim. Na dobrą sprawę (mimo, że tu pisałem pół roku temu), kto z Was wiedział, że można tam na luzaku kupować bilety? Dla większości temat biletów zakończył się po nie wylosowaniu w loterii. Od 2-3 dni jak portal zaczęło śledzić w cholerę więcej osób i ciężej coś złapać, ale też meczy do wyboru jest więcej i złapałem i otwarcie kilka razy i cat 3 na Poznań. Nie można się po kilku godzinach załamywać. Niektórzy śledzą go miesiącami by wyrwać bilet.

Kilka rad:

-przeglądarka z autorefreszem na 5s ustawiona (chrome) (pozdro Jasonx z f5)

-wersja językowa strony nie Polska, np rosyjska, ukraińska - śmiga duuuużo szybciej

-co kilkanaście minut wylogowywać, czyścić historie i od nowa na 5s ustawić.

Ludzie się dziwili, że u niektórych bilety pojawiają się 2-3-5 minut szybciej niż u innych, po prostu z podręcznej pamięci lista się odwietrzała a nie aktualizowała się od razu.

Powinni do 10.04 jeszcze srać tymi biletami jak ostatnie 2-3 dni - mają w magazynach jak widać ich dużo - wytrwali kupią ;)

Odnośnik do komentarza

jak zakupiłeś w jednek tranzakcji to na 99% są obok siebie. Moze sie zdarzyc, ze jeden bedzie siedzial na koncu jednego rzedu a drugi na początku drugiego.

 

Zupełnie zapomniałem... Dzięki za odpowiedź Qcz! :)

 

A co do portalu UEFA. Bez stresu można było śledzić go codziennie od początku roku. Do wyrwania na spokojnie była zdecydowana większość biletów w różnych kategoriach (Ok, na polskie miasta początkowo trochę mniej, ale gdzieś tak od lutego zaczęły się pojawiać w większych ilościach).

 

Swoją drogą. UEFA będzie rozsyłać bilety w maju?

Odnośnik do komentarza

Tak jakoś wychodzi, że w maju. W regulaminie mają 4-6 tyg przed rozpoczęciem imprezy. Podejrzewam, że jak zamkną platformę 10.04 z 2-3 tyg będzie trwać przypisanie biletu do konkretnego miejsca i ich drukowanie. Oby na początku maja wysłali, choć znając UEFA będzie to połowa maja i dojdą z 2 tyg przed, ważne by doszły ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam na POL-RUS i mam wielki dylemat co robic. Żona bedzie w 9 miesiącu ciązy i termin na 20.06. Chciałbym jechac na mecz, ale tak, zeby najlepiej w tego 12.06 po meczu wracac. Ciekawe czy sie jakies przewozniki uaktywnią. Kurde zebym wiedział, ze wylosuje mecz to bym sobie niektóre rzeczy inaczej poplanował:)

Odnośnik do komentarza

Ale masz problem :P ja nadal poluję na bilety i od grudnia nic się nie udało. Dziś miałem na ręce półfinał w Warszawie i przy płatności strona się wysypała. Podobnie było przy 5 poprzednich podejściach do innych biletów :] masakra. Zostało kilka dni, a ja nadal jestem bez biletów.

Odnośnik do komentarza

Ale masz problem :P ja nadal poluję na bilety i od grudnia nic się nie udało. Dziś miałem na ręce półfinał w Warszawie i przy płatności strona się wysypała. Podobnie było przy 5 poprzednich podejściach do innych biletów :] masakra. Zostało kilka dni, a ja nadal jestem bez biletów.

 

Miałem to samo, tylko że strona się wysypała i od 6 godzin mam skromne info o tym, że płatność jest realizowana i muszę poczekać 5 minut :D

Odnośnik do komentarza

To jest najbardziej irytujące, że do momentu zrealizowania płatności masz bana na kolejne zakupy, a na końcu i tak się okazuje, że żadnych zakupów nie zrobiłeś... W ostateczności wezmę jakieś bilety do Lwowa, bo tam jest dużo ciekawych pojedynków. Wrocław i Warszawa pojawiają się od święta i żeby kupić bilet trza chyba non-stop siedzieć na portalu.

Odnośnik do komentarza

Ja trafiłem na Hiszpania - Włochy, trzy bilety w 3 kategorii, niby zapłaciłem, ale teraz jak chcę wejść w "Kup bilety" dostaje info, że nie mogę wejść kiedy moja poprzednia transakcja jest w toku i żeby spróbować za 5 minut. Tylko, że ja to robiłem kilka godzin temu. Ogólnie mam wrażenie, że na Gdańsk i Poznań jest najmniej biletów w Polsce, a najczęściej chyba się Wrocław pojawia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...